https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Jestem osobą zapracowaną. Czy nauka języka angielskiego jest trudna i wymaga dużo czasu?

Jestem osobą zapracowaną. Czy nauka języka angielskiego jest trudna i wymaga dużo czasu?

Osiągnięcie celu nie musi zajmować wielu godzin dziennie!
To zależy od tego jak szybko chcesz osiągnąć dany poziom zaawansowania językowego. Jednak, mimo wszystko, możesz nauczyć się języka, poświęcając na to minimalną ilość czasu dziennie. Najważniejsza jest systematyczność. Pamiętaj, że o wiele lepsze jest uczenie się przez krótki czas, ale każdego dnia, zamiast robienia wielogodzinnych, tygodniowych sesji. Kluczem do sukcesu są częste, ale krótkie dawki przyswajanej wiedzy. Co więcej, przy krótszej pracy twoja koncentracja będzie wysoka i zapamiętasz więcej informacji, niż gdy zmuszasz się do dwugodzinnej nauki. Będzie ona też przyjemniejsza, a rutyna codziennych zajęć pozostanie łatwiejsza do utrzymania.

Jestem osobą zapracowaną. Czy nauka języka angielskiego jest trudna i wymaga dużo czasu?

Samodzielna nauka języka angielskiego online dla bardzo zajętych i zapracowanych osób

Jeśli Twój czas jest naprawdę ograniczony lub Twoje godziny pracy nie są stałe, dobrym wyborem będzie samodzielna nauka języka angielskiego online. Będziesz mógł sam zdecydować kiedy się uczysz i dobrać okres uczenia się pod Twoje preferencje. Jeśli możesz zagospodarować więcej czasu, warto zapisać się na kurs językowy. Zapoznaj się z naszymi kursami i dostosuj je pod siebie!

Szybkie lekcje języka angielskiego

Nie musisz zapisywać się na cały kurs - szybkie lekcje języka angielskiego

Jeśli jesteś osobą zapracowaną, mającą mało czasu w ciągu dnia, koniecznie sprawdź nasze 25-minutowe e-konwersacje! Są to szybkie lekcje języka angielskiego online, ułożone tak, byś mógł wykorzystać czas, w którym najlepiej się skupiasz i poświęcić go na naukę. To idealne rozwiązanie! Wypróbuj nasze specjalne 25-minutowe, szybkie lekcje języka angielskiego online dla zabieganych.

Nauka języka angielskiego połączona z codziennymi obowiązkami

Pamiętaj, że możesz się uczyć przy codziennych czynnościach takich jak gotowanie czy sprzątanie. Jest to dobre rozwiązanie zarówno dla osób, które mają mało czasu na kształcenie się, jak i dla osób, które mogłyby poświęcić jego wystarczającą ilość na zapisanie się na kurs. Czytanie książek i oglądanie filmów obcojęzycznych też jest bardzo przydatne, szczególnie jeśli sprawdzasz nieznane sobie słowa w słowniku, próbując je zapamiętać.

Pozytywy z nauki języka angielskiego

Podjęcie kursu sposobem na sukces

Jeżeli dalej boisz się i zastanawiasz, czy nauka języka angielskiego jest trudna w pojedynkę – spróbuj lekcji z lektorem. Będzie to dla Ciebie dodatkową motywacją, by uczyć się każdego dnia. Dodatkowo, lektor pokieruje cię w odpowiednią stronę. Dzięki odpowiedniej kolejności nauki danych form gramatycznych, osiągniesz większe postępy, niż przy chaotycznym przyswajaniu tej wiedzy, która akurat wpadnie ci w ręce.

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.