https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy języka francuskiego online w Cambridge School of English – jednej z najlepszych szkół językowych w Polsce

Kursy języka francuskiego online w Cambridge School of English - jednej z najlepszych Szkół językowych w Polsce

Kursy języka francuskiego online w Cambridge School of English - jednej z najlepszych Szkół językowych w Polsce

Uczenie się języka francuskiego jest nie tylko fascynującym doświadczeniem kulturowym, ale także przynosi liczne korzyści. Francuski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie, oficjalnym językiem wielu organizacji międzynarodowych. Znajomość francuskiego otwiera drzwi do bogatej kultury, literatury i sztuki francuskiej, tak ważnej dla kultury całego świata i Europy, a także ułatwia podróżowanie po krajach francuskojęzycznych. Dodatkowo, umiejętność komunikacji po francusku może poszerzyć perspektywy zawodowe, dając dostęp do różnorodnych rynków pracy i wzmacniając więzi międzynarodowe. Bez względu na cel, nauka francuskiego jest wspaniałą inwestycją w rozwój osobisty i zawodowy.

Jak zacząć uczyć się języka francuskiego? Kursy języka francuskiego online w Cambridge School of English – jednej z najlepszych Szkół językowych w Polsce to idealna odpowiedź na to pytanie!

Kursy języka francuskiego online w Cambridge School of English - jednej z najlepszych Szkół językowych w Polsce

Nasze kursy językowe, w tym języka francuskiego, to inwestycja pewna i sprawdzona przez tysiące naszych klientów, którzy osiągnęli swoje cele dzięki nam! Wśród naszych zadowolonych klientów są między innymi Ministerstwa: Gospodarki i Zdrowia, a także firmy jak Coca-Cola Polska, czy Nestle!

Jeżeli oni wszyscy nam zaufali, zapewniamy, że Ty także się nie zawiedziesz!

Nasz zespół doświadczonych specjalistów pomoże Ci osiągnąć Twoje językowe cele. Dzięki autorskim materiałom dydaktycznym przygotowanym przez certyfikowanych egzaminatorów, zaawansowanym, ale intuicyjnym aplikacjom i platformom e-learningowym działającym w formule blended-learning, elastycznemu harmonogramowi dostosowanemu do Twoich potrzeb oraz sprawdzonym, nowoczesnym metodom nauczania, dobieranym przez naszych doświadczonych metodologów, zapewnimy Ci skuteczną naukę języka francuskiego. 

Poprowadzimy Cię do osiągnięcia sukcesu w nauce!

Czytaj dalej, by poznać nasze Kursy języka francuskiego online w szkole językowej Cambridge School of English…

A później wybierz ten kurs języka francuskiego online, który najlepiej pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów!

Indywidualne lekcje językowe (Premium Package including Blended learning booster (e-learning platform) + certificate) - Indywidualny kurs języka francuskiego online!

Ucz się w komfortowy i dostosowany do Twoich potrzeb sposób! Nasz indywidualny kurs języka francuskiego online to kurs szyty na miarę” – dostosuj harmonogram, termin początku zajęć, długość lekcji i ich ilość, poziom kursu, to, czy lektor będzie native czy non-native speaker’em i zacznij się uczyć! Także cały program kursu oparty jest na Twoich potrzebach – opracowywany jest przez doświadczonego metodyka po przeprowadzeniu audytu językowego!

Nasze lekcje języka francuskiego to kreatywne i interesujące ćwiczenia, które rozwiną wszystkie umiejętności językowe – mówienie, czytanie ze zrozumieniem, słownictwo, pisanie długich form wypowiedzi, takich jak listy, e-maile, relacje i opisy.

Nasz kurs indywidualny języka francuskiego to idealna opcja dla wszystkich osób spotykających się w swoim środowisku z językiem francuskim – w szkole, na studiach, w pracy, realizując swoje pasje i zainteresowania, podróżując.

Tematyka kursu zależna jest od Twoich potrzeb!

Twoje zadowolenie i wygoda to nasz cel!

Na naszej platformie dostępny jest pełen pakiet materiałów edukacyjnych, zaplanowany na 180 godzin nauki w ciągu miesiąca. Zawiera on 2500 praktycznych słów i zwrotów oraz ponad 60 tematów do opanowania. Cała ścieżka nauki została starannie opracowana, aby zapewnić maksymalną efektywność w procesie kształcenia – poziom trudności zadań wzrasta wraz z postępami.

Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej o platformie uTalk.

Gdy ukończysz kurs, uzyskasz nasz Certyfikat, potwierdzający Twój nowo zdobyty poziom językowy! Będzie on bardzo przydatny np. na rynku pracy.

Kursy języka francuskiego online w Cambridge School of English - jednej z najlepszych Szkół językowych w Polsce

Kursy języka francuskiego online w Cambridge School of English - jednej z najlepszych Szkół językowych w Polsce - kurs przygotowujący do egzaminów z języka francuskiego

Certyfikaty potwierdzające znajomość języka francuskiego to bardzo ważne dokumenty, dające wiele możliwości – między innymi uczęszczania na uczelnie francuskie, są dowodem znajomości języka co jest wartościowe na rynku pracy w kraju i poza nim, oraz w sytuacji programów wymiany studenckiej, takich jak Erasmus+.

Do jakich certyfikatów przygotujesz się z Cambridge School of English?

  • Certyfikaty DELF/DALF to międzynarodowe dokumenty potwierdzające poziom znajomości języka francuskiego dla osób niebędących francuskojęzycznymi. DELF (Diplôme d’Études en Langue Française) dotyczy poziomów A1 do B2, a DALF (Diplôme Approfondi de Langue Française) obejmuje poziomy C1 i C2. Egzaminy sprawdzają umiejętności komunikacyjne w mówieniu, rozumieniu ze słuchu, czytaniu i pisaniu. Certyfikat jest uznawany międzynarodowo i może być użyteczny w aplikacjach na studia, pracę lub wzmocnieniu CV.
  • Certyfikat TCF (Test de Connaissance du Français) to międzynarodowy egzamin oceniający poziom znajomości języka francuskiego dla osób nieposługujących się nim jako językiem ojczystym. Test składa się z różnych sekcji, takich jak słuchanie, czytanie i mówienie. Wynik TCF może być wykorzystywany do celów edukacyjnych, zawodowych, migracyjnych lub innych, które wymagają potwierdzenia kompetencji językowych z zakresu francuskiego.

Kurs indywidualny DELF/TCF online - blended-learning

Idealny sposób przygotowania do powyższych egzaminów, łączący w sobie zajęcia z lektorem, rozwijający wszystkie wymagane umiejętności – gramatyczne, zasób słownictwa, płynność wymowy, czytanie ze zrozumieniem… na odpowiednim dla egzaminu poziomie z nauką na naszej profesjonalnej platformie e-learningowej – Cambridge-Exam.courses.


Nasza platforma e-learningowa, Cambridge-Exam.courses, jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, także dla osób zabieganych, które mają ograniczony czas na tradycyjne kursy. Oferujemy szeroki zakres korzyści, takich jak karty do nauki słownictwa i gramatyki, monitorowanie postępu, przykładowe ćwiczenia, kilkanaście do kilkudziesięciu godzin szkoleniowych, praktyczne testy oraz plan nauki dostosowany do daty egzaminu. Dzięki naszej platformie samodzielnie i wszechstronnie przygotujesz się do egzaminu. Udostępniamy również testy próbne mock exams, opracowane przez certyfikowanych egzaminatorów i nauczycieli, które pomogą Ci zaznajomić się z formatem egzaminu, radzić sobie pod presją i doskonalić zarządzanie czasem!

Jeżeli najlepsza i najwygodniejsza byłaby dla Ciebie nauka tylko z pomocą naszej samowystarczalnej platformy e-learningowej, kliknij poniżej!

Z nami nic Cię nie zaskoczy na egzaminie językowym!

W Cambridge School of English, jak nigdzie indziej, bierzemy pod uwagę Twoje doświadczenie, Twój poziom i Twoje potrzeby i za pomocą wszystkich naszych innowacyjnych narzędzi tworzymy dla Ciebie drogę do osiągnięcia sukcesu i Twoich osobistych celów językowych!

Dołącz do nas!

Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę kursów online z języka francuskiego, kliknij poniżej:

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.