https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Business English kurs językowy online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Przedsiębiorczość

Business English kurs językowy online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Przedsiębiorczość

Business English kurs językowy online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Przedsiębiorczość

W nowoczesnym przedsiębiorstwie umiejętność płynnego i pewnego poruszania i wypowiadania się w języku angielskim ogólnym, a także szczególnie w języku angielskim biznesowym i specjalistycznym jest absolutnie kluczową kwestią dla rozwoju firmy – w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Daje ona bowiem możliwość bardziej owocnej współpracy z partnerami i pracownikami obcojęzycznymi.

 

W przedsiębiorstwie oczywiście ważne są też umiejętności zawodowe, takie jak przywództwo czy analityczne myślenie.

Czy istnieje sposób, aby rozwijać te dwa rodzaje umiejętności jednocześnie? Tak, dzięki naszej szkole językowej Cambridge School of English!

Business English kurs online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Przedsiębiorczość

Nasz pakiet symulacyjny stworzony przez szkołę języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English i EDUardo Business Simulation to nowoczesny i innowacyjny sposób na naukę języka biznesowego i rozwój umiejętności zawodowych, poprzez postawienie kursanta przed realnymi sytuacjami biznesowymi, w których uczy się jak operować zwrotami i słownictwem Business English.

W efekcie podjęcia naszego kursu posiądziesz umiejętności analityczne dotyczące oceny sytuacji na rynku, reagowania na zmiany rynkowe, zarządzania zasobami i personelem, przepływu gotówki, zrozumienia procesów B2C, poznasz terminologię biznesową, strukturę i rodzaje kosztów oraz wiele innych zagadnień związanych z przedsiębiorstwem – dzięki naszemu kursowi języka angielskiego biznesowego i specjalistycznego online nauczysz się swobodnie poruszać w każdym z tych obszarów, używając właściwej terminologii, zwrotów i wyrażeń.

Pakiet symulacyjny składa się z aż 4 różnych symulacji – w jednej z nich wcielisz się w menedżera firmy technologicznej wprowadzającej nowy produkt na rynek, w innej we właściciela firmy w branży spożywczej, a w kolejnej w pracownika firmy zarządzającego personelem, będziesz także przeprowadzał rekrutację nowych pracowników oraz przedstawiał prezentację dla potencjalnych inwestorów  – w każdej z symulacji rozwiniesz różne umiejętności zawodowe i językowe, takie jak umiejętności menedżerskie, przywódcze, ekonomiczne czy swoją charyzmę.

Każda symulacja składa się z unikalnych materiałów wideo, raportów, artykułów i wielu innych materiałów, które wzmagają realizm całego doświadczenia kursu.

Business English kurs online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Przedsiębiorczość - dla kogo?

Oferta naszej szkoły językowej skierowana jest do wszystkich pracowników przedsiębiorstw, a w szczególności do menedżerów, liderów zespołów i pracowników HR – umiejętności poznane i przyswojone na naszym kursie pomogą im wejść na wyżyny swoich możliwości w pracy, mogą stać się też możliwością podjęcia pracy za granicą lub do rozszerzenia wpływów własnej marki poza gospodarkę naszego kraju.

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas w szkole językowej Cambridge School of English!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.