https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Trwają zapisy na półkolonie językowe dla dzieci 2024! Zapewnij dziecku niezapomniane wakacje w Warszawie!

  • przez

Cambridge School of English zaprasza na ekscytujące warsztaty językowe dla dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat! Nasze intensywne warsztaty i półkolonie językowe, odbywające się w Centrum Warszawy, to idealna okazja, aby połączyć naukę angielskiego z kreatywną zabawą. Małe grupy, składające się z 4-10 uczestników, zapewniają indywidualne podejście i komfort nauki.

Warsztaty są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów oraz native speakerów, dzięki czemu dzieci mają szansę poznawać język w naturalnym środowisku. Program zajęć obejmuje zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne, a także gry i elementy teatralne, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

Dostępne są dwa warianty czasowe: poranny (9:00-13:30) i całodzienny (9:00-17:15). Dla komfortu rodziców, istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka już o 8:45 i odebrania do 17:15.

Ceny zaczynają się od 699 PLN za tygodniowy turnus. Przy zapisie do 5 czerwca obowiązują specjalne zniżki. Zajęcia odbywają się w naszych placówkach w centrum Warszawy (ul. Widok 10/1). Nie zwlekaj – liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Językowe letnie półkolonie w Warszawie.

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na niezwykłą przygodę językową w Warszawie, kliknij tutaj!

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.