https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kurs językowy TEFL – Teaching English as a Foreign Language

Kurs językowy TEFL - Teaching English as a Foreign Language

Kurs językowy TEFL - Teaching English as a Foreign Language

TEFL, czyli Teaching English as a Foreign Language, to skrót oznaczający nauczanie języka angielskiego jako obcego. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów językowych, który umożliwia pracę jako nauczyciel angielskiego zarówno w kraju, jak i za granicą.

Posiadanie certyfikatu TEFL zdecydowanie zwiększa Twoje szanse na znalezienie pracy jako nauczyciel angielskiego. Obecnie na świecie istnieje ogromne zapotrzebowanie na naukę owego języka, ponieważ 1,5 miliarda osób się go uczy, a liczba ta stale rośnie. Około 500 milionów osób wyraża chęć nauki angielskiego, co oznacza, że istnieje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli.

Certyfikat TEFL otwiera również możliwość podróżowania do różnych krajów i pracy jako nauczyciel angielskiego. Dzięki niemu możesz wykorzystać swoje umiejętności językowe i edukacyjne, nie martwiąc się o zarobek.

Certyfikat TEFL otwiera nowe możliwości nie tylko pod względem zarobkowych i zawodowych. Możesz także zdecydować się na wolontariat międzynarodowy. Jako nauczyciel-wolontariusz masz możliwość pracy w domach opieki, ośrodkach dla uchodźców lub domach dziecka, gdzie możesz wpływać na życie innych poprzez nauczanie języka angielskiego.

TEFL to nie tylko nauka specjalistycznych wyrażeń, ale przede wszystkim metodyka nauczania języka angielskiego osób, które nie są anglojęzyczne. Certyfikat ten zapewnia wiedzę na temat tego, jak być dobrym nauczycielem, jak motywować uczniów i rozwijać ich umiejętności. Jest to również narzędzie samorozwoju, które umożliwia zdobycie specjalistycznej wiedzy dotyczącej zawodu nauczyciela języka angielskiego.

Oferowany przez szkołę języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School Of English Kurs językowy TEFL – Teaching English as a Foreign Language pomoże Ci przygotować się do podjęcia pracy nauczyciela, przygotuje Cię do pracy z dziećmi i młodzieżą, poznasz metody skutecznego nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Po zakończeniu kursu otrzymasz swój certyfikat TEFL, który upoważni Cię do pracy nauczyciela języka angielskiego.

Kurs językowy TEFL - Teaching English as a Foreign Language - korzyści w branży edukacyjnej

W trakcie kursu, nauczysz się…
 • Jak inspirować kursantów do nauki;
 • W jaki sposób prezentować wiedzę gramatyczną;
 • Jak powtarzać materiał; 
 • W jaki sposób nauczać poszczególnych sprawności;
 • Jak nauczać dorosłych;
 • W jaki sposób nauczać dzieci;
 • W jaki sposób nauczać w atrakcyjny sposób;
 • Jak motywować kursantów do mówienia;
 • W jaki sposób planować zajęcia;
 • Jak przeprowadzać rozgrzewki językowe;
 • W jaki sposób wykorzystywać zasoby internetowe w procesie nauczania;
 • Jak być samodzielnym i kompetentnym lektorem języka angielskiego.

Kurs językowy TEFL - Teaching English as a Foreign Language - korzyści w trakcie budowania swojej kariery zawodowej

Kurs językowy TEFL – Teaching English as a Foreign Language i certyfikat TEFL pomoże Ci rozwinąć, rozpocząć, czy zmienić Twoją karierę!

 • Dzięki certyfikatowi TEFL możesz uczyć ludzi w każdym wieku! 
 • Możesz uczyć w różnych instytucjach – ich rodzaj nie jest ograniczony – w szkołach prywatnych, publicznych i językowych!
 • Możesz połączyć rozwój swojej kariery z pomaganiem innym ludziom – certyfikat TEFL umożliwia Ci wyjazd na międzynarodowy wolontariat!

Dzięki certyfikatowi TEFL uzyskasz nieograniczone możliwości na drodze zawodowej nauczyciela języka angielskiego – w wielu instytucjach, w wielu krajach na świecie. Będziesz też mógł kształcić osoby w różnych grupach wiekowych!

Kurs językowy TEFL - Teaching English as a Foreign Language - korzyści przy podróżowaniu

Jeżeli chcesz połączyć pasję podróżowania z budowaniem kariery w branży nauczania języka angielskiego, certyfikat TEFL jest dla Ciebie idealną opcją. Dlaczego?

 • Praca certyfikowanego nauczyciela języka angielskiego może zapewnić Ci fundusze na wymarzone podróże!
 • Możesz pracować zdalnie – pracuj  i zarabiaj, jednocześnie podróżując!
 • Możesz nauczać języka angielskiego za granicą – poznasz nowe miejsca, ludzi i nową kulturę, jednocześnie zarabiając i zyskując cenne doświadczenie zawodowe.
 • Możesz dołączyć do międzynarodowego wolontariatu – dzięki temu połączysz podróżowanie z pomocą innym!

Ważnym pytaniem, jakie często zadają sobie osoby chcące podjąć się pracy w innym kraju, jest pytanie o zapotrzebowanie na ich umiejętności na rynku pracy międzynarodowym.

Gdzie więc jest największe zapotrzebowanie na nauczycieli języka angielskiego?

Okazuje się, że takim krajem są Chiny! Na rynku w Chinach brakuje około 100 tys. nauczycieli języka angielskiego z TEFL. Jeżeli więc marzysz o poznaniu kultury największego azjatyckiego mocarstwa, uzyskanie certyfikatu TEFL może być początkiem tej drogi!

Zapisz się na nasz kurs językowy TEFL – Teaching English as a Foreign Language i zacznij pakować walizki i szykować na swoją wymarzoną podróż!

Kurs językowy TEFL - Teaching English as a Foreign Language a Twój Gap Year!

Gap Year to roczna przerwa pomiędzy napisaniem matury a rozpoczęciem studiów, która zyskuje popularność zarówno na Zachodzie, jak i wśród młodych ludzi w Polsce. Jest to okres, który daje im możliwość zastanowienia się nad własną drogą życiową. Często wykorzystuje się go na podróże, podjęcie pracy lub udział w programach wolontariackich, ale przede wszystkim jest to czas poświęcony na poszukiwanie samego siebie.

Podjęcie kursu TEFL online w naszej szkole językowej może być doskonałym sposobem na zorganizowanie Gap Year. Dlaczego? 

Ponieważ posiadanie certyfikatu TEFL otwiera ogromne możliwości zatrudnienia jako korepetytor lub nauczyciel nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Dzięki temu możesz podróżować do różnych zakątków globu i znaleźć pracę jako nauczyciel języka angielskiego. Posiadając certyfikat TEFL, będziesz miał/miała również możliwość nauczania w miejscach takich jak domy opieki czy ośrodki dla uchodźców. Możesz również zdecydować się na dowolny wybrany przez siebie program wolontariacki (warto rozważyć organizację ProjectsAbroad, która oferuje takie możliwości).

Dołącz do naszego kursu i znajdź sposób na spędzenie swojego wymarzonego Gap Year!

Żeby wykorzystać wszystkie wymienione powyżej plusy naszego kursu i poznać jeszcze więcej informacji na temat certyfikatu TEFL, kliknij tutaj:

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.