https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Rozpoczęliśmy współpracę z Liverpool FC, oferując wyjątkowe obozy językowo-piłkarskie w Wielkiej Brytanii

  • przez

Nasza szkoła nawiązała współpracę z Liverpool FC, aby zaoferować ekscytujące obozy piłkarskie połączone z nauką języka angielskiego. Programy te, przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat, są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności piłkarskich i językowych.

Uczestnicy otrzymują profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem trenerów Liverpool FC, co stanowi fantastyczną okazję do nauki od najlepszych. Dodatkowo, programy obejmują zajęcia z języka angielskiego, co czyni je idealnymi dla miłośników piłki nożnej zainteresowanych również doskonaleniem swoich umiejętności językowych.

Obozy odbywają się w pięknych i historycznych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii, co stanowi dodatkową atrakcję. Uczestnicy mają także możliwość wzięcia udziału w ekscytujących wycieczkach, w tym do stadionu Anfield.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o tej niepowtarzalnej ofercie. Więcej informacji pod linkiem: Cambridge School of English.

Jeśli jesteś zainteresowany obozami językowo-piłkarskimi językowymi w Wielkiej Brytanii, skontaktuj się z nami!

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.