https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy przygotowawcze do egzaminu BEC. Szkoła językowa Cambridge School of English – dlaczego warto wybrać nasze warsztaty językowe?

Kursy przygotowawcze do egzaminu BEC. Szkoła językowa Cambridge School of English

Kursy przygotowawcze do egzaminu BEC. Szkoła językowa Cambridge School of English - dlaczego warto wybrać nasze warsztaty językowe?

Certyfikat BEC (Business English Certificate) to międzynarodowy egzamin językowy oceniający umiejętność komunikacji w języku angielskim w kontekście biznesowym (Business English). Jest zaprojektowany dla osób pracujących lub planujących pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym. Egzamin ocenia cztery umiejętności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Certyfikat BEC potwierdza poziom znajomości języka angielskiego na poziomach od pre-intermediate (B1) do advanced (C1) zgodnie z Wspólnym Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Posiadanie certyfikatu BEC może zwiększyć szanse na rozwój kariery i otworzyć drzwi do nowych możliwości zawodowych w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Jakie są korzyści ze zdania egzaminu BEC?

 • Nasze kursy przygotowawcze do egzaminu to profesjonalne i skuteczne rozwiązanie BEC.Szkoła językowa Cambridge School of English przygotuje Cię do uzyskania jak najwyższego wyniku w trakcie testu BEC. Posiadanie tego certyfikatu przynosi następujące korzyści: 
 • Certyfikat BEC potwierdza umiejętność skutecznej komunikacji w języku angielskim w kontekście biznesowym, co jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu w środowisku biznesowym.
 • Posiadanie certyfikatu BEC może wzmocnić Twoje CV i wyróżnić Cię na konkurencyjnym rynku pracy. Pracodawcy często doceniają posiadanie międzynarodowo uznanych certyfikatów językowych.
 • Przygotowanie do certyfikatu BEC wymaga praktyki i doskonalenia umiejętności językowych w kontekście biznesowym. To może zwiększyć Twoją pewność siebie podczas komunikacji w języku angielskim w pracy oraz pomóc Ci przełamać barierę językową.
 • Certyfikat BEC jest uznawany na całym świecie i może otworzyć drzwi do pracy w międzynarodowych firmach, zarówno w kraju, jak i za granicą.
 • Egzamin BEC obejmuje różnorodne zadania, takie jak prezentacje, negocjacje i pisanie e-maili biznesowych. Przygotowanie do tego egzaminu pozwala zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne w środowisku biznesowym.
 • Certyfikat BEC wymaga umiejętności skutecznego słuchania, rozumienia, reagowania i współpracy z innymi w kontekście biznesowym, co przyczynia się do ogólnej poprawy umiejętności interpersonalnych.
 • Jest on bezterminowy. Zdobyty jeden raz, ważny jest już na zawsze!

Dlaczego nasze Kursy przygotowawcze do egzaminu BEC w szkoła językowa Cambridge School of English to najlepszy sposób przygotowania się do zdobycia certyfikatu?

Nasze kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online, w tym kurs przygotowawczy do egzaminu BEC to gwarancja kompleksowej i efektywnej nauki skutkującej wysokim wynikiem końcowym.

Nasi specjaliści, lektorzy i native-speakerzy wykształceni nie tylko językowo, ale także z doświadczeniami w sferze biznesu, to osoby potrafiące nawiązać relację z kursantem i mające indywidualne podejście do każdego z nich. Dzięki temu, jak i małemu rozmiarowi grup szkoleniowych, proces nauki jest zindywidualizowany, efektywny i pozwala na skuteczną pracę nad sferami wiedzy, które wymagają poprawy.

W trakcie kursu zapoznasz się nie tylko z wiadomościami merytorycznymi wymaganymi na wybranym przez Ciebie poziomie egzaminu, ale także z samą formułą egzaminu – poprzez liczne testy próbne, ćwiczenia i zadania na podstawie właściwego sposobu przeprowadzania testu. Dzięki nim, egzaminowana osoba nauczy się sposobu rozwiązywania poszczególnych zadań a także zarządzania czasem w trakcie egzaminu.

Nasze kursy egzaminacyjne odbywają się online – to rozwiązanie szczególnie przydatne okaże się dla osób zapracowanych bądź mających problem z dostępnością szkół językowych wysokiej jakości w swoim otoczeniu. Nasze kursy online to dostęp do najbardziej profesjonalnego przygotowania do egzaminu dostępny dla każdego w Polsce!

Zapisy do naszego kursu przygotowawczego trwają cały rok!

A może do tego… Platforma e-learningowa!

Dobierz jedną z naszych wspaniałych platform e-learningowych, które pomogą Ci przygotować się do zdania egzaminu, razem z Kursy przygotowawcze do egzaminu BEC w szkoła językowa Cambridge School of English!

Cambridge Online Tutor

Innowacyjna platforma do nauki online, dzięki której opanujesz wszystkie zagadnienia dotyczące słownictwa (także z dziedziny Business English) i gramatyki, które przydadzą Ci się w trakcie zdawania egzaminu. Ponad 6000 ćwiczeń i zadań sprawdzających Twoje umiejętności pomoże Ci w kompleksowym przygotowaniu się do wyzwania jakim jest zdanie certyfikatu BEC.

Cambridge AI Speech Tutor

Dzięki naszemu nowoczesnemu narzędziu wykorzystującemu sztuczną inteligencję do analizy słów, sylab i dźwięków udoskonalisz swoją wymowę i zaskoczysz egzaminatorów w dniu testu ustnego!

Dołącz do nauki w formule blended-learning!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.