https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Planujesz wycieczkę do Niemiec? Naucz się języka niemieckiego w szkole językowej online przed podróżą! Wakacje 2024

Kursy języka niemieckiego online Jak porozumieć się z niemcami Szkoła językowa online przyspieszone kursy języka niemieckiego Jakie niemieckie słowa trzeba znać

Czy będziesz podróżować do Niemiec w te wakacje? Przed wyprawą warto zainteresować się nauką języka niemieckiego.

Mimo tego, że w dużych miastach takich jak Berlin czy Monachium znajomość języka angielskiego jest powszechna, możesz mieć problem żeby się w nim porozumieć w mniejszych miejscowościach.

Niemiecki język nie jest ciężki w nauce. Dla znających język angielski, przyswojenie tego języka nie powinno być większym problemem.

Kursy języka niemieckiego online

W „Cambridge” School of English, możesz uczyć się języka niemieckiego na wiele sposobów.

Oferujemy różne rodzaje kursów, które odpowiedzą na potrzeby każdego, niezależnie od wieku, czy celu nauki!

Platformy e-learningowe

Nauka za pomocą platform e-learningowych jest niesamowicie wygodna. Masz możliwość decydowania o tym kiedy, gdzie i jak intensywnie będziesz się uczyć języka obcego.

Języka niemieckiego możesz nauczyć się, na przykład, na platformie uTalk, która oferuje możliwości nauki aż 150+ języków obcych!

Możesz również podjąć się nauki języka niemieckiego na platformie „Cambridge” Exam Courses, na której nauczysz się języka na poziomach A1-A2, lub B1-B2.

Blended learning to najskuteczniejszy sposób na naukę języków obcych. Łączy w sobie pracę na platformie e-learningowej z nauką przy pomocy wysoko wykwalifikowanego lektora.

Z „Cambridge” School of English, możesz zapisać się na indywidualne lekcje językowe z platformą e-learningową w pakiecie.

Zacznij uczyć się z nami języka niemieckiego już teraz!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:
pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.