https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Podejmij studia na najlepszych amerykańskich i europejskich uczelniach z pomocą naszego partnera - Atlas Academy

Marzą Ci się studia za granicą? Chcesz studiować na najlepszych uniwersytetach?

Marzysz o podróżach, przygodach, nowych doświadczeniach? Chcesz przeżyć coś wyjątkowego i poznać nowych ludzi?

– Pragniesz zdobyć doświadczenie i wiedzę, która później będzie ogromnym plusem w pracy?

Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie! - Nasz nowy partner Atlas Academy

Atlas Academy pomaga osiągającym wysokie wyniki uczniom szkół średnich dostać się do najlepszych uniwersytetów w USA i Europie, m.in. takich jak Harvard, Yale, Oxford, Cambridge, SciencesPo i wielu innych uczelni!

Dzięki Atlas Academy studenci mają znacznie większe szanse na przyjęcie do Ivy League+, czyli do najlepszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych:

– Stanford University,

– University of Chicago (UChicago),

– Duke University,

– Massachusetts Institute of Technology (MIT),

– Harvard University,

– Northwestern University,

– University of California (UC Berkeley),

– Yale University,

– University of California (UCLA),

– New York University (NYU).

– Przystępność cenowa.
Najlepsze uniwersytety amerykańskie zazwyczaj działają na zasadzie “Need-based aid”, co oznacza, że ​​rodziny zarabiające poniżej 70 tys. dolarów rocznie zazwyczaj nie muszą płacić czesnych, a rodziny posiadające większy przychód rocznie stopniowo płacą większe sumy, które jednak nigdy nie stworzą obciążenia finansowego rodziny ucznia.

– Światowej sławy profesorowie i małe grupy.
Nauka w małych grupach zajęciowych (10-15 studentów), wykłady z laureatami Nagrody Nobla, znanymi inwestorami oraz ważnymi politykami państw to doświadczenie zmieniające życie, którego nie będziesz miał okazji doświadczyć nigdzie indziej!

– Społeczność.
Studiowanie z najzdolniejszymi młodymi ludźmi z całego świata
oznacza ogromny rozwój osobisty i naukowy zarówno wewnątrz, jak i poza uniwersytetem. Zapewniona możliwość kontaktu z absolwentami zapewnia z kolei wyjątkowe możliwości kariery w wyselekcjonowanych firmach i nie tylko!

– Zasoby i udogodnienia.
Najlepsze uniwersytety amerykańskie inwestują dużo pieniędzy w badania i mają jedne z największych laboratoriów i bibliotek na całym świecie.

Dzięki Atlas Academy studenci mają też okazję dostać się na najlepsze uniwersytety i anglojęzyczne programy w całej Europie:

– Oxford,
– Cambridge,
– UCL – London’s Global University,
– ICL – Imperial College London,
– KCL – King’s College London,
– LSE – London School of Economics,
– The University of Edinburgh,
– Bocconi University,
– UvA – University of Virginia,
– TU Delft – Delft University of Technology,
– SciencesPo – Paris Institute of Political Studies,
– École Polytechnique
I wiele, wiele innych!

– Przystępność cenowa.
Uczelnie publiczne w Europie kontynentalnej mają znacznie niższe czesne niż w USA czy w Wielkiej Brytanii, niezależnie od sytuacji finansowej rodziny. Na przykład, większość holenderskich uniwersytetów pobiera około 2000 euro rocznie (dla studentów z Unii Europejskiej), a także oferuje stypendia socjalne i specjalne stypendia dla pracujących studentów.

– Wyższe wskaźniki akceptacji.
Większość czołowych europejskich uniwersytetów jest mniej selektywna niż ich amerykańscy odpowiednicy, a przy jednocześnie zachowuje wysokie standardy kształcenia akademickiego.

– Prestiż.
Najlepsze uniwersytety w Europie mogą pochwalić się bardzo wysokim standardem akademickim i prestiżem porównywalnym z najlepszymi uniwersytetami w USA.

Liczne osiągnięcia w przyjmowaniu europejskich uczniów do uniwersytetów takich jak Harvard, Yale, Oxford, Cambridge i innych. Spośród 29 kandydatów, którzy ukończyli nasz pełny kurs przygotowawczy, 14 obecnie studiuje na TOP 10 uniwersytetach na całym świecie, a reszta – w TOP 50. To niezwykle wysoki wskaźnik sukcesu w Europie, a nawet wśród najlepszych konsultantów ds. rekrutacji w USA.

– Tylko najlepsi konsultanci – nasz zespół studenci i absolwenci najlepszych uczelni świata, którzy sami z powodzeniem pokonali proces aplikacji i są teraz na szczycie swojego roku akademickiego (top 5%, top 20%) w najbardziej prestiżowych uczelniach.

Bezpośredni kontakt z koordynatorami ds. rekrutacji i pomocy finansowej. Mentorzy Atlas Academy są w stanie zapewnić uczniom indywidualne, dostosowane do potrzeb porady i stosować najlepsze praktyki z byłych aplikacji studentów na zagraniczne uczelnie. Korzystając z ich spostrzeżeń na temat procesu przyznawania pomocy finansowej, mentorzy pomogli uczniom wynegocjować lepsze pakiety pomocy finansowej i zaoszczędzić, w niektórych przypadkach nawet, do 36 000 dolarów.

Zainteresowało Cię Atlas Academy? Zapraszamy do kontaktu!

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.