https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Angielski dla początkujących! – English for Beginners na poziomie A0 oraz A1 online w szkole językowej

  • przez
Angielski dla początkujących! - English for Beginners na poziomie A0 oraz A1 online w szkole językowej zajęcia kurs angielski dla początkujących

Wprowadzenie do Języka na Poziomie A0 i A1: Pierwsze Kroki w Nauce Języka Angielskiego

Dzisiaj pragniemy zabrać was w podróż na sam początek naszej przygody z językiem angielskim na poziomie A0 i A1. To właśnie na tym poziomie zaczyna się wasza przygoda z językiem, a my chcielibyśmy wam opowiedzieć o tym, czego możecie się spodziewać na początku tej niezwykłej podróży.

Angielski dla początkujących! - English for Beginners na poziomie A0 oraz A1 online w szkole językowej zajęcia kurs angielski dla początkujących

Czym właściwie jest poziom językowy A0?

Poziom A0 to pierwszy etap nauki języka angielskiego według skali Common European Framework of Reference for Languages (CEFRL). To poziom, na którym uczniowie są zupełnie początkujący i nie mają jeszcze żadnego doświadczenia w języku angielskim. Na tym etapie skupiamy się na budowaniu podstawowych umiejętności językowych, takich jak rozumienie prostych zdań, komunikacja na codzienne tematy oraz nauka alfabetu i podstawowej gramatyki.

Poziom A0 jest zazwyczaj przeznaczony dla najmłodszych dzieci. W naszym sklepie znajdziesz specjalne zajęcia językowe dla dzieci, prowadzone w małych grupach do maksymalnie 8 osób, w taki sposób, aby już od najmłodszych lat rozwinąć w pociechach pasję do nauki języka angielskiego i innych języków obcych, inwestując w ich przyszłość!

Angielski dla początkujących! - English for Beginners na poziomie A0 oraz A1 online w szkole językowej zajęcia kurs angielski dla początkujących

Dla trochę starszych proponujemy poziom językowy A1!

Poziom A1 języka angielskiego to drugi stopień zaawansowania według skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Osoba posiadająca poziom A1 jest w stanie porozumieć się w bardzo prostych i podstawowych sytuacjach codziennego życia. Opanowała podstawowe słownictwo i zdania, które umożliwiają jej pytanie o informacje osobiste oraz komunikację w sytuacjach typowych dla podróży turystycznych, zakupów i spotkań towarzyskich. Jednak zdolność do prowadzenia głębszych rozmów czy zrozumienia bardziej skomplikowanych tekstów jest wciąż bardzo ograniczona na tym poziomie.

Nie wiesz jak zacząć? Sprawdź swój poziom językowy, by dobrać jak najlepszy kurs!

Angielski dla początkujących! - English for Beginners na poziomie A0 oraz A1 online w szkole językowej zajęcia kurs angielski dla początkujących

Jak samodzielnie rozpocząć przygodę z językiem angielskim lub innym językiem obcym dla początkujących (A1 lub A0)

Podstawy Gramatyki i Słownictwo

Na poziomie A0 uczniowie będą uczyć się podstawowej gramatyki, takiej jak tworzenie prostych zdań w czasie teraźniejszym, pytania tak/nie, oraz używanie czasowników modalnych takich jak “can” (umieć) i “have to” (musieć). To również czas, w którym poznajecie pierwsze podstawowe słownictwo, takie jak kolory, liczby, dni tygodnia, jedzenie i inne słowa potrzebne do codziennej komunikacji.

Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę w konkretnym zagadnieniu językowym, wypróbuj nasze 25-minutowe e-korepetycje, idealny sposób na szybkie upewnienie się, że Twoja nauka idzie w jak najlepszym kierunku!

Rozumienie Słuchanego

Na poziomie A0 przechodzimy przez pierwsze kroki w rozumieniu ze słuchu. Będziecie mieli okazję słuchać krótkich dialogów i prostych zdań, aby zrozumieć, jak brzmi język angielski w naturalnej komunikacji. To ważny etap, ponieważ pozwala wam przyzwyczaić się do dźwięku języka i zrozumieć podstawowe wyrażenia.

Jeśli szukasz ciekawego sposobu na naukę poprzez słuchanie, zapoznaj się z naszą platformą SpeakinGo. To nowoczesna platforma e-learningowa do nauki języka angielskiego. Jest to najbardziej dynamiczne, kreatywne i stymulujące rozwiązanie dla wszystkich chcących uczyć się  języka angielskiego w sposób oryginalny i efektywny.

Pisanie i Mówienie

Chociaż na tym poziomie nie jesteście jeszcze w stanie tworzyć skomplikowanych tekstów, to już teraz zaczynacie uczyć się tworzenia krótkich zdań i wyrażeń. Będziecie ćwiczyć pisanie prostych wiadomości, opisów i odpowiedzi na podstawowe pytania. Również mówienie jest ważną częścią nauki języka – nauczyciele będą zwracać uwagę na poprawną wymowę i intonację, pomagając wam zbudować pewność siebie w komunikacji ustnej.

Zależy Ci na nauce wymowy oraz akcentu? Mamy idealne rozwiązanie – Cambridge AI Speech Tutor jest innowacyjnym narzędziem do nauki i sprawdzania umiejętności mówienia po angielsku. Działa na podobnej zasadzie co ćwiczenie wymowy poprzez nagrywanie i odsłuchiwanie wymawianych zdań z pomocą dyktafonu. Cambridge AI Speech Tutor bada Twoją umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie, poprzez ewaluację nagranej przez Ciebie wypowiedzi. Analizuje zarówno całe zdania, jak i pojedyncze słowa czy dźwięki! Narzędzie przyznaje Ci procenty (od 0 do 100) za każdą poprawną lub niepoprawną sylabę, a pod koniec dostajesz wyczerpujący i rzetelny raport. Dzięki temu wiesz, nad czym musisz popracować!

Zabawa w Nauce

Pamiętajcie, że nauka języka angielskiego na poziomie A0 nie musi być nudna! Zabawne gry językowe, piosenki i interaktywne ćwiczenia pomogą wam utrwalać nowe słownictwo i struktury językowe w przyjemny sposób. Im więcej będziecie się bawić w nauce, tym bardziej naturalnie przyswajacie język.

Interesuje Cię angażująca nauka języka angielskiego dla początkujących (A0 lub A1) online? Zapoznaj się z naszą aplikacją uTalk do nauki 150+ języków obcych!

uTalk pozwala Ci na naukę 150+ języków obcych online w Twoim ojczystym, dzięki 20 000+ kombinacjom językowym. Możesz uczyć się niemieckiego, francuskiego czy hiszpańskiego, a także mniej znanych: asamskiego, cziczewa, gudźarackiego, a nawet starożytnej greki!
Na platformie znajdziesz materiały na 180 godzin nauki na każdy miesiąc, 2500 przydatnych słów i zwrotów oraz ponad 60 tematów do każdego języka.
Wszystko zaprojektowane jest tak, aby ścieżka nauki była jak najbardziej efektywna. Poziom trudności zwiększa się z każdym kolejnym zadaniem. Dzięki temu jesteś w stanie monitorować swoje postępy i nie zostaniesz przytłoczony/a nadmiarem informacji na różnych etapach nauki.
Ta wyjątkowa aplikacja do nauki języków obcych online skupia się na aktywizacji różnych obszarów mózgu, poprzez oddziaływanie na poszczególne zmysły. Wszystkie zadania są dodatkowo okraszone zdjęciami, odpowiadającymi nowemu słownictwu i pomagającymi skojarzyć obraz ze słowem. Dostępne ćwiczenia pozwalają rozwijać umiejętności: słuchania, czytania, mówienia, a także zapamiętywania – często wszystkie na raz, w przyjemny i ciekawy sposób!

Jesteś na wyższym poziomie językowym? Wybierz jeden z przycisków i sprawdź kursy dla Ciebie!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.