https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Jak zredukować polski akcent mówiąc po angielsku?

  • przez
Jak zredukować polski akcent mówiąc po angielsku? Nauka angielskiego i innych języków obcych w szkole językowej online nauka akcentów

Dlaczego warto pracować nad swoim akcentem?

Praca nad redukcją akcentu polskiego podczas mówienia po angielsku to nie tylko kwestia estetyki. Jest to również bardzo istotne dla skutecznej komunikacji, lepszego zrozumienia przez rozmówców oraz budowania pewności siebie. Czysta wymowa może znacząco wpłynąć na pierwsze wrażenie, jakie robimy, zwłaszcza w środowisku profesjonalnym czy podczas podróży za granicę.

Jak skutecznie redukować polski akcent?

  1. Nauka fonetyki i intonacji: Zrozumienie, jak tworzone są dźwięki w języku angielskim, pomoże w ich prawidłowym odtwarzaniu. Przydatne mogą być tu specjalistyczne kursy fonetyki.

  2. Słuchanie i naśladowanie: Regularne słuchanie języka angielskiego w mediach (filmy, seriale, podcasty) i próba naśladowania wymowy natywnych mówców.

  3. Ćwiczenia z nagraniami: Nagrywanie własnej mowy i porównywanie jej z wymową native speakerów to doskonały sposób na wyłapanie i korygowanie błędów.

  4. Zajęcia z profesjonalnym lektorem: Praca z native speakerem, który może wskazać i pomóc poprawić specyficzne błędy w wymowie.

Kursy Cambridge School of English – Twoja droga do perfekcyjnej wymowy

W Cambridge School of English rozumiemy, jak ważne jest, by mówić po angielsku klarownie i zrozumiale. Dlatego oferujemy kursy takie jak “Kursy języka angielskiego i innych języków obcych online”, które prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakerów. Nasi nauczyciele stosują innowacyjne metody blended-learningowe, które łączą naukę online z interaktywnymi ćwiczeniami praktycznymi.

Nasze szkolenia, w tym “Szkolenia językowe dla firm”, są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i potrzeb uczących się. Kursy te nie tylko skupiają się na gramatyce czy słownictwie, ale również na praktycznych aspektach używania języka, takich jak redukcja akcentu. Dzięki temu uczestnicy mogą efektywnie komunikować się w międzynarodowym środowisku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów na stronie Cambridge School of English. Rozpocznij swoją przygodę z angielskim, która zmieni nie tylko Twój akcent, ale także otworzy przed Tobą nowe możliwości w życiu zawodowym i prywatnym!

Zapraszamy do przyłączenia się do grona zadowolonych studentów Cambridge School of English i odkrywania, jak znajomość języka angielskiego może zmienić Twoje życie i otworzyć drzwi do świata pełnego możliwości!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.