https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Ciekawe sposoby na praktykę języka angielskiego i innych języków obcych na co dzień

szkoła językowa, praktykowanie języka na co dzień, język obcy, nauka języka obcego, praktykowanie języka obcego, regularne lekcje, interakcje z nauczycielem, strukturalny pla nauki, umiejętności rozumienia ze słuchu, tandem językowy, interaktywne ćwiczenia i quizy

Ciekawe sposoby na efektywną naukę języka angielskiego i innych języków obcych online na co dzień - Dowiedz się o tym, jak uczyć się języka poza lekcjami/zajęciami z nauczycielami i native speakerami w naszej szkole językowej Cambridge School of English

Nauka języka obcego wymaga od Nas wielu ćwiczeń praktycznych. Aby Twoja mowa, pismo, gramatyka weszły na kolejny poziom, najlepszym sposobem jest praktykowanie języka obcego na co dzień. 

Jak praktykować język angielski i inny język obcy każdego dnia samodzielnie? 

1. Oglądaj filmy i seriale – wybierz swój ulubiony film i włącz napisy w danym języku. To pomoże Ci lepiej zrozumieć dialogi, zapamiętać nowe słowa i przyzwyczaić się do naturalnego tempa mówienia.

Jeśli chcesz efektywnie uczyć się języka angielskiego online w naszej szkole językowej Cambridge School of English, sprawdź naszą platformę do nauki języka obcego Sensations English!

2. Skorzystaj z kursu językowego – może Ci w tym pomóc szkoła językowa. Istnieje wiele kursów językowych dostępnych online, które oferują regularne lekcje i interakcję z nauczycielem. Zapisując się na taki kurs, będziesz mieć strukturalny plan nauki i możliwość praktykowania języka obcego z innymi osobami lub indywidualnie.

W naszej szkole językowej Cambridge School of English posiadamy bogatą ofertę kursów językowych z lektorami polskimi i native speakerami. Wybierz jeden z typów zajęć online: General English (język angielski ogólny), Business English (język biznesowy), Język specjalistyczny, Kursy branżowe dla poszczególnych zawodów.

3. Słuchaj podcastów i audiobooki – słuchanie materiałów w języku, którym się uczysz, pozwala Ci doskonalić umiejętności rozumienia ze słuchu, zapoznawać się z naturalną wymową i rozwijać słownictwo. Możesz słuchać ich podczas codziennych czynności, takich jak sprzątanie, gotowanie czy dojazdy do pracy.

Jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego lub innych języków obcych samodzielnie, wypróbuj nasze platformy e-learningowe do nauki samodzielnej online. Połącz kursy z nauczycielem z platformami, zyskując najbardziej efektywny sposób poznawania języka – blended-learning.

4. Porozmawiaj z cudzoziemcem – poszukaj osoby, która jest rodowitym użytkownikiem języka, którym się uczysz. Możecie razem spotykać się i rozmawiać na przemian w obu językach. Tandem językowy to doskonała okazja do praktykowania mówienia i słuchania, a także poznawania kultury danego kraju.

Jeśli stresuje Cię rozmowa z obcą osobą w języku angielskim lub innym języku, którego się uczysz, wypróbuj Cambridge AI Speech Tutor, który pozwoli Ci na samodzielną naukę online ze sztuczną inteligencją

Możesz też sprawdzić jeden z naszych kursów General English lub Business English, w których uczyć Cię będą native speakerzy

5. Skorzystaj z aplikacji mobilnych – korzystaj z nich w wolnych chwilach, na przykład podczas przerw w szkole czy podczas podróży. Interaktywne ćwiczenia i quizy sprawią, że Twoja wiedza i pamięć się polepszą.

Kiedy zależy Ci na nauce języka angielskiego lub innych języków obcych poprzez aplikację na telefonie, sprawdź naszą ofertę platform e-learningowych.

Istnieje wiele możliwości nauki języka angielskiego lub innych języków obcych online. Znajdź swój ulubiony i praktykuj go jak najczęściej. Nasza szkoła językowa Cambridge School of English oferuje więcej inspiracji kursów. Odwiedź nas!

Podejmij wyzwanie i dołącz do wspólnej nauki w naszej szkole językowej Cambridge School of English!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.