https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Business English kurs online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zrozumienie finansów firmy oraz zarządzanie kapitałem

Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zrozumienie finansów firmy oraz zarządzanie kapitałem

Business English kurs online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zrozumienie finansów firmy oraz zarządzanie kapitałem

Zarządzanie przedsiębiorstwem jest niemożliwe, gdy nie rozumie się funkcjonowania rynku, finansów firmy oraz nie potrafi się zarządzać jej kapitałem – te umiejętności są konieczne, by produkty się sprzedawały, by firma zachowała rentowność, nie popadła w długi i mogła się rozwijać. 

Dla nowych przedsiębiorców ważne więc jest zapoznanie się z tymi zagadnieniami w teorii i w praktyce po to, by móc zastosować skuteczne rozwiązania w czasie rozwijania własnego biznesu. 

Jednocześnie ważną kwestią dla zwiększenia możliwości rozwoju firmy jest płynne i pewne poruszanie się w języku angielskim biznesowym i specjalistycznym jej pracowników i zarządu – znajomość właściwych dla branży terminów, wyrażeń, zwrotów i intonacji. Sprawia ona, że możliwe jest wprowadzenie przedsiębiorstwa na rynek międzynarodowy. Dla indywidualnego pracownika otwiera drzwi na możliwości uzyskania lepszej pracy, także w zagranicznych firmach.

Jak połączyć oba te zagadnienia i uczyć się ich jednocześnie?

Z pomocą przychodzi Business English kurs online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zrozumienie finansów firmy oraz zarządzanie kapitałem!

Stworzony przez naszą szkołę języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English oraz EDUardo Business Simulation pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim to idealny, innowacyjny sposób na wielobodźcowy rozwój obu umiejętności – zawodowych oraz językowych. 

Umiejętności te oddziałują na siebie, tworząc iluzję realnego środowiska pracy – dzięki temu nauka staje się bardziej efektywna, a wprowadzona na zajęciach terminologia utrwala się przy jej praktycznym użyciu.


Na naszym kursie językowym online poruszone zostaną tematy finansów i rachunkowości, tworzenia sprawozdań finansowych, sposobów finansowania, zachowywania płynności finansowej, wahań kursów walut, zarządzania produkcją, zarządzania kryzysem i zmianami i zarządzania kapitałem obrotowym.


Ten pakiet składa się z 4 różnych symulacji kształtujących różne aspekty umiejętności zawodowych oraz językowych potrzebnych w branży. W każdej z nich Twoim głównym zadaniem jest takie zarządzanie kapitałem i finansami firmy, który wzmoże jej efektywność w branży – w jednej z symulacji jest to branża technologiczna, w innej zaś spożywcza. W jednej z symulacji będziesz musiał wyciągnąć firmę z długą historią z trudnej sytuacji finansowej, a w innej – wprowadzić całkiem nowe przedsiębiorstwo na rynek i osiągnąć na nim sukces. 

Kolejna z symulacji przybliży Ci także temat wahań kursów walut, w innym module zaś Twoim zadaniem będzie podejmowanie decyzji ekonomicznych w wirtualnym przedsiębiorstwie.

Każdy ze stworzonych przez nas modułów składa się z unikalnych materiałów wideo oraz bogatych baz wiedzy, obejmujących artykuły, wykresy czy raporty – dzięki nim będziesz mógł poprowadzić swoje wirtualne przedsiębiorstwo do sukcesu – a w przyszłości także to prawdziwe!

Business English kurs online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zrozumienie finansów firmy oraz zarządzanie kapitałem - dla kogo?

Nasz pakiet symulacji biznesowych skierowany jest zarówno do młodych, jak i doświadczonych pracowników przedsiębiorstw zajmujących się finansowaniem i zarządzaniem kapitałem, którzy pragną rozwinąć swoją wiedzę związaną z branżą oraz nauczyć się wykonywać swój zawód używając języka angielskiego biznesowego i specjalistycznego – po to, by móc zacząć pracować za granicą, wprowadzić własny biznes na rynek międzynarodowy lub zwiększyć efektywność współpracy z obcojęzycznymi partnerami i pracownikami.

Dołącz do naszej szkoły językowej już teraz!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.