https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy języka włoskiego online – nasza szkoła językowa Cambridge School of English to najlepszy sposób na naukę języków obcych!

Kursy języka włoskiego online - nasza szkoła językowa Cambridge School of English to najlepszy sposób na naukę języków obcych!

Język włoski to brama do bogatej kultury, historii i sztuki. Pozwoli ci odkryć dzieła mistrzów malarstwa, muzyki i literatury. Dodatkowo, Włochy to popularny cel podróży, więc znajomość języka ułatwi komunikację i zapewni autentyczne doświadczenia oraz sprawi, że cały pobyt będzie dla Ciebie bardziej komfortowy. Język włoski jest też używany w biznesie, zwłaszcza w branżach mody, kulinariów i sztuki. Ucząc się włoskiego, rozwijasz również zdolności poznawcze, poprawiasz pamięć i elastyczność umysłu. To piękny, pasjonujący język, związany z kolebką cywilizacji europejskiej, który pozwoli ci nawiązać nowe znajomości i zrozumieć różnorodność kulturową.

W naszej szkole językowej Cambridge School of English posiadamy szeroką liczbę kursów online – także z języka włoskiego!

Dlaczego nauka języków obcych z Cambridge School of English to najlepszy sposób rozwijania umiejętności językowych?

Nasza szkoła językowa Cambridge School of English to jedna z niewielu tego typu placówek, w których najważniejszym kryterium są Twoje indywidualne potrzeby – możliwość takiego działania osiągnęliśmy dzięki szerokiej ofercie indywidualnych kursów online, z możliwością dokonywania wielu wyborów, dzięki którym Twoje doświadczenie będzie jak najbardziej komfortowe i skuteczne dla Ciebie i dla spełniania Twoich celów językowych. 

Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak wyglądają nasze kursy języka włoskiego online!

Indywidualne lekcje językowe (Premium Package including Blended learning booster (e-learning platform) + certificate) - indywidualny kurs języka włoskiego online

Nasz indywidualny kurs języka włoskiego online to idealny przykład kursu stworzonego po to, by odpowiadał osobistym potrzebom każdego ucznia, który się na niego decyduje. Według własnych preferencji możesz wybrać harmonogram kursu, termin jego rozpoczęcia, długość i ilość jednostek lekcyjnych, lektora – native-speakera lub non-native speakera, poziom i tematykę. Dzięki temu Twój proces nauki będzie dostosowany do Twoich osobistych wymagań – gdyż w szkole językowej Cambridge School of English wiemy, że każdy z naszych kursantów ma inny cel, do którego chce dążyć we własny sposób. My jesteśmy tutaj, by Ci w tym pomóc!

Jak wcześniej zostało wspomniane, nasz indywidualny kurs języka włoskiego dostosowany jest do Twojego poziomu umiejętności językowych – jednak jeżeli wcześniej się uczyłeś tego języka, ale nie wiesz na jakim poziomie on jest, nie martw się! Skorzystaj z naszego audytu językowego, dzięki któremu poziom Twojego kursu będzie adekwatny do Twoich umiejętności i stworzony specjalnie dla Ciebie przez naszego metodyka!

 

By dowiedzieć się, jaki jest Twój poziom języka włoskiego skorzystaj z naszego darmowego testu poziomującego!

Nasze zajęcia z języka włoskiego oferują kreatywne i intrygujące ćwiczenia, które rozwijają wszystkie umiejętności językowe. Wzbogacają one umiejętności mówienia, czytania ze zrozumieniem, poznawania nowego słownictwa oraz pisania długich form wypowiedzi, takich jak listy, e-maile, relacje czy opisy. 

Nasza indywidualna oferta kursu języka włoskiego to doskonała opcja dla wszystkich osób, które mają z nim kontakt w swoim otoczeniu – zarówno w szkole, na studiach, w pracy, jak i w realizacji swoich pasji, zainteresowań czy podróżach.

Szczegółowa tematyka zajęć zależna jest od Ciebie – oferujemy zajęcia z zakresu języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Dlaczego nasz indywidualny kurs języka włoskiego online jest pakietem PREMIUM?

Kursy języka włoskiego online - nasza szkoła językowa Cambridge School of English to najlepszy sposób na naukę języków obcych!

…na której oferujemy kompletny zestaw materiałów edukacyjnych, zaplanowany na 180 godzin nauki w ciągu miesiąca. Zawiera on 2500 użytecznych słów i zwrotów oraz ponad 60 tematów do opanowania. Cała ścieżka nauki została starannie przygotowana, aby zapewnić maksymalną efektywność w procesie nauki – poziom trudności zadań wzrasta w miarę postępów uczestnika. Platforma edukacyjna uTalk to zestawienie wartości merytorycznej z rozrywkową formą jej przyswajania – jest ona więc ucieleśnieniem naszej filozofii nauczania – EDUTAINMENT, czyli edukacji połączonej z zabawą!

Dodatkowo, wraz z jego ukończeniem uzyskasz Certyfikat Cambridge!

Certyfikat językowy to cenny dokument dowodzący Twoich umiejętności językowych, przydatny w przypadku chęci dostania się na uczelnię obcojęzyczną, podjęcia pracy w obcym kraju czy jako dodatkowa kwalifikacja do wykonywania zawodu w Polsce.

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.