https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Ruszyły zapisy na kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży – nauka języka angielskiego w Wakacje 2024 na Mazurach!

  • przez

Cambridge School of English wraz z Biurem Turystyki Aktywnej Kompas organizuje obozy przygodowo-językowe na Mazurach w wakacje 2024. Jest to doskonała okazja dla dzieci w wieku 9-14 lat do nauki języka angielskiego poprzez interaktywne zajęcia i gry. Obóz oferuje unikalne połączenie nauki i zabawy, w tym lekcje z native speakerami.

Atrakcje i Edukacja: Program obozu obejmuje nie tylko tradycyjne lekcje, ale również warsztaty kreatywne, quizy oraz wprowadzenie do kultury amerykańskiej i brytyjskiej. Dzieci będą miały szansę na codzienny kontakt z językiem angielskim, co wspomoże ich rozwój językowy. To także przygoda pełna zabawy, pływania w kajakach, pontonach, paintballem, nauką survivalu, a nawet kursem pierwszej pomocy!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Obóz przygodowo-językowy w Polsce.

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na niezwykłą przygodę na Mazurach, połączoną z nauką języka angielskiego, skontaktuj się z nami!

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.