https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Jak mówić płynnie w języku angielskim? Ćwiczenie wymowy i akcentów z technologią AI

Jak pozbyć się polskiego akcentu Jak wykształcić brytyjski akcent Jak poprawić wymowę w języku angielskim Język angielski rozmówki Kursy online języka angielskiego AI

W języku angielskim często onieśmiela nas faktyczne użycie języka obcego w konwersacjach. Wiele osób bardzo niepewnie czuje się ze swoim akcentem i wymową.

Jak pokonać wewnętrzną barierę językową i zacząć rozmawiać w języku angielskim?

Przede wszystkim, trzeba ćwiczyć. Wymowa może być bardzo trudna, przez to jak różny język angielski jest od języka polskiego pod względem fonetycznym.

Jak ćwiczyć wymowę języka angielskiego?

Zwykle najlepszym sposobem na naukę jest ćwiczenie konwersacji z innymi ludźmi. Czasami jednak jest to niemożliwe. Bardzo często zwyczajnie nie ma możliwości znalezienia osób z którymi można ćwiczyć.

Na szczęście, nauka wymowy jest jeszcze bardziej przystępna dzięki naszemu innowacyjnemu narzędziu do kształcenia wymowy oraz akcentów w języku angielskim online – Cambridge AI Speech Tutor.

Z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, program ten na bieżąco sprawdza gdzie kursant robi błędy w wymowie.

Dzięki temu narzędziu, pomyłki nie będą powielane i utrwalane. Nauka z Cambridge AI Speech Tutor pomoże Ci osiągnąć płynność podczas rozmawiania w języku angielskim.

A może martwi cię Twój akcent?

Cambridge AI Speech Tutor pomoże w pozbyciu się polskiego akcentu. Marzysz żeby brzmieć jak Brytyjczyk? A może wolisz amerykański lub australijski akcent? Tego również będziesz w stanie się nauczyć z Cambridge AI Speech Tutor.

Osiągnięcie swobody w użyciu języka angielskiego nigdy nie było prostsze!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.