https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy języka angielskiego biznesowego dla zarządu – popraw swoje umiejętności zawodowe z Cambridge School of English!

Kursy języka angielskiego biznesowego dla zarządu kurs Business English

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym umiejętność posługiwania się językiem angielskim stała się niezwykle istotnym narzędziem dla sukcesu menedżerów, zarządców oraz kierowników w firmach. Angielski nie tylko stał się językiem komunikacji międzynarodowej, ale również pełni rolę kluczowego elementu umożliwiającego efektywną współpracę na skalę globalną. Dzięki opanowaniu języka angielskiego biznesowego i swobodnemu jego używaniu, możliwe staje się nawiązywanie korzystnych relacji biznesowych i współpracy z zagranicznymi przedsiębiorstwami. Umożliwia to także zatrudnianie w przedsiębiorstwie obcokrajowców. Dla osoby, która opanowała język angielski biznesowy, ta umiejętność może ułatwić zdobycie pracy w kraju, a także za granicą.

Niech szkoła językowa “Cambridge” School of English pomoże Ci w osiąganiu nowych, zawodowych i językowych sukcesów!

Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych “Cambridge” School of English od ponad 30 lat organizuje szkolenia językowe dla firm oraz kursy języka angielskiego biznesowego dla klientów indywidualnych. Posiadamy szerokie doświadczenie w organizowaniu kursów o różnorodnej tematyce, dostosowanej do potrzeb i branży naszych klientów. 

Wśród organizowanych przez nas w przeszłości kursów z angielskiego wyspecjalizowanego znajdują się takie odmiany jak: angielski prawniczy, angielski dla pracowników medycznych, dla bankowości i finansów, dla marketingu, dla księgowości, angielski techniczny, dla HR, angielski dla przeprowadzania prezentacji i negocjacji… i wiele innych!

Nasze zajęcia, w tym kursy języka angielskiego biznesowego dla zarządu, są niezwykle elastyczną ofertą, dostosowaną do potrzeb Twoich i Twojego zespołu. Harmonogram zajęć, ich temat, poziom, program – wszystko to zależy od Ciebie. Dodatkowo, dajemy także możliwość przeprowadzenia lekcji próbnej z zaproponowanym przez nas lektorem – z późniejszą opcją wyboru innego nauczyciela.

Nasi lektorzy to osoby z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego i z ogromną pasją, chęcią, ambicją oraz kreatywnością. Wielu z naszych nauczycieli posiada dodatkowe wykształcenie i doświadczenia, między innymi właśnie w biznesie – dzięki czemu potrafią bardzo namacalnie przekazać wiedzę, posiadając zrozumienie rynku i jego rzeczywistego wyglądu – nie tylko teoretycznego.

Czytaj dalej i poznaj nasze kursy jeszcze bliżej!

Nasze kursy Business English online organizowane są w niewielkich grupach (maksymalnie 8 osób), najlepszych do nauki języka. Nasze kursy grupowe online dają szansę na prowadzenie rozmów i ćwiczeń z osobami na tym samym poziomie językowym, dzięki czemu znika stres i przełamanie bariery językowej staje się łatwiejsze!

Masz do wyboru wiele typów kursów – standardowy, intensywny, konwersacyjny oraz weekendowy. Wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb!

W trakcie kursu poznasz terminologię biznesową, nauczysz się z niej korzystać w realnych sytuacjach biznesowych, takich jak np. prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych, przygotowywanie prezentacji i jej przedstawianie przez inwestorami. 

Każda branża i zawód posiadają oddzielną terminologię, zwroty, wyrażenia w języku angielskim i sytuacje, w jakich ich się używa. Z tego powodu w “Cambridge” School of English stworzyliśmy nasze kursy ESP Masterclasses – czyli kursy języka angielskiego specjalistycznego. Każdy członek zarządu może bardzo skorzystać z kursu dedykowanego specjalnie dla jego branży.

Nasze kursy ESP Masterclasses odbywają się w formule online, indywidualnie, co gwarantuje dostosowanie biegu i programu nauki do poziomu i osobistych preferencji uczestnika zajęć. Harmonogram kursu także jest ustalany na podstawie potrzeb klienta.

Pakiety Symulacji Biznesowych Online, opracowane wspólnie przez Szkoła językowa “Cambridge” School of English i EDUARDO Business Simulation reprezentują innowacyjne podejście do nauki języka angielskiego w kontekście zawodowym. Stanowią unikalne połączenie doskonalenia umiejętności językowych z rozwojem praktycznych kompetencji biznesowych. Symulacje oddają realistyczne otoczenie pracy, co wspomaga zrozumienie aspektów językowych w kontekście biznesowym.

Dzięki tym symulacjom będziesz w stanie skonfrontować się z autentycznymi sytuacjami zawodowymi, co pozwoli na lepsze pojęcie ich mechanizmów oraz efektywne wykonywanie obowiązków służbowych.

Nasza propozycja kursu Business English online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim – jest niezwykle wyjątkowa. Każdy moduł dostarcza wiele unikalnych materiałów, takich jak baza wiedzy, artykuły, raporty, wykresy, wideo i wiele innych, co umożliwia dogłębne zanurzenie się w tematyce oraz praktyczne wcielenie się w różnorodne role. To z kolei przekłada się na osiąganie doskonałych wyników.

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.