https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy języka chińskiego online w Cambridge School of English – Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych

Kursy języka chińskiego online w Cambridge School of English - Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych

Kursy języka chińskiego online w Cambridge School of English - Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych

Język chiński jest najpopularniejszym językiem narodowym na świecie. Używa go aż 1,3 miliarda ludzi na całym świecie, czyli prawie 15% światowej populacji! Można się spodziewać, że ta liczba będzie rosnąć, co związane jest ze stałym wzmacnianiem międzynarodowej politycznej i gospodarczej pozycji Chin jako mocarstwa oraz ze wzrastającymi wpływami Chin na kontynencie Afrykańskim. Dlatego też nauka języka chińskiego staje się coraz bardziej atrakcyjną opcją z powodów zawodowych i zarobkowych, ale też z powodu fascynacji kulturą tego azjatyckiego mocarstwa. 

Niestety w  Polsce jest wciąż mało miejsc gdzie w skuteczny i efektywny sposób nauczysz się tego języka i przygotujesz do egzaminów z jego znajomości. My jednak jesteśmy wyjątkiem!

Sprawdź Kursy języka chińskiego online w Cambridge School of English – Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych!

Kursy języka chińskiego online w Cambridge School of English - Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych

Nauka poprzez platformę
e-learningową uTalk!

Dzięki naszej aplikacji e-learningowej uTalk będziesz mógł samodzielnie poznawać język chiński – a gdy go już się go nauczysz, wybierz kolejny język! Dzięki naszej aplikacji nauczysz się rozpowszechnionych i popularnych języków takich jak francuski i niemiecki, ale oferujemy także języki rzadkie, takie jak asamski, cziczewa czy gudźaracki!

Na platformie znajdziesz bogate zasoby edukacyjne, które zapewnią 180 godzin nauki na każdy miesiąc, a także 2500 przydatnych słów i zwrotów, obejmujących ponad 60 różnorodnych tematów dla każdego języka.

Wszystkie materiały zostały starannie zaprojektowane, aby umożliwić jak najbardziej efektywną ścieżkę nauki. Stopniowo zwiększający się poziom trudności w kolejnych zadaniach pozwoli Ci śledzić postępy i uniknąć przeciążenia nowymi informacjami na różnych etapach kształcenia.

Ta wyjątkowa aplikacja do nauki języków obcych online skupia się na pobudzeniu różnych obszarów mózgu, oddziałując na poszczególne zmysły. Wszystkie zadania są wzbogacone o obrazy, które są związane z nowym słownictwem, pomagając Ci lepiej zrozumieć i zapamiętać dane wyrażenia. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom, będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w słuchaniu, czytaniu, mówieniu oraz zapamiętywaniu – często łącząc te aspekty w sposób przyjemny, angażujący i interesujący!

Brzmi ciekawie?

Kursy języka chińskiego online w Cambridge School of English - Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych

Kursy języka chińskiego online - szkoła językowa Cambridge School of English - Kursy przygotowujące do egzaminu HSK z języka chińskiego

HSK to państwowy egzamin znajomości języka chińskiego, którego podstawowym celem jest ocena znajomości tego języka u obcokrajowców. Certyfikat uznają różnego rodzaju uniwersytety i firmy na całym świecie. Jego posiadanie daje Ci wiele możliwości na rynku pracy, będąc potwierdzeniem znajomości języka obcego oraz może być podstawą do przyjęcia na uczelnię zagraniczną.

 

W Cambridge School of English zapewniamy kompleksowe szkolenie przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych z języka chińskiego. Nasze kursy są intensywne i obejmują naukę wszystkich niezbędnych informacji oraz umiejętności wymaganych na egzaminie, co w połączeniu z Twoim zaangażowaniem, zapewni Ci jak najlepsze przygotowanie do każdego z tych certyfikatów językowych.

 

Nauka przebiega dzięki naszej platformie e-learningowej Cambridge Exam – autorskiego narzędzia Cambridge School of English, z pomocą którego samodzielnie i kompleksowo przygotujesz się do egzaminów z języka chińskiego!

W ramach naszej platformy e-learningowej Cambridge Exam - przygotowanie do egzaminu HSK z języka chińskiego:

  • Oferujemy przykładowe ćwiczenia, które umożliwią Ci uzyskanie dostępu do 150 godzin materiałów szkoleniowych oraz aż 7417 pytań egzaminacyjnych;
  • Uzyskasz dostęp do zestawów testów “HSK Practice”, które pozwolą Ci trenować w realnych warunkach egzaminacyjnych, przechodząc 20 próbnych ćwiczeń (po 4 na każdy poziom od 1 do 5), abyś mógł jak najlepiej przygotować się do egzaminu HSK i jego formuły;
  • Przygotowaliśmy dla Ciebie arkusze dotyczące gramatyki i słownictwa, które pozwolą Ci zapoznać się z głównymi tematami egzaminów i zdobyć przydatne informacje;
  • Nasz system umożliwi Ci spersonalizowane śledzenie Twoich postępów dzięki dostępnym statystykom;
  • Masz możliwość korzystania z naszego programu na różnych urządzeniach, co daje Ci swobodę ćwiczenia tam, gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Nauka języka chińskiego w Cambridge School of English odbywa się głównie poprzez formułę nauki e-learning, na platformach online. 

Jeżeli chcesz zapoznać się z pełną ofertą kursów językowych w naszej szkole – grupowych, online, blended-learning – kliknij poniżej:

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

 



    Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.