https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy języka angielskiego dla dorosłych – rozwijaj się ze szkołą językową Cambridge School of English!

kursy językowe dla dorosłych szkoła językowa

Kursy języka angielskiego dla dorosłych - nasza szkoła językowa Cambridge School of English pomoże Ci w rozwoju!

Ludzie młodzi to w większości osoby, które językiem angielskim posługują się niemal jak językiem ojczystym – w pełni swobodnie i płynnie, mają szeroki zasób słownictwa i intuicyjnie posługują się konstrukcjami gramatycznymi. Jest to spowodowane tym, że obecna młodzież uczyła się angielskiego od najmłodszych lat oraz dorastała w jego otoczeniu. W zupełnie innej sytuacji znajdują się osoby dorosłe w naszym kraju, które zaczęły naukę języka angielskiego później, i – poza szkołą – w okresie dorastania mieli mało okazji do styczności z nim. 

W dzisiejszym świecie język angielski jest jednak bardzo potrzebny, zwłaszcza w środowisku zawodowym.

Dlatego my, w szkole językowej Cambridge School of English chcielibyśmy zaprezentować naszą szeroką, zróżnicowaną ofertę kursów języka angielskiego dla dorosłych.

W naszej szkole dostępne są zarówno indywidualne, jak i grupowe kursy językowe dla dorosłych, które można realizować zarówno online, jak i na miejscu. Ta elastyczność pozwala dostosować formę kursu do Twoich preferencji, co przyczynia się do jeszcze większej efektywności nauki!

Oto nasze Kursy języka angielskiego dla dorosłych online!

kursy językowe dla dorosłych szkoła językowa

Kursy języka angielskiego dla dorosłych - kursy Business English online

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe w dziedzinie biznesowej, nasze kursy Business English to idealny na to sposób. Wybierz je, jeśli pragniesz osiągnąć wyższe stanowisko w swoim zawodzie, jeśli chcesz płynniej porozumiewać się z obcojęzycznymi współpracownikami bądź planujesz pracę za granicą.

Podczas zajęć skupiamy się na rozbudowie ogólnego zasobu słownictwa poprzez dodanie elementów języka biznesowego, takich jak negocjacje, prezentacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, obsługa klienta itp. Uczestnicy kursu mają możliwość uczestnictwa w dyskusjach, odgrywaniu scenek, prowadzeniu rozmów telefonicznych, przeprowadzaniu rekrutacji, przygotowywaniu prezentacji oraz tworzeniu pisemnych dokumentów przydatnych w środowisku zawodowym.

Oto nasze kursy Business English online:

Poznaj naszą kompletną ofertę w kategorii Kursy Business English online:

Kursy języka angielskiego dla dorosłych online - Kursy przygotowawcze do egzaminów certyfikacyjnych

Posiadanie certyfikatu z języka angielskiego stanowi dowód Twojej znajomości języka angielskiego na odpowiadającym certyfikatowi poziomie. Jest to szczególnie przydatne w trakcie szukania pracy za granicą, a także w Polsce – dla pracodawcy fakt posiadania przez osobę certyfikatu językowego z języka angielskiego to niepodważalny dowód jej umiejętności i biegłości w nim.

Oto niektóre z certyfikatów, do których przygotowujemy w szkole językowej Cambridge School of English, które są bardzo przydatne w życiu zawodowym:

  • Spoken English for Industry and Commerce (SEFIC) to jeden z egzaminów językowych LCCI Qualifications, które mają sprawdzać umiejętności kandydata w przyszłej pracy. Honoruje się go na całym świecie przez co zdobył uznanie wśród najbardziej cenionych, międzynarodowych organizacji i pracodawców
  • Linguaskill (dawniej znany jako BULATS) to egzamin z języka angielskiego, który ocenia poziom znajomości tego języka w zakresie od A1 do C2. Jest on wykorzystywany jako narzędzie do monitorowania postępów w biznesie, szczególnie w kontekście rekrutacji oraz oceny skuteczności kursów językowych i szkoleń biznesowych.
  • TOEIC jest egzaminem z języka angielskiego, który ocenia poziom kompetencji językowych na skali od A1 do C1 zgodnie z Ramowym Programem Rady Europy. Jest uznawany przez wiele tysięcy firm, organizacji i instytucji na całym świecie.
  • IELTS (International English Language Testing System) to powszechnie stosowany egzamin z języka angielskiego ogólnego, szczególnie dla osób planujących studiowanie lub pracę w anglojęzycznym środowisku. Jest to najbardziej popularny test tego typu.

Oferujemy o wiele więcej kursów egzaminacyjnych  – to tylko kilka przykładów!

kursy językowe dla dorosłych szkoła językowa

Kursy języka angielskiego dla dorosłych - Kursy języka angielskiego specjalistycznego online

Jeżeli pracujesz, lub planujesz pracę za granicą,  w konkretnej branży i potrzebujesz poznać język angielski specjalistyczny, to skorzystaj z naszej niesamowicie szerokiej i szczegółowej oferty kursów biznesowych dla poszczególnych zawodów English For Specific Purposes!

Oto dziedziny, z których oferujemy Kursy języka angielskiego specjalistycznego online:

  •  Angielski do prezentacji
  • Angielski na spotkaniach i negocjacjach
  • Angielski do telefonowania i wysyłania e-maili
  • Umiejętności pisania w języku angielskim
  • Angielski dla sektora opieki zdrowotnej i personelu medycznego
  • Angielski dla logistyki i łańcucha dostaw
  • Angielski dla prawników (i prawników)
  • Angielski dla bankowości i finansów
  • Angielski dla zasobów ludzkich (HR)
  • Kursy języka angielskiego dla przemysłu energetycznego, naftowego i gazowego
  • Angielski dla Inżynierii
  • Angielski dla kierowników projektów
  • Angielski dla sektora energetycznego
  • Angielski dla lotnictwa
  • Angielski dla informatyków
  • Angielski dla dyplomatów i urzędników służby publicznej
  • Angielski dla sprzedaży i marketingu
  • Angielski dla obsługi klienta
  • Angielski dla dyrektorów finansowych, menedżerów i specjalistów pracujących w finansach z ambicjami
  • Angielski dla specjalistów podatkowych
  • Angielski dla specjalistów ubezpieczeniowych
  • Angielski dla Turystyki i Hotelarstwa
  • Angielski Dla Sprzedaży i Marketingu

Nasze kursy języka angielskiego specjalistycznego online to kompleksowe, w pełni profesjonalne przygotowanie do używania English For Specific Purposes w Twojej branży!

Kursy języka angielskiego dla dorosłych - Kurs General English online

Jeżeli potrzebujesz poznać język angielski ogólny, by czuć się pewniej na zagranicznym wyjeździe, by porozumieć się z obcojęzycznymi przyjaciółmi czy rodziną lub nawet po prostu lepiej rozumieć swoje ulubione anglojęzyczne piosenki – zapisz się na nasz kurs General English!

Dzięki Kurs General English online w naszej szkole językowej nauczysz się poprawnie używać konstrukcji zdaniowych, poznasz zasady gramatyczne, rozszerzysz swój zasób słownictwa, nauczysz się formułować logiczne, spójne wypowiedzi, wyrażać swoje myśli w języku angielskim. Złamiesz swoje bariery językowe i zdobędziesz wiele nowych możliwości rozwoju!

Platformy e-learningowe jako sposób na naukę języka angielskiego dla dorosłych

Szkoła językowa Cambridge School of English posiada bardzo szeroką ofertę platform e-learningowych, dzięki którym będziesz mógł uczyć się samodzielnie języka angielskiego, kontynuować naukę po kursie, czy ćwiczyć w jego trakcie i utrwalać wiadomości na nim poznane. oto nasze platformy e-learningowe:

Cambridge Online Tutor

Platforma złożona z setek starannie stworzonych, różnorodnych i ciekawych ćwiczeń, która pomoże Ci przyswoić każde zagadnienie językowe, na każdym jego poziomie. 

Cambridge AI Speech Tutor PRO

Innowacyjne narzędzie, które za pomocą sztucznej inteligencji oceni i pomoże Ci poprawić Twoją wymowę w języku angielskim w wybranym przez Ciebie akcencie: australijskim, brytyjskim lub amerykańskim.

W szkole Cambridge School of English nasze kursy językowe dla każdej z grup wiekowych mają wiele postaci, formatów i poziomów. 

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.