https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Lekcje indywidualne online – dlaczego warto jest uczyć się “prywatnie”?

lekcje indywidualne online

Lekcje indywidualne online - dlaczego warto jest uczyć się “prywatnie”?

Lekcje indywidualne online to idealny sposób przyswajania wiedzy, zwłaszcza językowej, dla osób w każdej grupie wiekowej – małych dzieci, nastolatków, dorosłych czy nawet seniorów!

Dzięki lekcjom indywidualnym pełna uwaga osoby prowadzącej – nauczyciela, skupiona jest na Tobie i Twoich osobistych potrzebach językowych, w przeciwieństwie do kursów grupowych, w trakcie których pole zainteresowania lektora musi być szerokie.

Dlatego też my, w “Cambridge” School of English – szkoła języka angielskiego i innych języków obcych, zdecydowaliśmy się stworzyć bardzo szeroki wybór przeróżnych kursów indywidualnych! 

Czytaj dalej, by dowiedzieć się dlaczego są one wspaniałą opcją dla Ciebie!

 • Nasze lekcje indywidualne dzięki swojej formule stają się w pełni elastyczne – dowolnie dobierz harmonogram, termin rozpoczęcia zajęć, ich poziom, temat, nauczyciela (native-speaker albo lektor polski)! Nasze kursy językowe online w formule indywidualnej są drogą do sukcesu – do Twojego osobistego celu językowego!
 • Elastyczność połączona z profesjonalizmem to główna domena naszych zajęć, a także osób je prowadzących. Modyfikuj dowolnie elementy  programu, poziom – dostosowaniem planu kursu do Twoich potrzeb zajmą się nasi nauczyciele wspierani przez wspaniały zespół metodyków!
 • Temat kursu zależy całkowicie od Ciebie! Jesteś nastolatkiem potrzebującym korepetycji językowych, przygotowania do kartkówki czy sprawdzianu? A może osobą dorosłą stojącą przed językowymi wyzwaniami w swoim zawodzie? Nie ważne, w jakim wieku jesteś i czego od nas potrzebujesz – z nami osiągniesz swój własny cel językowy!
 • Różne metody prowadzenia zajęć – wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada! Oferujemy bardzo szeroką ofertę kursów indywidualnych online, z dojazdem i stacjonarnie! 
 • Nasze lekcje indywidualne angielskiego obejmują szeroką tematykę – dostępne są kursy języka ogólnego, biznesowego a także specjalistycznego.

By przeczytać więcej o naszych kursach języka angielskiego specjalistycznego, kliknij tutaj, albo zajrzyj na naszego bloga!

 • Razem z kursem uzyskujesz także dostęp do autorskich, profesjonalnych i różnorodnych materiałów dydaktycznych, które pomogą Ci zapoznać się z tematem i oswoić się z nauką.

Nauka języków może być bardzo przydatna i owocna już w najmłodszym wieku – dlatego my, w Cambridge School of English, oferujemy Państwu lekcje indywidualne, które podniosą umiejętności Pańskich dzieci nie tylko w sferze językowej, ale także w ich ogólnym rozwoju! Kursy językowe online dla dzieci to sposób na ciekawe, bezpieczne i komfortowe spędzenie czasu na rozwijaniu wiedzy językowej, umiejętności poznawczych, manualnych i ruchowych. Nauka języka poprzez zabawę od najmłodszych lat zapobiega powstaniu w późniejszym życiu bariery językowej i stanowi motywację do dalszego poznawania języka!

Nasze kursy językowe dla nastolatków to sposób na poznawanie języka w komfortowej atmosferze, na znalezienie pomocy przy problemach w szkole (korepetycje) oraz na przygotowanie do egzaminów – maturalnego, ósmoklasisty oraz do egzaminów certyfikacyjnych – potrzebnych np. przy rekrutacji na studia zagraniczne.

W naszej szkole językowej nastolatkowie mogą uczyć się wielu języków, nie tylko angielskiego – między innymi także norweskiego i szwedzkiego!

Nasza oferta lekcji indywidualnych dla dorosłych jest niezwykle szeroka, gdyż ta forma nauki jest właśnie dla osób w tym wieku – często zabieganych, zapracowanych – najlepsza i najwygodniejsza.

Na naszych kursach możesz poznać nie tylko język angielski ogólny, ale także biznesowy, oraz specjalistyczny – dla konkretnych branż. Dzięki tym kursom będziesz mógł wznieść się na nowe wyżyny w swojej karierze lub rozpocząć pracę  poza krajem. Możesz razem z nami przygotować się także do egzaminów certyfikacyjnych, w wielu różnych językach, potrzebnych np. do uzyskania wysokiego stanowiska w pracy za granicą.

Nasze kursy indywidualne online dla dorosłych dostępne w wielu różnych językach to także idealna opcja dla studentów, potrzebujących korepetycji i wsparcia w swojej nauce.

Wiele naszych kursów indywidualnych daje Ci także możliwość podjęcia nauki w formule blended-learning, łączącej w sobie zajęcia z lektorem z samodzielną pracą na platformie e-learningowej – ten sposób nauki jest niezwykle skuteczny, gdyż pozwala na wielokrotne powtarzanie wiadomości i stałe ich ćwiczenie.

Innowacyjny sposób na naukę indywidualną - czyli nasze Online Business Simulation!

Dzięki naszym pakietom symulacyjnym stworzonym we współpracy z EDUardo Business Simulation, Twoja nauka języka biznesowego i specjalistycznego stanie się niesamowicie skuteczna. Poprzez symulowanie realnych sytuacji biznesowych, nauczysz się posługiwać językiem, terminologią, zwrotami, rozwijając jednocześnie w komfortowym i bezpiecznym środowisku swoje umiejętności zawodowe!

Nasze pakiety symulacyjne obejmują następujące tematy: 

 • Przedsiębiorczość
 • Zrównoważony rozwój
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Zrozumienie finansów firmy oraz zarządzanie kapitałem

Nigdy nie jest za późno na naukę, a zwłaszcza na naukę języków obcych – tak potrzebnych w dzisiejszym świecie. Jeżeli nauka języka obcego będzie dla Ciebie produktywnym i ciekawym spożytkowaniem dużej ilości wolnego czasu, albo możliwością nawiązania kontaktu z rodziną za granicą, bądź kontynuacją nauki czegoś, czego już nie pamiętasz – jesteśmy tutaj po to, by spełnić Twój cel językowy!

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni to zachęcamy do kontaktu z nami! Razem wybierzemy kurs językowy online jak najlepszy dla Ciebie i odpowiadający Twoim osobistym potrzebom!

Zadzwoń do nas na numer: 22 622 30 19

bądź napisz do nas maila pod adres: 

office@cambridge.com.pl

Czytaj także naszego bloga, by dowiedzieć się więcej o wszystkich naszych kursach!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.