https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Nauka na platformach e-learningowych online – jakie są jej zalety?

  • przez

E-learning to metoda nauki, która wciąż przybiera na popularności. Pozwala na naukę na specjalnie przygotowanych platformach skupiających się na różnych aspektach nauki. Jaki zalety ma nauka języka angielskiego i innych języków obcych online? Dowiedz się o korzyściach płynących z nauki przez internet!

Jedną z podstawowych zalet e-learningu jest fakt, że możesz uczyć się online w każdym miejscu i o każdej porze. Nie musisz przyszykować się do wyjścia i jechać samochodem lub komunikacją miejską.  wystarczy dostęp do internetu oraz komputera lub urządzenia mobilnego.

Decydując się na kurs online, ograniczasz koszty związane z zajęciami. Nie musisz wydawać pieniędzy na dojazd czy nocleg.

Realizując szkolenie za pomocą platformy e-learningowej zyskujesz sporo czasu. Nie musimy poświęcać go na dojazd na miejsce szkolenia. Podczas takiej nauki łatwiej będzie Ci zaplanować dzień i pogodzić naukę z innymi obowiązkami, wykonywaną pracą, czy też opieką nad dzieckiem. 

Dzięki szkoleniom e-learningowym możesz dostosować tempo nauki do swoich możliwości, nie obawiając się o to, że nie nadążysz za grupą.

Szkoląc się online, masz łatwiejszy dostęp do materiałów szkoleniowych. Możesz odtwarzać treści wielokrotnie, wracać do części kursu, które Cię interesują lub do informacji, które chciesz jeszcze powtórzyć.

Na platformach e-learningowych zastosowane są różnorodne rozwiązania multimedialne. Wszelkiego typu gry, quizy, zabawy oraz filmy nie tylko zachęcą Cię do nauki, ale także sprawią, że będzie ona efektywniejsza i przyjemniejsza.

To nasza najnowsza platforma e-learningowa! Znajdziesz na niej wszystkie potrzebne materiały dla osób dopiero zaczynających naukę języka obcego oraz dla tych, którzy chcą polepszyć jego znajomość. Co ma do zaoferowania:

– Nauka na wszystkich poziomach zaawansowania językowego (General English A1 – C2 w skali CEFR i Business English)

Ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych – słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie.

– Wersja do nauki dla dzieci poprzez angażujące i różnorodne ćwiczenia.

– Przygotowanie do wielu egzaminów językowych oraz egzaminy próbne (mock exams).

– Ponad 6000 działów językowych.

Możesz go przetestować za darmo!

Zarejestruj się tutaj na darmowy test poziomu języka angielskiego. Wystarczy, że klikniesz „Take the Test”, a po zarejestrowaniu się i wykonaniu bezpłatnego testu poziomującego, aktywujemy dla Ciebie 3-dniowy bezpłatny okres próbny.

Cambridge AI Speech Tutor to platforma, dzięki której nauczysz się poprawnej wymowy ze sztuczną inteligencją! Obejrzyj krótki filmik, który pokaże Ci więcej szczegółów! 

Co Cambridge AI Speech Tutor ma Ci do zaoferowania?

Poprawa angielskiej wymowy dzięki rzetelnym i wyczerpującym analizom umiejętności.

Zwiększenie pewności siebie w mówieniu, podniesienie swoich kompetencji komunikacyjnych oraz przełamanie bariery językowej.

Efektywna i angażująca forma nauki, która poprawi Twoją ogólną znajomość języka angielskiego.

Nauka poprawnego akcentu – brytyjskiego, amerykańskiego lub australijskiego.

Elastyczna forma nauki, dopasowana do Ciebie.

– Możliwość wyboru wersji standardowej lub rozszerzonej.

Platforma Cambridge Exam – przygotowanie do wybranego egzaminu certyfikującego Twój poziom znajomości języka obcego online.

Podczas 3-miesięcznego pełnego dostępu do naszej międzynarodowej platformy edukacyjnej “Cambridge-Exam.courses, przygotujesz się do egzaminu online dzięki:

  • kartom do nauki słownictwa i gramatyki,

  • śledzeniu postępu,

  • przykładowym ćwiczeniom,

  • wielu godzinom szkoleniowym,

  • testom praktycznym.

uTalk pozwala na naukę online ponad 140 różnych języków w Twoim ojczystym języku!

Na platformie znajdziesz materiały na 180 godzin nauki na każdy miesiąc, 2500 przydatnych słów i zwrotów oraz ponad 60 tematów do każdego języka.

Na uTalk nauczysz się nie tylko języków takich jak angielski, hiszpański, francuski czy niemiecki, ale także łaciny, starożytnej greki czy mniej znanych takich jak: asamskiego, cziczewa, gudźarackiego, a nawet starożytnej greki!

Speakingo to idealna platforma, do nauki wymowy!
1. Słuchasz komputera (narratora – native speakera), który wprowadza nowy materiał

2. Powtarzasz pytania, które zadaje komputer. Jeśli wypowiedź została zaakceptowana, dostajesz odpowiedź, jeśli nie to komputer zadaje i odpowiada na pytanie sam.

3. Sam/a czytasz pytanie. Tutaj ponownie – jeśli komputer nie zrozumie – przeczyta pytanie za Ciebie.

4. Odpowiadasz na pytania, które zadaje komputer.

SQULA wykorzystuje różnego rodzaju gry i zabawy, by zapewnić efektywną naukę. Może służyć jako powtórka zajęć z nauczycielem, a także umożliwia wspólną edukację dziecka z rodzicem w domu!

Platforma e-learningowa zawiera zajęcia na poziomie przedszkola, zerówki a także klas 1-6 podstawówki. SQULA oferuje naukę przez zabawę z każdego z przedmiotów szkolnych, występujących na tych etapach edukacji. Wszystkie ćwiczenia, zabawy i gry są przygotowywane w zgodzie z aktualną podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Sensations English to platforma, na której nauczysz się języka dzięki autentycznym artykułom i wideo z całego świata!

– Ponad 600 lekcji angielskiego;

Kreatywna i nowoczesna nauka;

Naturalny akcent w materiałach wideo z całego świata;

Lekcje i materiały dostosowane do pięciu poziomów znajomości języka angielskiego (których wiarygodność sprawdzana jest przez MetaMetrics);

7 działów tematycznych;

Nowe materiały 3 razy w tygodniu;

 

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.