https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Szkolenia dla firm z języka angielskiego biznesowego Business English – dlaczego są ważne?

Szkolenia dla firm z języka angielskiego biznesowego Business English - dlaczego są ważne?

Szkolenia dla firm z języka angielskiego biznesowego Business English - dlaczego są ważne?

Współczesny świat biznesu staje przed wyzwaniami globalizacji i coraz bardziej złożonymi relacjami międzynarodowymi. W tym kontekście umiejętność płynnej komunikacji w języku angielskim nabiera kluczowego znaczenia. Przeprowadzanie szkoleń z języka angielskiego biznesowego dla firm stało się nie tylko ważne, lecz wręcz nieodzowne dla osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku.

W jaki sposób szkolenia te przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorstwa? Po pierwsze, umożliwiają pracownikom zdobycie kompetencji językowych niezbędnych do efektywnej komunikacji zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. W międzynarodowych zespołach oraz w relacjach z klientami i partnerami biznesowymi, płynna wymiana informacji w języku angielskim przyspiesza procesy, minimalizuje ryzyko błędów wynikających z nieporozumień oraz wzmacnia profesjonalny wizerunek firmy.

Ponadto, szkolenia dla firm języka angielskiego biznesowego umożliwiają pracownikom opanowanie specjalistycznego słownictwa oraz zwrotów charakterystycznych dla ich dziedziny pracy. To z kolei przekłada się na lepszą jakość obsługi klienta, bardziej precyzyjne raportowanie czy skuteczniejsze prowadzenie prezentacji.

Wspieranie pracowników w rozwijaniu umiejętności językowych ma również wymierne korzyści dla przedsiębiorstwa jako całości. Może to prowadzić do zwiększenia efektywności operacyjnej, zacieśnienia relacji między zespołami w różnych krajach oraz otwarcia nowych możliwości biznesowych na arenie międzynarodowej.

Te wszystkie powody i korzyści stały się podstawą stworzenia przez Cambridge School of English szerokiej oferty profesjonalnych szkoleń języka angielskiego biznesowego (i specjalistycznego) dla firm.

Czytaj dalej, jak nasze kursy mogą pomóc Tobie i Twojemu przedsiębiorstwu osiągać kolejne sukcesy na rynku!

Szkolenia dla firm z języka angielskiego biznesowego Business English - dlaczego są ważne?

Szkolenia dla firm z języka angielskiego biznesowego Business English - in-company training w naszej szkole językowej

Nasza szkoła językowa Cambridge School of English może pochwalić się już ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku – szkolenia językowe dla firm prowadzimy bowiem już od 1991 roku. Przez ten czas przekazaliśmy naszym klientom ogromną ilość wiedzy językowej z dziedziny Business English, a także z innych języków – organizujemy także kursy dla firm z m.in. niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, norweskiego, szwedzkiego, serbskiego, koreańskiego i mandaryńskiego.

Nasze szkolenia dla firm z języka angielskiego biznesowego Business English cechuje, tak jak całą naszą ofertę kursów językowych (indywidualnych, grupowych, online czy stacjonarnych), ogromna elastyczność w wielu względach. Jedną z nich jest dowolność w dostosowywaniu harmonogramu do własnych potrzeb klienta – oferujemy dużą rozpiętość terminów. Umożliwiamy także zmianę programu dydaktycznego w każdym momencie. Mając na uwadze Twoją wygodę i zadowolenie z naszych usług, dajemy także możliwość przeprowadzenia lekcji próbnej z lektorem zaproponowanym przez nasz zespół.

Gwarantujemy, że poziom i program kursu zostaną właściwie dostosowane do potrzeb i umiejętności Twojego zespołu – dzięki przeprowadzonemu przez naszych wykwalifikowanych metodyków audytu językowego stworzymy kurs idealny dla Ciebie i dla Twojego zespołu!

Nasi metodycy kontrolują przebieg i program kursu – wprowadzają także w użytek nowe, skuteczne metody nauki, takie jak np. metoda naturalna i bezpośrednia, których głównym założeniem jest wyłączenie roli wspomagającej języka ojczystego w trakcie nauki nowego języka – w trakcie zajęć, do których wprowadzone zostały te metody, używany jest tylko język angielski, co skutkuje przełamaniem bariery językowej, szybszym przyswajaniem nowych wiadomości i większą kreatywnością w trakcie komunikacji w języku angielskim. 

Nasz zespół lektorów składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych i ambitnych nauczycieli – native i non-native speakerów, których pasją jest nauczanie. Wielu z nich posiada także dodatkowe wykształcenie poza tym językowym, przykładowo w biznesie – dzięki czemu ich zrozumienie realiów tego rynku jest większe co przekłada się na jakość nauczania i relacje między nauczycielem a osobami szkolonymi.

Materiały dydaktyczne używane przez szkoleniowców w trakcie warsztatów są wybierane ze względu na ich związek z omawianym tematem oraz ich ciekawość – nauczyciele wzbogacają kursy przykładowo monologami TED Talks, artykułami o aktualnych wydarzeniach, kartami konwersacyjnymi, materiałami z najnowszych i najlepszych podręczników, raportami, grami językowymi, autentycznymi nagraniami.

W trakcie zajęć rozwinięte zostaną wszystkie umiejętności językowe – z naciskiem na umiejętność komunikacji w sytuacjach zawodowych. Nasze kursy mają za zadanie także rozwijać zdolności zawodowe szkolonych osób – przykładowo umiejętności przygotowywania i przedstawiania prezentacji czy prowadzenia negocjacji w Business English.

Oprócz Szkolenia dla firm z języka angielskiego biznesowego Business English, nasza szkoła Cambridge School of English prowadzi także Szkolenia dla firm z języka angielskiego specjalistycznego dla konkretnych branż. W przypadku tych zajęć lektorzy są często także wykształceni w dziedzinie, w stosunku której uczą języka angielskiego specjalistycznego. Wśród prowadzonych przez nas kursów specjalistycznych są m.in. szkolenia z angielskiego prawniczego, angielskiego dla księgowych, dla działu IT, dla pracowników sektora medycznego, w bankowości i finansach czy w marketingu oraz dla wielu innych rodzajów działalności!

Wśród klientów, którzy skorzystali z naszej oferty Szkolenia dla firm z języka angielskiego biznesowego Business English oraz szkolenia dla firm z języka specjalistycznego dla konkretnych branż, są działalności takie jak Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o., Ministerstwo Finansów, Sąd Rejonowy – Warszawa Żoliborz, Hines Polska Sp. z o.o. i wiele innych. 

Jeżeli oni wszyscy nam zaufali, Ty też możesz to zrobić! Spraw, by Twoja firma wzniosła się na wyższy poziom!

Szkolenia dla firm z języka angielskiego biznesowego Business English - dlaczego są ważne?

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.