https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Business English kurs online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zarządzanie zasobami ludzkimi

Business English kurs online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zarządzanie zasobami ludzkimi

Business English kurs online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zarządzanie zasobami ludzkimi

Praca w branży Human Resources jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa – dzięki niej personel pracuje w sposób właściwy, zorganizowany i jak najbardziej efektywny. Osoby, które zarządzają zasobami ludzkimi muszą dobrze znać strategię firmy, potrafią pośredniczyć między pracownikiem a zarządem, bezproblemowo przewodzą i zarządzają czasem oraz zadaniami. Powinni też wiedzieć jak dobrze oceniać ludzi oraz ich umiejętności.

Poza tym, osoby pracujące w HR powinny dysponować nie tylko umiejętnościami w zakresie zawodowym – powinny posiadać też umiejętność skutecznego porozumiewania się w języku obcym. Ta umiejętność umożliwia nawiązywanie owocnej współpracy z pracownikami i klientami obcojęzycznymi, a także z potencjalnymi zagranicznymi partnerami biznesowymi firmy. Dla osoby, która opanuje język angielski biznesowy oraz specjalistyczny otwierają się także nowe ścieżki zawodowe, związane z pracą na emigracji i lepszymi zarobkami.

Czy można uczyć się tych dwóch zagadnień jednocześnie?

Tak! Zrób to dzięki kursom w naszej szkole językowej!

Business English kurs online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zarządzanie zasobami ludzkimi

Stworzony przez szkołę językową online Cambridge School of English we współpracy z EDUardo Business Simulation, nasz pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim specjalistycznym dla HR online to innowacyjny sposób na naukę języka angielskiego biznesowego, łączący w sobie rozwój umiejętności językowych z ćwiczeniem kompetencji zawodowych. Symulacja tworzy iluzję realnego środowiska pracy, co pomaga w utrwaleniu zagadnień językowych w kontekście praktycznych zastosowań w branży.

W trakcie kursu rozwinięte zostaną kompetencje dotyczące strategii firmy, działań operacyjnych oraz przywództwa. Nauczysz się jak zarządzać swoim zespołem tak, by najlepiej wykorzystywał on swój potencjał. Dzięki temu jego wyniki staną się jak najlepsze.

Nasz pakiet symulacyjny składa się z dwóch różnych modułów, które podejmują różne aspekty pracy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. W jednym z nich zajmiesz się głównie rekrutacją pracowników i rozwijaniem własnych umiejętności menedżerskich, a w drugim skupisz się na zarządzaniu zespołem i podejmowaniu strategicznych i operacyjnych decyzji w pracy. Obie symulacje rozwijają jednocześnie Twój zasób słownictwa biznesowego, oraz go utrwalają.

Symulacje pomogą Ci oswoić z sytuacjami z jakimi spotykasz się w pracy i zgłębić ich problematykę, co pomoże Ci w późniejszym wykonywaniu zawodu.

Nasz kurs Business English kurs online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim to propozycja jedyna w swoim rodzaju: każda z symulacji składa się z unikalnych materiałów, w tym z baz wiedzy, artykułów, raportów, wideo itp., które pomogą Ci zgłębić temat i wcielić się w rolę – dzięki czemu swoje zadanie będziesz mógł wykonać jak najlepiej.

Business English kurs online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zarządzanie zasobami ludzkimi - dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do każdej osoby zainteresowanej tym tematem, a w szczególności do project managerów, team liderów, przedsiębiorców, a także do pracowników banków, zwłaszcza dyrektorów oddziałów chcących w jak najlepszy sposób zarządzać personelem w swoim miejscu pracy.

Podejmij wyzwanie i dołącz do wspólnej nauki w naszej szkole językowej Cambridge School of English!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.