https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Jaki certyfikat językowy warto wybrać? Certyfikaty języka angielskiego, jak je zdobyć oraz do czego są potrzebne!

  • przez
Kursy egzaminacyjne, certyfikat języka angielskiego i innego języka obcego, nauka języka online w szkole językowej

Zastanawiasz się nad zdaniem egzaminu certyfikującego? Nie wiesz, który wybrać lub jakie korzyści Ci przyniesie? Przychodzimy z pomocą!

Egzaminy językowe to inwestycja w swój rozwój zarówno biznesowy, jak i osobisty!

W Cambridge School of English możesz uczyć się na wiele sposobów! Do egzaminu przygotujesz się
– Z naszymi lektorami polskimi lub native speakerami na zajęciach online
– Na naszej platformie przygotowującej do zdawania egzaminów certyfikacyjnych. 

Jeśli nie wiesz, jakie przygotowanie do certyfikatu językowego online w szkole językowej mogłoby się przydać Twoim bliskim, przychodzimy z pomocą!

Pokrótce przedstawimy Ci parę bardziej popularnych certyfikatów językowych, których możesz się uczyć w naszej szkole językowej online:


FCE
FCE (First Certificate in English) występuje również pod nazwą B2 First. Rozpoznawalny w Wielkiej Brytanii. Jest to dokument potwierdzający Twoją umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B2, czyli średnio zaawansowanym.

CAE
CAE (Certificate in Advanced English), który obecnie nazywany jest C1 Advanced, również jest ważnym bezterminowo certyfikatem językowym. Potwierdza on znajomość języka na poziomie C1, czyli zaawansowanym.

CPE
CPE (Certificate of Proficiency in English) jest formalnym potwierdzeniem umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie zbliżonym do rodzimych użytkowników tego języka (native speakerzy). Dzięki niemu, można rozpocząć zagraniczną karierę w środowisku biznesowym.

TOEIC
TOEIC to egzamin z języka angielskiego, który sprawdza poziom kompetencji językowych od poziomu A1 do poziomu C1 w skali Rady Europy. Uznawany jest przez kilkanaście tysięcy firm, organizacji oraz instytucji na całym świecie.

TEFL
TEFL (ang. Teaching English as a Foreign Language) dotyczy nauczania języka angielskiego wszystkich, których pierwszym językiem nie jest angielski. Zazwyczaj też osoby te uczą się angielskiego na terenie, gdzie nie jest on powszechnie używany i nie ma wielu możliwości na naturalny kontakt z tym językiem.

IELTS
Egzamin IELTS (International English Language Testing System) to najbardziej popularny test z języka angielskiego ogólnego przeznaczony dla osób, które chciałyby studiować lub pracować w środowisku anglojęzycznym.

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.