https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy przygotowujące do egzaminu – certyfikat YLE w Cambridge School of English – przygotujemy Twoją pociechę do egzaminu!

Kursy przygotowujące do egzaminu – certyfikat YLE w Cambridge School of English – przygotujemy Twoją pociechę do egzaminu!

Kursy przygotowujące do egzaminu – certyfikat YLE w Cambridge School of English – przygotujemy Twoją pociechę do egzaminu!

Czym jest certyfikat YLE?

Certyfikat językowy YLE – Young Learners’ Exams to międzynarodowy egzamin językowy skierowany do dzieci i młodzieży. Jest oferowany przez Uniwersytet Cambridge i oparty na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Certyfikat YLE obejmuje trzy poziomy: Starters, Movers i Flyers, z których każdy ocenia umiejętności językowe w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania i pisania oraz mówienia. Egzamin ma formę zabawy, z wykorzystaniem obrazków, opowieści i interakcji z egzaminatorem. Certyfikat YLE pomaga dzieciom rozwijać pewność siebie w używaniu języka obcego i stanowi solidną podstawę do dalszej nauki języka angielskiego. Skierowany jest do uczniów w wieku od 7 do 12 lat. 

Jakie są korzyści uzyskania certyfikatu YLE?

  • Materiały YLE są dostosowane do wieku i poziomu językowego uczniów.
  • Przybliżają one uczniom codzienny język angielski – pisany, jak i mówiony, w angażujący, zabawny sposób, systematycznie rozwijając ich wiedzę i słownictwo.
  • Wspierają dzieci w pokonywaniu bariery językowej lub zapobiegają powstaniu takiej w przyszłości poprzez wczesne oswajanie z językiem angielskim dzięki zabawnym, angażującym i dostosowanym do dziecięcego rozumu zadaniom.
  • Rozwijają one wiedzę i pewność siebie dzieci, dzięki czemu późniejsze zdobywanie wiedzy i rozwijanie nowych umiejętności stanie się łatwiejsze.
  • Ułatwią one naukę języka angielskiego na poziomie szkolnym.
  • Są dedykowane młodszym uczniom i charakteryzują się interesującymi, kolorowymi i dynamicznymi obrazkami, postaciami oraz tematami, które pomagają poszerzyć słownictwo i umiejętności rozumienia języka angielskiego.

Kursy przygotowujące do egzaminu - certyfikat YLE w Cambridge School of English - zacznij naukę razem z nami!

Nasze kursy egzaminacyjne do certyfikatu YLE przygotują Twoją pociechę do uzyskania pierwszego certyfikatu językowego w ich życiu w bezstresowy, przyjemny i zabawny sposób, wykorzystując sprawdzone, profesjonalne, a jednocześnie dostosowane do poziomu i zainteresowań dziecka materiały edukacyjne. 

Sprawdź, jakie Kursy przygotowujące do egzaminu – certyfikat YLE w Cambridge School of English oferujemy!

Dzięki naszym próbnym testom z egzaminu YLE, Twoje dziecko zapozna się z formułą egzaminu, zrozumie polecenia, co znacznie obniży stres przy właściwym egzaminie. Nasze mock exams przygotowywane są przez certyfikowanych nauczycieli, lektorów i egzaminatorów – dlatego odznaczają się najwyższym poziomem profesjonalizmu i przygotują Twoje dziecko do zdobycia certyfikatu YLE!

Dzięki naszej unikalnej platformie do nauki online, Twoje dziecko samodzielnie przygotuje się do zdania egzaminu YLE!

Dostępne są dwie wersje platformy – dla dorosłych, oraz dla dzieci!

Wersja dla najmłodszych zawiera bogaty zestaw zabawnych i edukacyjnych gier, które nie tylko angażują dzieci, lecz także przekształcają naukę języka angielskiego online w niezwykle przyjemną zabawę – tworząc kursy w formie EDUTAINMENT!

Dzięki naszym indywidualnym kursom z lektorem Twoje dziecko przygotuje się do certyfikatu YLE w bezstresowej, komfortowej atmosferze zapewnionej przez naszych cierpliwych nauczycieli mających szerokie doświadczenie w pracy z najmłodszymi.

Dziecko na kursie zapozna się z zabawnymi i interesującymi materiałami dydaktycznymi, dostosowanymi do jego wieku i zainteresowań. Pozna podstawy języka, poszerzy swoje słownictwo o ciekawe obszary tematyczne, przyzwyczai się do używania języka angielskiego w różnych sytuacjach codziennego życia. Jego tryb nauczania będzie osobiście stworzony przez lektora, dzięki czemu będzie on jak najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb dziecka. 

Połącz obie te oferty  – i niech Twoje dziecko rozpocznie naukę w formule blended-learning!

Serdecznie zapraszamy na nasze Kursy przygotowujące do egzaminu – certyfikat YLE w Cambridge School of English!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.