https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Angielski dla początkujących z lekkim doświadczeniem – English for Beginners na poziomie A2 online w szkole językowej

 • przez

Poziom językowy A2 od A do Z! Wszystko co musisz wiedzieć!

Poziom językowy A2 w języku angielskim charakteryzuje się podstawową znajomością języka, pozwalającą na porozumiewanie się w prostych, codziennych sytuacjach. Jak można określić, że dana osoba znajduje się na poziomie A2?

 1. Podstawowe Słownictwo i Wyrażenia: Osoba na poziomie A2 zna podstawowe słownictwo oraz zwroty niezbędne do opisywania siebie, rodziny, miejsc i sytuacji codziennego życia.

 2. Proste Struktury Gramatyczne: Na tym poziomie występują proste struktury gramatyczne, takie jak czas teraźniejszy, przeszły i przyszły, tryb rozkazujący oraz zdania pytające i twierdzące.

 3. Zrozumienie Podstawowych Informacji: Osoba na poziomie A2 potrafi zrozumieć i wypowiadać proste zdania, pytania oraz informacje w znanych kontekstach, takich jak zakupy, podróżowanie czy zamawianie jedzenia.

 4. Komunikacja w Sytuacjach Codziennych: Uczestnik na poziomie A2 jest w stanie porozumiewać się w prostych sytuacjach codziennego życia, takich jak pytać o drogę, zamawiać coś w restauracji czy rozmawiać o swoich zainteresowaniach.

 5. Zrozumienie Krótkich Tekstów i Dialogów: Osoba na poziomie A2 potrafi zrozumieć krótkie teksty, ogłoszenia czy dialogi, o ile są one napisane prostym językiem i dotyczą tematów znanych jej z codziennego życia.

 6. Umiejętność Pisania Krótkich Wiadomości: Uczestnik na poziomie A2 może napisać krótkie wiadomości lub notatki, opisując swoje działania, plany lub opinie.

 7. Czytanie i Rozumienie Prostych Tekstów: Osoba na tym poziomie potrafi czytać i rozumieć proste teksty, takie jak ogłoszenia, krótkie artykuły czy ulotki.

Jak rozwijać swoje skrzydła na poziomie językowym A2 - początkujący/English for Beginners?

Poznawanie Podstaw: Na poziomie A2 w Cambridge School of English zaczynamy od poznania podstawowych struktur językowych oraz słownictwa. To moment, w którym tworzymy nasze pierwsze zdania i zaczynamy budować komunikację. Codzienne sytuacje, takie jak pytanie o drogę, zamawianie jedzenia w restauracji czy rozmowa o swoich zainteresowaniach, stają się łatwiejsze dzięki temu, że zdobywamy pewność w posługiwaniu się językiem angielskim.

Ciekawe Tematy: Podczas nauki na poziomie A2, w Cambridge School of English eksplorujemy różnorodne tematy, które pomagają nam rozwijać umiejętność komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego. Może to być opowiadanie o swojej rodzinie, opisanie ulubionego miejsca czy nawet planowanie podróży. To świetny sposób na to, aby wykorzystać nowo zdobytą wiedzę i zacząć tworzyć bardziej zaawansowane rozmowy.

Konwersacje i Zadania Praktyczne: W Cambridge School of English wiemy, że praktyka czyni mistrza. Dlatego na poziomie A2 uczestniczymy w licznych konwersacjach i zadaniach praktycznych. Czy to w formie partnerstwa z innymi uczniami, czy w rozmowach z nauczycielem, stajemy przed szansą zastosowania naszych umiejętności w realnych sytuacjach. To pomaga nam nie tylko w budowaniu pewności siebie, ale także w rozwijaniu zdolności słuchania i reagowania na mowę innych.

Lekcje Interaktywne: Nauka na poziomie A2 w Cambridge School of English to nie tylko podręczniki i ćwiczenia. Korzystamy z interaktywnych lekcji, które obejmują różnorodne multimedia, gry językowe i ćwiczenia online. Dzięki temu uczymy się w ciekawy i angażujący sposób, który sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

Testy Postępów: Aby śledzić nasz postęp i osiągnięcia, regularnie przystępujemy do testów sprawdzających na poziomie A2. To nie tylko sposób na ocenę naszych umiejętności, ale także motywacja do dalszej nauki. Widząc, jak wiele osiągnęliśmy, zyskujemy dodatkową pewność siebie i chęć kontynuowania nauki.

W skrócie, poziom A2 w Cambridge School of English to wyjątkowa podróż odkrywania języka angielskiego. Zaczynamy od podstaw, poznając struktury i słownictwo, a następnie rozwijamy umiejętności komunikacji w różnych sytuacjach. Dzięki interaktywnym lekcjom, konwersacjom i testom sprawdzającym, jesteśmy w stanie obserwować nasz postęp i czerpać radość z osiągania nowych celów językowych. Czyż to nie jest wspaniała przygoda?

Nie wiesz jak zacząć? Sprawdź swój poziom językowy, by dobrać jak najlepszy kurs!

Jesteś na innym poziomie językowym? Wybierz jeden z przycisków i sprawdź kursy dla Ciebie!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.