https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy egzaminacyjne online – certyfikat CPE w Cambridge School of English szkoła języka angielskiego i innych języków obcych

Kursy egzaminacyjne online - certyfikat CPE w Cambridge School of English szkoła języka angielskiego i innych języków obcych

Kursy egzaminacyjne online - certyfikat CPE w Cambridge School of English szkoła języka angielskiego i innych języków obcych

Certyfikat CPE (Certificate of Proficiency in English) jest jednym z najwyższych stopni certyfikacji języka angielskiego, uznawanym na całym świecie. Jest on wydawany przez Uniwersytet Cambridge i świadczy o bardzo zaawansowanej znajomości języka angielskiego na poziomie C2, zgodnie ze Wspólnym Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Posiadanie CPE oznacza, że osoba potrafi swobodnie komunikować się na piśmie i ustnie, rozumieć trudne teksty, artykuły czy wywiady oraz poradzić sobie z językiem w różnorodnych sytuacjach zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Certyfikat CPE jest powszechnie doceniany przez pracodawców, instytucje edukacyjne i uniwersytety jako potwierdzenie wysokiego poziomu biegłości w języku angielskim.

Jakie są korzyści z uzyskania certyfikatu CPE?

 • Potwierdza znajomość języka angielskiego na najwyższym jego poziomie – C2.
 • Uznawany jest przez wiele instytucji, szkół i uczelni na całym świecie.
 • Daje możliwość nauki na uczelniach anglojęzycznych na poziomie studiów doktoranckich czy podyplomowych.
 • Może być podstawą do zwolnienia z lektoratów z języka angielskiego i egzaminów końcowych na polskich uczelniach.
 • Może być cenną pomocą przy szukaniu pracy i osiągnięciu sukcesu w zawodzie w Polsce czy też za granicą, gdyż honorują go największe firmy na świecie , takie jak np. Adidas, Siemens czy Coca-Cola.
 • Umożliwia zdobycie wysokiego stanowiska kierowniczego, na którym potrzebna jest bardzo zaawansowana znajomość języka angielskiego.
 • Jest on honorowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych jako potwierdzenie znajomości języka obcego, potrzebnej do uzyskania stopnia dyplomatycznego.

Dlaczego powinieneś wybrać nasze Kursy egzaminacyjne online - certyfikat CPE w Cambridge School of English szkoła języka angielskiego i innych języków obcych?

Nasza szkoła językowa oferuje kompleksowe przygotowanie do egzaminów języka angielskiego online, w tym do egzaminu CPE. Co wyróżnia naszą ofertę?

Po pierwsze, nasi wybitni nauczyciele (zarówno native speakerzy, jak i non-native speakerzy) posiadają bogate doświadczenie, wysokie kwalifikacje i wyjątkową wiedzę. Są mistrzami w przekazywaniu wiedzy w przystępny sposób, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb uczniów i pomagając im w zrozumieniu oraz unikaniu błędów. Wykorzystujemy skuteczne metody nauczania, które obejmują wszystkie cztery podstawowe umiejętności językowe – robimy to dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi metodologicznemu, który stale dba o jakość usług przekazywanych naszym klientom. Dzięki współpracy metodologów z lektorami nauka jest najbardziej skuteczna, przyjemna i efektywna.

Nasze grupy zajęciowe i szkoleniowe są maksymalnie małe, składają się zaledwie z ośmiu osób, co zapewnia jeszcze większą efektywność nauki i indywidualizację procesu nauczania.

Podczas przygotowań do egzaminu certyfikującego, uczestnicy nie tylko zdobywają wiedzę merytoryczną, ale także zapoznają się z samym egzaminem poprzez rozwiązywanie próbnych arkuszy – “mock exams”. Dzięki temu nabierają pewności co do struktury egzaminu, rodzajów zadań, metod ich rozwiązywania oraz umiejętności efektywnego zarządzania czasem.

Nasze kursy egzaminacyjne prowadzone są zarówno stacjonarnie – w centrum Warszawy, jak i online – dzięki temu rozwiązaniu uczyć u nas może się każdy, nie tylko osoby mieszkające w dużych miastach i posiadające ogromny wybór szkół językowych. W Cambridge School of English – szkoła języka angielskiego i innych języków obcych oferujemy najwyższy poziom edukacyjny dla każdego!

Nasze kursy egzaminacyjne online – certyfikat CPE w Cambridge School of English szkoła języka angielskiego i innych języków obcych rozpoczynają się jesienią 2023.

Przygotuj się do egzaminu CPE na naszej platformie e-learningowej - Cambridge Online Tutor!

Cambridge Online Tutor to innowacyjny sposób nauki języka angielskiego i przygotowania do egzaminów językowych. Platforma ta składa się z ponad 6000 zadań i wielu działów tematycznych, materiałów edukacyjnych oraz “mock exams” – egzaminów próbnych stworzonych przez uznanych autorów tekstów ELT oraz egzaminatorów Cambridge ESOL, którzy są także autorami pozostałych materiałów egzaminacyjnych na naszej platformie. 

Nasza platforma e-learningowa może stanowić dla Ciebie samodzielny sposób na przygotowanie do egzaminu CPE, ale najbardziej skuteczna i efektywna jest w połączeniu z naszymi tradycyjnymi kursami, działając w formule blended-learning.

Już dzisiaj wypróbuj Cambridge Online Tutor za darmo!

Zarejestruj się na https://tutor.cambridgeschool.online/ na darmowy test poziomujący języka angielskiego.

Klikając „Take the Test”, a po zarejestrowaniu się tam i wykonaniu bezpłatnego testu poziomującego, aktywujemy dla Ciebie 3-dniowy bezpłatny okres próbny!

Zapraszamy do wspólnej nauki w szkole językowej Cambridge School of English!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.