https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Wspólnie kreuj twórczy i językowy rozwój swojego dziecka, dzięki tym ciekawym aktywnościom i zabawom!

 • przez
Pomysły na ciekawe i twórcze zabawy z dzieckiem pozytywny rozwój dziecka nauka języka angielskiego dla dzieci w szkole językowej online półkolonie językowe warsztaty dla dzieci

Wspólnie kreuj twórczy i językowy rozwój swojego dziecka, dzięki tym ciekawym aktywnościom i zabawom! Letnie półkolonie językowe dla dzieci w Warszawie

Pomysły na ciekawe i twórcze zabawy z dzieckiem, które pozytywnie wpłynie na jego rozwój w czasie wakacji 2023!

Pomysły na ciekawe i twórcze zabawy z dzieckiem pozytywny rozwój dziecka nauka języka angielskiego dla dzieci w szkole językowej online półkolonie językowe warsztaty dla dzieci

Jak pomóc dziecku w rozwoju w czasie wakacji?

Wakacje 2023 zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi powraca coroczna zagwozdka rodziców: co robić z dzieckiem w czasie wakacji, gdy szkoła nie pochłania już jego czasu ani energii, i żeby wciąż mogło ono rozwijać się kreatywnie i umysłowo? 

Poniżej prezentujemy kilka zajęć, które na pewno pomogą zaspokoić dziecięcą potrzebę zabawy, a jednocześnie będą miały pozytywny wpływ na ich rozwój!

 

Kolaż: Wspólne tworzenie kolażu to kreatywny, produktywny sposób na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem. Ten projekt nie tylko rozwija artystyczne zdolności dziecka i pobudza jego wyobraźnię, ale może także działać terapeutycznie.

Jeśli chcesz również wprowadzić trochę nauki języka angielskiego… spróbujcie bawić się w krytyków sztuki – omawiajcie wasze prace, inspiracje oraz przedstawione tematy. Możecie także próbować zgadywać i podpowiadać sobie nawzajem – Ty wymieniasz po angielsku nazwę przedmiotu widocznego na kolażu, a dziecko próbuje go odgadnąć.

Możecie również ustalić temat, na którym chcecie oprzeć wasz kolaż.

 

Wspólne czytanie książek: odkryjcie przyjemność we wspólnym poznawaniu literatury poprzez założenie rodzinnego klubu książki! Wedle własnego uznania wybierajcie pozycje – długie powieści, krótkie opowiadania, zabawne zbiory poezji – po ich przeczytaniu omówcie swoje wrażenia! Taki sposób spędzania czasu na pewno rozwinie w dziecku wrażliwość na kulturę i literaturę, jednocześnie wzmacniając więzi rodzinne. By rozwinąć umiejętności językowe dziecka i reszty rodziny, możesz pójść o krok dalej i zaproponować domownikom pozycje w języku angielskim!

 

Muzyka i karaoke: karaoke i słuchanie muzyki to zabawne, rozwijające zajęcie, które przypadnie do gustu dzieciom młodszym jak i starszym. Wybierzcie swoje ulubione piosenki i niech zabawa się zacznie! Na początku możecie wybrać utwory po polsku, by potem przejść na te w języku angielskim – by ta zabawa stała się pożyteczna, możecie wspólnie próbować przetłumaczyć tekst piosenki, by móc go lepiej zrozumieć i rozwinąć swoje umiejętności!

 

Zajęcia plastyczne: Malowanie i rysowanie to wspaniałe zajęcie, które Ty i Twoja pociecha możecie wspólnie podjąć, rozwijając kreatywność i zdolności manualne dziecka – tworzenie wzajemnych portretów, uwiecznienie własnego ogrodu na pejzażu są czynnościami, które pozytywnie wpłyną na wszystkich uczestników.

 

Jednak jeżeli jako zapracowany rodzic nie masz czasu, by zapewnić dziecku stale ciekawe zajęcia, jest też jedno miejsce, gdzie dziecko będzie mogło podjąć wymienione wcześniej aktywności (a także wiele innych, równie ciekawych)…

Interesują Cię ciekawostki językowe czy poznawanie nowego słownictwa? Zajrzyj na nasze social media!

Pomysły na ciekawe i twórcze zabawy z dzieckiem pozytywny rozwój dziecka nauka języka angielskiego dla dzieci w szkole językowej online półkolonie językowe warsztaty dla dzieci

Co robić z dzieckiem w trakcie wakacji? - zapisz je na nasze półkolonie językowe w Warszawie!

Półkolonie językowe organizowane przez Szkoła Językowa Cambridge School Of English to połączenie rozrywki – zajęć ruchowych na świeżym powietrzu, plastycznych, muzycznych, kulturalnych, wycieczek i wielu innych kreatywnych aktywności – z intensywną nauką języka angielskiego, tworząc metodę edutainment. Nasze letnie warsztaty idealny sposób dla Twojego dziecka na spędzenie Wakacji 2023 – są sposobem na rozwój kreatywny, na poznanie nowych ludzi i oczywiście zwiększenie umiejętności językowych i komunikacyjnych z pomocą wykwalifikowanych nauczycieli. 

Zapisz dziecko na półkolonie językowe

Dowiedz się więcej! o letnich warsztatach

Pomysły na ciekawe i twórcze zabawy z dzieckiem pozytywny rozwój dziecka nauka języka angielskiego dla dzieci w szkole językowej online półkolonie językowe warsztaty dla dzieci

Korzyści z wzięcia udziału w naszych letnich półkoloniach językowych w Warszawie

Korzyści dla Twojego dziecka:

 • Spotkania z native speakerem
 • Warsztaty Teatralne
 • Zajęcia Muzyczne
 • Zajęcia dotyczące kultury i tradycji krajów anglojęzycznych
 • Origami
 • Eko sztuka
 • Tematyczne zajęcia językowe
 • Planszówki
 • Zajęcia kulinarne
 • Tworzenie gier i komiksów
 • Wycieczki
 • Zajęcia ruchowe w parku
Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.