https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego online Linguaskill w Cambridge School of English – najlepsza szkoła językowa online

Kursy przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego online Linguaskill w Cambridge School of English - najlepsza szkoła językowa online

Kursy przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego online Linguaskill w Cambridge School of English – najlepsza szkoła językowa online

Linguaskill (wcześniejszy BULATS) to egzamin z języka angielskiego, który został opracowany przez renomowaną instytucję językową Cambridge Assessment English. Jest to egzamin adaptacyjny, który pozwala ocenić sprawność językową w skali od A1 do C2. Znajduje zastosowanie w procesach rekrutacyjnych, monitorowaniu postępów językowych na uczelniach wyższych, a także w sektorach przemysłowych, handlowych i biznesowych.

Egzamin jest szczególnie wartościowy w ocenie skuteczności kursów i szkoleń biznesowych oraz wspomaga rozwijanie umiejętności językowych pracowników, którzy aktywnie komunikują się w języku angielskim w międzynarodowym środowisku biznesowym. 

Dodatkowo, Linguaskill umożliwia przeprowadzenie specjalistycznych testów językowych w firmach korporacyjnych.

Jest to innowacyjne narzędzie oceny umiejętności językowych w języku angielskim i oferuje wiele korzyści dla uczestników. 

Kursy przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego online Linguaskill w Cambridge School of English - najlepsza szkoła językowa online

Oto kilka cech egzaminu Linguaskill, które sprawiają, że warto jest się podjąć przystąpienia do niego:

  • Linguaskill oferuje elastyczność w formacie testów, dzięki czemu można dostosować go do różnych potrzeb i wymagań. Składa się z dwóch modułów: Reading & Listening oraz Speaking & Writing. Można podjąć oba moduły razem lub oddzielnie, co pozwala na większą kontrolę nad testowaniem konkretnych umiejętności.
  • Jedną z największych zalet Linguaskill jest bardzo krótki czas oczekiwania na wyniki. Często wyniki są dostępne już w ciągu 48 godzin od przystąpienia do egzaminu, co jest szczególnie przydatne, gdy konieczne jest szybkie potwierdzenie poziomu językowego, na przykład w kontekście rekrutacji.
  • Wyniki egzaminu Linguaskill są zgodne ze Wspólnym Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR), co oznacza, że certyfikaty wydawane po pomyślnym zdaniu egzaminu są uznawane międzynarodowo. Są to potwierdzenia poziomu znajomości języka, które mogą być używane na całym świecie w celach zawodowych, akademickich i osobistych.
  • Egzamin Linguaskill skupia się na ocenie komunikatywnych umiejętności językowych, które są kluczowe w praktycznym zastosowaniu języka w rzeczywistych sytuacjach. Testuje zdolność zrozumienia mówionego i pisanego języka w różnych kontekstach oraz umiejętności konstruowania wypowiedzi – mówionych i pisanych.
  • Linguaskill wykorzystuje nowoczesną technologię do przeprowadzania egzaminów. Testy są przeprowadzane online, co umożliwia uczestnictwo z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Dodatkowo, dzięki technologii sztucznej inteligencji, ocena mówienia i pisania jest dokładna i sprawiedliwa.
  • Egzamin Linguaskill jest szeroko dostępny na całym świecie dzięki współpracy z wieloma centrami egzaminacyjnymi i organizacjami partnerskimi. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które mieszkają w regionach, gdzie dostępność innych egzaminów Cambridge może być ograniczona.

By poznać jeszcze więcej informacji na temat egzaminu Linguaskills, kliknij tutaj!

Kursy przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego online Linguaskill w Cambridge School of English - najlepsza szkoła językowa online

Indywidualny kurs przygotowujący do wybranego egzaminu językowego online - w tym do egzaminu Linguaskill!

Oferujemy spersonalizowane indywidualne kursy egzaminacyjne, które są idealnym sposobem nauki dla każdego. Dlaczego? Ponieważ nasze kursy są w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji. Lektor tworzy plan nauki, uwzględniając Twój poziom językowy oraz Twoje osobiste cele. Możesz wybrać harmonogram zajęć, nauczyciela (native-speaker lub non-native speaker) oraz tematykę, co sprawia, że nauka staje się komfortowa i dopasowana do Ciebie.

Podczas naszych zajęć, będziesz rozwijać swoją wiedzę gramatyczną i słownictwo oraz poznasz kryteria oceny i wymagania związane z wybranym egzaminem językowym. Nauczyciel przedstawi Ci skuteczne techniki pracy z arkuszem egzaminacyjnym, które pomogą Ci osiągnąć sukces podczas egzaminu.

Na podstawie Twojej aktualnej wiedzy, indywidualnych potrzeb i poziomu znajomości języka obcego, lektor stworzy dla Ciebie spersonalizowany plan nauki, który zapewni jak najlepsze wyniki. Podczas zajęć będziesz miał okazję zapoznać się z strukturą egzaminu, na który się przygotowujesz – w tym przypadku, egzaminami Linguaskills.

Nasz indywidualny kurs oferuje najskuteczniejszy sposób nauki.Kupując nasz kurs, otrzymujesz dostęp do platformy Cambridge-Exam.courses, dzięki której nauka przebiega w formule blended-learning. Ta metoda łączy pracę z lektorem na żywo z możliwością powtarzania i utrwalania informacji za pomocą platformy e-learningowej. Dzięki temu proces nauki staje się wyjątkowo efektywny.

Zachęcamy do kontynuowania lektury bloga naszej szkoły językowej, aby dowiedzieć się więcej o naszej platformie e-learningowej!

Już dzisiaj możesz zacząć samodzielne przygotowanie do egzaminu Linguaskill – w Cambridge School of English – nasza szkoła języka angielskiego i innych języków obcych online!

Kursy przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego online Linguaskill w Cambridge School of English - ucz się z pomocą naszej wspaniałej platformy e-learningowej!

Nasza platforma do nauki online Cambridge-Exam.courses to nasze najlepsze, kompleksowe, zaawansowane a jednocześnie intuicyjne, narzędzie do przygotowania się do egzaminów językowych. Dzięki możliwościom śledzenia własnego postępu, dostępowi do indywidualnych statystyk, osobistemu planowi nauki uwzględniającemu datę Twojego egzaminu – Twój proces nauki będzie uporządkowany i zindywidualizowany, a dostęp do informacji zwrotnej o postępach będzie dodatkowo motywującym czynnikiem. Uzyskasz dostęp do 21 godzin szkoleniowych, 1370 pytań egzaminacyjnych, do tematycznych arkuszy słownictwa i gramatyki i 80 przykładowych ćwiczeń. Dzięki dostępowi do naszych “mock exams” – testów próbnych, tworzonych przez certyfikowanych egzaminatorów i w pełni odzwierciedlających realne sytuacje egzaminacyjne, poznasz rodzaje zadań testowych, jak w jego trakcie zarządzać czasem, przećwiczysz sposoby rozwiązywania zadań i przeprowadzania różnych części egzaminu. Dzięki testom próbnym oswoisz się ze stresem, a na właściwym egzaminie już nic Cię nie zaskoczy!

Uzyskaj dostęp do bezpłatnego okresu próbnego na nasze kursy przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego online Linguaskill w Cambridge School of English!

Oferujemy bezpłatny okres próbny na naszą platformę e-learningową po to, by każdy z naszych kursantów mógł zapoznać się z tym sposobem nauczania i wybrać taką metodę, która najlepiej pozwoli mu wypełnić swój osobisty cel językowy!

By uzyskać darmowy dostęp do naszej platformy Cambridge-Exam.courses, zaloguj się na stronie: https://auth.cambridge-exam.courses/login używając poniższych danych:

Login: demo@cambridge-exam.courses

Hasło: global1

Zaloguj się i zacznij się uczyć!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.