https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Nauka matematyki online? Poznaj Matific i udoskonal naukę swojego dziecka lub ucznia dzięki naszej platformie e-learningowej dla dzieci!

Nauka matematyki online dla dzieci zarówno w szkole jak i w domu nigdy nie była taka prosta! Interaktywne ćwiczenia matematyczne opracowane przez ekspertów dla uczniów od zerówki do klasy 6.

Matific dla nauczycieli - dowiedz się jakie korzyści przyniesie uczniom nasza platforma e-learningowa do matematyki!

Z łatwością angażuj uczniów

Rozwijaj miłość do nauki
Nasze interaktywne, oparte na grach ćwiczenia dbają o uczniów i prowadzą ich przez odkrywczą podróż. Przekształć swoją klasę w tętniącą życiem społeczność uczącą się, chętną do zrozumienia otaczającego ich świata matematyki.

Buduj pewność siebie uczniów
Dla uczniów Matific jest magicznym doświadczeniem pełnym pomocnych postaci i ekscytujących wyzwań. Przyjazne wskazówki są zawsze dostępne, aby każdy uczeń mógł odnieść sukces w matematyce. Gdy uczą się z Matific, ich lęk zanika.

Mniej administracji, więcej nauczania

Znajdź odpowiednie dla Ciebie materiały
Matific zawiera ponad 2000 interaktywnych ćwiczeń dostosowanych do Twojego programu nauczania. Pomożemy Ci niezależnie od tego, czy chcesz wytłumaczyć pojęcie, czy doskonalić umiejętności swoich uczniów.

Zaplanuj rok szkolny w kilka minut
Możesz łatwo dostosować Matific do swojego planu nauczania. Po prostu wybierz jedną z naszych gotowych opcji zakresu i sekwencji, wprowadź kilka modyfikacji i rozpocznij,

Zadawanie prac domowych łatwe jak nigdy
Zezwól Matific na przydzielenie i sprawdzenie zadań domowych dla każdego ucznia w klasie. Uważaj – uczniowie mogą prosić o jeszcze więcej!

Pogłębiona analityka w czasie rzeczywistym

Śledź korzystanie i postępy uczniów
Matific wszystko notuje, żebyś Ty nie musiał tego robić! Możesz z łatwością sprawdzić, ile czasu Twoi uczniowie spędzają na platformie, zobaczyć kto ukończył swoją pracę, zmierzyć rozwój uczniów i wiele więcej.

Podejmuj świadome decyzje
Każde ćwiczenie Matific jest sprawdzianem kształtującym, a reagowanie we właściwy sposób nigdy nie było łatwiejsze, niż teraz. Miej wgląd na to, którzy uczniowie zmagają się z problemami, a którzy osiągają najlepsze wyniki, a następnie reaguj za pomocą ukierunkowanych zadań przy zaledwie kilku kliknięciach.

Algorytm adaptacyjnego uczenia się

Spersonalizowane ścieżki
Nasz inteligentny algorytm analizuje wydajność każdego ucznia i oferuje im spersonalizowane i adaptacyjne doświadczenie. Nieważne czy uczniowie potrzebują pomocy, rozwoju, motywacji, czy wszystkiego na raz, Matific pomoże im rozwijać się na swój sposób!

Ciągła rewizja
Odstępne powtarzanie jest wbudowane w nasz algorytm adaptacyjny, dzięki czemu uczniowie przeglądają i odświeżają te umiejętności, które już opanowali. Dzięki Matific Twoi uczniowie zawsze będą gotowi na kolejny krok w swojej podróży edukacyjnej.

Od pojęcia do biegłości

Zbuduj dogłębne zrozumienie
Każde ćwiczenie zostało dokładnie opracowane, pomagając uczniom naprawdę się czegoś nauczyć i dobrze się przy tym bawić. Matific buduje pewność siebie uczniów od pierwszego zalogowania i rozwija ich umiejętności w kierunku pełnej płynności.

Nieskończone ćwiczenie umiejętności
Uczniowie mogą powtarzać nasze ćwiczenia, za każdym razem z nowymi pytaniami. Matific oferuje uczniom nieskończone możliwości skupienia się na doskonaleniu umiejętności.

Natychmiastowa informacja zwrotna
Nasza informacja zwrotna oferuje wskazówki dla uczniów, jak się rozwijać i uczyć samodzielnie. Kiedy odpowiadają na pytanie niepoprawnie, nasze interwencje we właściwym momencie zachęcają ich do rozpoznania swoich błędów, ciągłego próbowania i osiągania celów w nauce.

Matific dla rodziców - dowiedz się jakie korzyści przyniesie uczniom nasza platforma e-learningowa do matematyki!​

Popraw wyniki matematyczne

Matific działa!
Matific pomaga poprawić wyniki sprawdzianów o średnio 34%, jeśli jest używany 30 minut tygodniowo. Ponadto 31% więcej dzieci chce się uczyć matematyki po graniu w Matific. Czyż to nie jest niesamowite?

Twoje dziecko uczy się myślenia
Dzięki Matific dzieci nie muszą ślepo zapamiętywać faktów matematycznych. Zamiast tego zdobywają zrozumienie pojęciowe i umiejętności krytycznego myślenia w zakresie pojęć matematycznych.

Platforma opracowana przez ekspertów w dziedzinie edukacji
Nasz zespół składa się z ekspertów z uniwersytetów z Harvardu, Berkeley, MIT i Stanford. Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że Matific jest wysoce skuteczny w nauczaniu nowych pojęć i wzmacnianiu wcześniejszej wiedzy.

Osobisty opiekun Twojego dziecka

Spersonalizowana i adaptacyjna ścieżka nauki
Kiedy Twoje dziecko korzysta z Matific, nigdy nie jest poganiane ani wstrzymywane od postępów. Algorytm Wyspy Przygód Matific dopasowuje się do jego tempa i postępów.


Matific poprawia wydajność matematyczną
Czy Twoje dziecko ma problemy z pewnymi pojęciami matematycznymi? Strefa treningowa Matific Training Zone koncentruje się na tematach, które Twoje dziecko może poprawić, pomagając mu opanować nawet najbardziej wymagające pojęcia.


Korelacja z programem nauczania
Matific jest dostosowane do lokalnego programu nauczania, upewniając się, że Twoje dziecko jest na właściwej drodze. Matific jest idealnym towarzyszem do nauki. Dzięki Matific możesz mieć pewność, że wszystkie wymagania są spełniane.

Informujemy Cię na bieżąco

Śledź postępy swojego dziecka
Nasz Pulpit nawigacyjny rodzica pozwala Ci być na bieżąco z postępami Twojego dziecka. Zobacz jak często i jak długo Twoje dziecko gra w Matific, jakich tematów się uczy i jakie wyniki osiąga.

Poznaj mocne i słabe strony swojego dziecka
Matfic wysyła regularne aktualizacje o mocnych i słabych stronach Twojego dziecka. Dzięki temu możesz zapewnić dodatkowe wsparcie w miejscach, gdzie ma problemy i zachęcić je do dalszego rozwoju swoich mocnych stron.

Pozostań zaangażowany
Matific pomoże Ci zmienić drogę nauczania Twojego dziecka. Dzięki Matific możesz nawet przypisać prace w celu poprawy konkretnych obszarów.

Twoje dziecko pokocha matematykę!

Spraw, aby matematyka dawała radość
Gdy nadejdzie czas na matematykę, Twoje dziecko będzie się cieszyć zamiast być przygnębionym! Matific przemienia matematykę w zabawną podróż odkrywczą.

Zmniejsz lęk przed matematyką
Matific zawiera grywalne ćwiczenia, które sprawiają, że matematyka jest ekscytująca i zabawna. Wyeliminowaliśmy również podejście z listą kontrolną, a zamiast tego wspieramy uczniów i prowadzimy ich przez wyzwania. Sprawiliśmy, że przedmiot ten jest przyjemny, przez co dzieci czują się swobodnie, a lęk przed matematyką maleje.

Wszystkie dzieci mogą odnieść sukces w matematyce wraz z Matific

Określa i łata luki w nauce
Jeśli Twoja dziecko ma problemy z matematyką, Matific zapewni specjalistyczne wsparcie, którego potrzebuje. Matific określa i poprawia słabe strony, aby pomóc dzieciom w budowaniu zrozumienia i dokonywaniu postępów w pojęciach matematycznych we własnym tempie.

Stawia wyzwanie i wspiera zaawansowanych uczniów
Nigdy nie usłyszysz, że Twoje dziecko narzeka, bo jest znudzone Matific. Jest tak dlatego, ponieważ dzieci mogą pracować we własnym tempie, a Matific rzuca wyzwanie i zachęca uzdolnione dzieci.

Prosta w obsłudze dla Ciebie, zabawa i nauka dla Twojego dziecka

W dowolnym miejscu, o każdej porze
Twoje dziecko może grać w Matific na dowolnej platformie lub urządzeniu. Twoje dziecko może ćwiczyć umiejętności matematyczne niezależnie od tego, czy akurat czekasz na spotkanie, jesteś w korku, czy w domu.


Online, offline
W Matific można również grać offline w aplikacji, dzięki czemu nie musisz martwić się o połączenie internetowe czy przekroczenie planu transmisji danych.


Platforma bezpieczna dla dzieci
Matific posiada certyfikat kidSAFE. Nie posiada reklam i żadna osoba trzecia nie może skontaktować się z Twoim dzieckiem za pośrednictwem aplikacji.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

 

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.