https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Business English kurs online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim specjalistycznym – Zrównoważony rozwój

Business English kurs online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim specjalistycznym – Zrównoważony rozwój

Business English kurs online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim specjalistycznym – Zrównoważony rozwój

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa muszą zwracać uwagę nie tylko na potrzeby rynku, ale także na kwestię zrównoważonego rozwoju –  ważnego dla klientów. Nasz kurs powstał po to, by pomagać pracownikom spełniać narzucane przez rządy standardy ekologiczne, mające pomóc w obniżeniu stopnia degradacji środowiska naturalnego. 

Dialog dotyczący zrównoważonego rozwoju tylko w języku polskim jest niewystarczający – dla dobrego rozwoju przedsiębiorstwa potrzebny jest kontakt z podmiotami międzynarodowymi oraz obcojęzycznymi klientami.

Dlatego też szkoła języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English proponuje Ci innowacyjny sposób na naukę języka angielskiego biznesowego i specjalistycznego w dziedzinie zrównoważonego rozwoju!

Business English kurs online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zrównoważony rozwój - czym jest?

Nasz Business English kurs językowy online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – Zrównoważony rozwój to nowoczesny sposób na naukę proponowany przez naszego partnera EDUardo Business Simulation. Jest on idealnym sposobem na zapoznanie i oswojenie się z używaniem języka specjalistycznego oraz Business English w realnym środowisku biznesowym. Kurs w szkoła języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English  łączy w sobie rozwój umiejętności językowych z doskonaleniem zdolności zawodowych w ciekawej, nowoczesnej formule.

W trakcie naszego kursu poruszone zostaną tematy takie jak m.in. zielona transformacja, zielony marketing, zrównoważona firma, zarządzanie cyklem życia produktu czy ekologia. 

W trakcie naszej symulacji wcielisz się w rolę menedżera firmy, który musi w niej przeprowadzić zieloną transformację – jednocześnie rozwijając biznes i nie popadając w długi.

Będziesz musiał podejmować decyzje dotyczące surowców wykorzystywanych przez firmę do produkcji, zajmiesz się określeniem jej nowej strategii marketingowej oraz zarządzaniem jej personelem i finansami oraz wieloma innymi zagadnieniami z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Wszystko to jednak oceniane będzie z uwzględnieniem głównej kwestii, jaką jest zrównoważony rozwój firmy i przeprowadzenie w niej zielonej transformacji.

Symulacja składa się z unikalnych materiałów wideo, wykresów, artykułów i wielu innych materiałów, do których będziesz uzyskiwał dostęp w miarę postępów. 

Business English kurs online - Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim specjalistycznych – Zrównoważony rozwój - dla kogo?

Szkoła językowa Cambridge School of English oferuje pakiet symulacji skierowany do pracowników i właścicieli przedsiębiorstw przechodzących zieloną transformację, pracowników z obszarów zrównoważonego rozwoju/produkcji/marketingu/PR itp., pracowników firm chcących funkcjonować ekologicznie lub osoby po prostu zainteresowane tematem kursu.

 

Dowiedz się, jak zmienić działanie swojej firmy i wspomóc środowisko!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.