https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych – zajęcia językowe dla dzieci – jaki jest najlepszy czas na naukę u dzieci oraz jakie kursy i platformy e-learningowe znajdziesz w naszej szkole językowej online?

  • przez

Rozwój językowy dziecka to bardzo ważny element wczesnej edukacji. Pociecha nie tylko uczy się języka ojczystego, którym będzie posługiwać się na co dzień, ale może też uczyć się drugiego języka obcego, ponieważ młode umysły są bardzo plastyczne i z większą łatwością niż dorosłe, przyswajają nową wiedzę. Dowiedz się, jak pomóc swojemu dziecku w rozwoju językowym!

Dlaczego warto zainwestować w naukę języka swojego dziecka?

Rozwój ogólny dziecka

Nauka języków obcych kształtuje strategie uczenia się i pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka. Dzięki nauce
języków obcych poszerzamy swoje horyzonty i kształtujemy świadomość społeczną i kulturową dzieci. Oprócz tego, nauka języka obcego bardzo dobrze wpływa na pamięć. Zajęcia językowe
dla przedszkolaków są zabawne, sprawiają, że nauka i rozwój to przyjemne doświadczenie.

Korzyści w rozwoju językowym dzieci
Dzieci znacznie łatwiej uczą się nowych dźwięków fonologicznych w  językach. Ponieważ ich aparat mowy jest wciąż elastyczny, prościej nabywają naturalną angielską wymowę i intonację, co z kolei ma bardzo pozytywny wpływ na rozumienie ze słuchu. Przedszkolaków uczy się języka ojczystego, a jednoczesna nauka dwóch języków (języka ojczystego i obcego) zwiększa świadomość językową dzieci i pozytywnie wpływa na rozwój obu półkul mózgowych. Im starszy uczeń, tym trudniej jest mu się nauczyć rozumienia ze słuchu. Z drugiej strony dzieci w wieku przedszkolnym stosunkowo szybko przyzwyczajają się do brzmienia obcej mowy i bez większego wysiłku rozumieją np. polskiego lektora lub native speakera.

Rozwój komunikacji u dzieci
Dzieci bardzo szybko przyzwyczajają się do komunikacji w innym języku, ponieważ ich mózg jest jeszcze plastyczny i szybko przyswaja nową wiedzę. Wrodzona potrzeba komunikowania się sprawia, że dzieci, odpowiednio zachęcone, próbują wypowiadać się w języku obcym. Najmłodsze dzieci nie czują aż takiego skrępowania, dlatego nie odczują wstydu, przy popełnianiu błędów, co pozwoli na naukę bez powstania bariery językowej. Dodatkowo, 
dzieci nie mają nic przeciwko, jeśli wypowiedzi zawierają słowa lub fragmenty, których nie rozumieją. Są do tego przyzwyczajone, bo wciąż uczą się języka ojczystego.

Jak uczyć dziecka języka obcego samodzielnie, w domu?
 wspólne czytanie książeczek, 
– odgrywanie scenek,
– oglądanie bajek,
– śpiewanie piosenek,
– recytacje wierszyków,
– kalambury,
– rysowanie.

Jakie kursy stacjonarne języka angielskiego i innych języków obcych dla dzieci online znajdziesz w naszej szkole językowej?

Sympatyczna atmosfera, dynamiczni lektorzy z głową pełną pomysłów, ciekawe tematy. Te wszystkie czynniki sprzyjają poznawaniu języka obcego przez dzieci. Nasze grupy zajęciowe składają się z maksymalnie 8 osób, co sprawia, że nauczyciel może skupić się na indywidualnym podejściu do każdego z uczniów. Zajęcia prowadzone są w dogodnych godzinach w formule online lub stacjonarnie w świetnej lokacji w centrum Warszawy.

– Dostosowujemy nauczanie każdej osoby pod indywidualne potrzeby kierując się zasadą edutainment (education + entertainment), czyli nauka poprzez przyjemne aktywności;

– Przygotowujemy do różnych celów i spełniamy językowe marzenia;

– Działamy od 1991 roku, a w nasze kursy wkładamy serce i lata doświadczenia;

– Posiadamy ogromny wybór kursów języka angielskiego oraz innych języków obcych online lub z dojazdem;

– Nasze zajęcia są prowadzone w dowolnej formule, w zależności od potrzeb klienta;

– W naszej szkole językowej pracują najlepsi nauczyciele i Native Speakerzy z całego świata;

– Zostaliśmy laureatami wielu konkursów i zaufało nam już ponad 100 tysięcy osób.

A w pakiecie z zajęciami z nauczycielem wybierz platformę do nauki e-learningowej w domu!

Posiadamy również szeroki wybór platform e-learningowych! Sprostają one każdym oczekiwaniom! Platformy e-learningowe dla dzieci pomagają im w nauce w ciekawy, angażujący i efektywny sposób, poszerzając ich wiedzę.

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.