https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy przygotowawcze do egzaminu CAE – kurs językowy online w szkole językowej Cambridge School of English – dlaczego warto?

Kursy przygotowawcze do egzaminu CAE - kurs językowy online w szkole językowej Cambridge School of English

Kursy przygotowawcze do egzaminu CAE - kurs językowy online w szkole językowej Cambridge School of English - dlaczego warto?

Czym jest certyfikat CAE?

CAE (Certificate in Advanced English) to międzynarodowy certyfikat języka angielskiego, który potwierdza zaawansowany poziom znajomości języka. Jest to jeden z egzaminów oferowanych przez University of Cambridge. Certyfikat CAE jest uznawany na całym świecie przez szkoły, uczelnie i pracodawców jako dowód wysokiej kompetencji językowej. Egzamin ocenia umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia w języku angielskim na poziomie zaawansowanym, co umożliwia korzystanie z języka w kontekstach akademickich i zawodowych.

Jakie są korzyści z uzyskania certyfikatu CAE poprzez kursy przygotowujące do egzaminu CAE? - kurs językowy online w szkole Cambridge School of English

 • Jest on honorowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako podstawa do zwolnienia z egzaminu maturalnego z angielskiego na poziomie rozszerzonym;
 • Zwalnia z zajęć języka angielskiego i egzaminów końcowych na studiach w Polsce;
 • Posiadanie certyfikatu CAE może ułatwić dostęp do programów studiów w anglojęzycznych uczelniach oraz podnieść szanse na przyjęcie na wymagające kierunki;
 • Certyfikat CAE może zwiększyć atrakcyjność na rynku pracy, otwierając drzwi do różnych zawodów i stanowisk, zarówno w kraju, jak i za granicą.
 • Przygotowanie do egzaminu CAE poprzez nasze kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online wymaga rozwoju umiejętności komunikacyjnych, co prowadzi do większej pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim, powodując przełamanie bariery językowej.
 • W trakcie kursu przygotowawczego do egzaminu CAE uczestnicy rozwijają umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia na poziomie zaawansowanym.
 • Posiadanie certyfikatu CAE może być wymagane przy ubieganiu się o wizę studencką oraz okazać się kluczowe w zwiększeniu szans na przyjęcie na uczelnie zagraniczne.
 • Certyfikat CAE umożliwia efektywne porozumiewanie się w kontekstach biznesowych i zawodowych, co może być przydatne w karierze.
 • Certyfikat CAE jest bezterminowy.
 • Jest honorowany przez MSZ (Ministerstwo Spraw Zagranicznych) jako potwierdzenie umiejętności językowych do nadania stopnia dyplomatycznego.
 • i wiele innych korzyści!

 

Dlaczego powinieneś wybrać Kursy przygotowujące do egzaminu CAE - kurs językowy online w szkole Cambridge School of English?

Nasza szkoła językowa języka angielskiego i innych języków obcych oferuje kompleksowe przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego, w tym właśnie do egzaminu CAE. Dlaczego to właśnie nasza oferta powinna Cię przekonać?

Po pierwsze, nasi nauczyciele i lektorzy (zarówno native speakerzy i non-native speakerzy) to najlepsi specjaliści w branży, z wieloletnim doświadczeniem i wysokim wykształceniem oraz wiedzą. Posiadają oni talent do kształcenia uczniów w przystępny sposób oraz indywidualnego podejścia do każdego ucznia i pomocy mu w zrozumieniu i unikaniu błędów jakie popełnia. W trakcie warsztatów wykorzystywane są skuteczne metody nauki języka obcego, które trenują wszystkie cztery podstawowe obszary umiejętności językowych.

Do tego nasze grupy szkoleniowe składają się maksymalnie z ośmiu osób, dzięki czemu nauka staje się jeszcze bardziej efektywna i zindywidualizowana.

Podczas warsztatów przygotowujących do egzaminu certyfikującego, uczestnicy nie tylko zdobywają kompleksową wiedzę merytoryczną, ale także mają okazję zapoznać się z samym egzaminem poprzez rozwiązywanie próbnych arkuszy. Dzięki temu poznają strukturę egzaminu, rodzaje zadań, metody ich rozwiązywania oraz uczą się skutecznego zarządzania czasem.

Nasze kursy są prowadzone online, co zapewnia wygodę i jest dużym udogodnieniem – mogą w nich uczestniczyć osoby z całej Polski, nie tylko z większych miast, które nie mają możliwości osobistego udziału w warsztatach.

Dodatkowo, możesz dołączyć do kursu w dowolnym momencie! Zapisy trwają przez cały rok!

Zapisz się i zacznij Kursy przygotowawcze do egzaminu CAE - kurs językowy online w Cambridge School of English!

A jeżeli potrzebujesz jeszcze bardziej indywidualnego podejścia...

A może do tego… Platforma e-learningowa!

Nasza wspaniała platforma e-learningowa Cambridge-Exam.courses to idealne urozmaicenie naszych kursów przygotowujących do egzaminu. Może także stanowić narzędzie do samodzielnego przygotowania dla bardziej zabieganych osób. Dzięki zawartym w naszej platformie materiałom, takim jak przykładowe ćwiczenia, testy Cambridge CAE Practice, arkusze dotyczące gramatyki i słownictwa czy spersonalizowane śledzenie przygotujesz się do egzaminu i zdasz go jak najlepiej się da!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.