https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Jak osiągnąć swoje cele w nauce języka angielskiego? Porównanie rodzajów kursów. Kursy online języka angielskiego

Kursy języka angielskiego Kursy języka angielskiego online Kursy języka angielskiego stacjonarne Kursy językowe Kursy językowe online Kursy językowe stacjonarnie

Język angielski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Nic dziwnego, że podczas nauki chcemy dążyć do perfekcji. Jak można osiągnąć swoje cele w nauce języka obcego?

Językowe kursy grupowe- stacjonarne czy zdalne?

Kursy grupowe są jedną z najpopularniejszych form nauki języków. Wielu czuje się bardzo komfortowo w grupach, ponieważ przypominają im one czasy szkolne.

W przypadku kursów stacjonarnych, możliwe jest ćwiczenie umiejętności językowych, wchodząc w konwersacje z innym kursantem. Takie ćwiczenia pomagają przełamać barierę językową oraz wyćwiczyć płynność swobodnej rozmowy w języku obcym.

W kursach grupowych można też uczestniczyć online – nie marnując czasu oraz pieniędzy na dojazdy. Taka opcja jest szczególnie dobra dla tych, którzy chcą uczyć się języka w grupie, ale niestety nie mają czasu (lub możliwości) by stawić się na zajęcia fizycznie.

Platforma e-learningowa – wolność i swoboda w nauce

Nasze innowacyjne platformy e-learningowe dają ogromne możliwości nauki języków. Jest to szczególnie dobra opcja dla osób które mają bardzo ograniczoną ilość czasu.

Nauka na platformie e-learningowej jest indywidualna i łatwo dostosować przyswajanie materiału do swojego indywidualnego tempa pracy.

Oferujemy szereg platform e-learningowych:

Cambridge online Tutor

Nauka angielskiego online dla dzieci, młodzieży, dorosłych, szkół i firm 

U-Talk

 Nauka dowolnego języka (aż 150+ języków obcych od poziomu A1 do B1) i idealne połączenie zajęć z lektorem

Cambridge AI Speech Tutor

Jest innowacyjnym narzędziem do nauki i sprawdzania umiejętności mówienia po angielsku. 

SpeakinGO

Nauka wymowy brytyjskiej języka angielskiego online z pomocą komputera

Cambridge Exam Courses

Przygotuj się do certyfikatu FCE, CAE, IELTS, TOEIC, TOELF, DELE, DELF, WiDaF, HSK, itd.

Sensations English

Innowacyjna nauka online poprzez autentyczne treści wideo oraz artykuły

 

Językowe kursy indywidualne z lektorem

Indywidualne kursy z lektorem są świetnym pomysłem dzięki temu, że kursant posiada stuprocentową uwagę nauczyciela. Dzięki temu o wiele łatwiej jest się skupić na potrzebach i słabościach ucznia podczas nauki. Można też przystosować tempo przyswajania materiału do danego kursanta.

Blended learning- najlepszy sposób na naukę języka angielskiego oraz innych języków obcych

Bezsprzecznie najlepszy sposób na naukę. Metoda blended learning polega na połączeniu nauki poprzez platformę e-learningową razem z zajęciami z lektorem.

Nauczyciel ma dostęp do wyników zadań rozwiązywanych przez kursanta, co daje mu lepszy obraz tego nad czym trzeba popracować podczas zajęć oraz oszczędza jego czas i pieniądze, gwarantując najszybszą, najskuteczniejszą formę nauki języka obcego.

Jest wiele sposobów na naukę języka angielskiego. To jaki będzie najlepszy, zależy od indywidualnych potrzeb kursanta. Jeśli nie masz pewności co do tego, jaki kurs języka obcego wybrać, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.