https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy języka szwedzkiego online w naszej szkole językowej Cambridge School of English

Kursy języka szwedzkiego online w naszej szkole językowej Cambridge School of English

Kursy języka szwedzkiego online w naszej szkole językowej Cambridge School of English

Uczenie się języka szwedzkiego ma liczne korzyści. Po pierwsze, Szwecja to kraj o rozwiniętej gospodarce, atrakcyjnym rynku pracy i doskonałym systemie opieki społecznej, co tworzy możliwości zawodowe. Znajomość szwedzkiego ułatwi zrozumienie kultury i historii tego kraju oraz zacieśni relacje z mieszkańcami.

Język szwedzki jest blisko spokrewniony z norweskim i duńskim, co oznacza, że nauka jednego z nich ułatwia naukę pozostałych. Ponadto, wiele firm szwedzkich działa globalnie, co otwiera drogę do międzynarodowej współpracy.

Wreszcie, uczenie się szwedzkiego może być świetną formą rozwoju osobistego, poprawi koncentrację i zdolności analityczne, a także zwiększy elastyczność umysłową.

W Polsce w niewielu miejscach można podjąć naukę języków skandynawskich. Jednak już tej jesieni, jedna z najlepszych szkół językowych w kraju – nasza Cambridge School of English – powiększy to grono o swoje wspaniałe kursy języka szwedzkiego online. 

Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej, o naszym sposobie na naukę języka szwedzkiego!

Kursy języka szwedzkiego online w naszej szkole językowej Cambridge School of English

Indywidualny kurs języka szwedzkiego z non-native speakerem online dostosowany do Twoich potrzeb

Nasz indywidualny kurs języka szwedzkiego to idealna opcja dla osób zapracowanych, dla indywidualistów posiadających własne nawyki, ulubione godziny i dni pracy. Nasze kursy online to pełna swoboda w wyborze harmonogramu, terminów zajęć, jego poziomu, tematyki i toku nauki czy nawet długości jednostki lekcyjnej! 

W szkole językowej Cambridge School of English zdajemy sobie sprawę, jak ważny w procesie nauczania jest komfort – dlatego też wszystkie nasze kursy online, w tym indywidualny kurs języka szwedzkiego, są kursami tworzonymi według Twoich osobistych potrzeb!

W trakcie naszego kursu:

  • Dzięki pomocy naszych wykwalifikowanych lektorów i metodologów otrzymasz zindywidualizowany tok nauki, realizowany nowoczesnymi i skutecznymi metodami edukacyjnymi;
  • Nauczysz się nowych form gramatycznych i przydatnego słownictwa oraz zwrotów; 
  • Zyskasz umiejętność radzenia sobie w codziennych sytuacjach komunikacyjnych używając języka szwedzkiego;
  • Będziesz z pomocą lektora i materiałów dydaktycznych pracował nad swoją wymową w języku szwedzkim;
  • Dzięki kontaktowi jeden na jeden z lektorem, tok nauki będzie dostosowany do Twoich postępów, a pełna uwaga nauczyciela skupi się na Tobie, Twoich potrzebach i ewentualnych problemach;
  • Uzyskasz dostęp do wielu zróżnicowanych, starannie stworzonych materiałów dydaktycznych oraz autentycznych treści  – takich jak artykuły czy nagrania.

Nasz indywidualny kurs języka szwedzkiego online to idealna opcja dla każdej osoby chcącej nauczyć się tego języka - we własny, indywidualny i spersonalizowany sposób.

Istnieje także możliwość podjęcia nauki dwóch języków naraz w ramach jednego kursu – ucz się języków: szwedzkiego i norweskiego w tym samym czasie z pomocą naszej szkoły językowej Cambridge School of English! 

Oba te języki należą do rodziny  skandynawskiej – dlatego też nauka ich obu naraz nie jest czymś niewykonalnym, a z pomocą naszych lektorów, metodologów i materiałów dydaktycznych – stanie się czymś łatwym i przyjemnym!

Kursy języka szwedzkiego online w naszej szkole językowej Cambridge School of English

Poznaj naszą aplikację u Talk!

Dzięki naszej partnerskiej aplikacji uTalk możesz nauczyć się prawie każdego języka – w tym języka szwedzkiego. Nauka na tej platformie e-learningowej to definicja EDUTAINMENTU – czyli edukacji przez zabawę! 

Dzięki aplikacji uTalk będziesz miał możliwość samodzielnego i swobodnego ćwiczenia zagadnień z języka szwedzkiego, dostosowanego do Twojego poziomu zaawansowania (który będzie rósł w miarę Twoich postępów). Ćwiczenia oferowane na tej platformie to nie tylko merytoryczna wartość związana z nauką języka, ale także ogromna dawka rozrywki, wiedzy o kulturze danego państwa oraz bogaty wybór ćwiczeń zawierających ilustracje oraz zabawne gry. To wszystko sprawi, że nauka szwedzkiego stanie się interesującym i angażującym procesem, który dodatkowo wzbogaci Twoje doświadczenia edukacyjne.

Ucz się szwedzkiego w Cambridge School of English - Szkoła Językowa online!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.