https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Jak nauczyć się do certyfikatu IELTS? Przygotowanie do egzaminu językowego w szkole językowej online

IELTS przygotowanie do egzaminu Jak się przygotować do IELTS Szkoła językowa online Egzamin IELTS przygotowanie Próbne arkusze IELTS

Czyli Międzynarodowy System Testowania Języka Angielskiego (International English Language Testing System) to jeden z najpopularniejszych testów sprawdzających znajomość języka angielskiego na świecie. Jest wręcz obowiązkowym dokumentem jeśli marzą nam się studia za granicą.

IELTS ocenia cztery umiejętności językowe: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.

Wynik IELTS przedstawiany jest w skali od 1 do 9, gdzie 1 oznacza brak znajomości języka angielskiego, a 9 to perfekcyjna znajomość (C2).

Wysoki wynik na egzaminie może być furtką do wielu możliwości. Niektóre uczelnie używają nawet certyfikatu jako podstawy do zwolnienia studenta z egzaminów wewnętrznych. IELTS może też pozytywnie wpłynąć na decyzję w sprawie przyznawania wymian Erasmus+.

Certyfikat ten może również otworzyć wiele nowych możliwości. Jak już zostało wspomniane wcześniej, IELTS jest furtką do wielu uczelni zagranicznych. Bardzo duża ich ilość przyjmuje tylko i wyłącznie studentów którzy taki dokument posiadają.

Certyfikat ten może również otworzyć wiele nowych możliwości. Jak już zostało wspomniane wcześniej, IELTS jest furtką do wielu uczelni zagranicznych. Bardzo duża ich ilość przyjmuje tylko i wyłącznie studentów którzy taki dokument posiadają.

Egzamin IELTS może na samym początku wydawać się przerażający i stresujący.

Całe szczęście, od tego są nauczyciele by pomóc.

Już teraz możesz zapisać się na kursy letnie, przygotowujące do egzaminu IELTS

A może masz w planach naukę w późniejszym terminie? W takim wypadku możesz zapisać się na kursy jesienne.

Niektórzy mogą jednak czuć że chcą się jeszcze mocniej przyłożyć do nauki. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem będą intensywne indywidualne kursy przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych.

Dla tych którzy z kolei wiecznie narzekają na brak czasu, dobrym rozwiązaniem będzie platforma e-learningowa.

Jest wiele sposobów na naukę do tak ważnego egzaminu jakim jest IELTS. Warto pamiętać o tym, że systematyczna nauka popłaca a wiedza pozostanie z nami na długi czas.

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.