Podejmij studia na najlepszych amerykańskich i europejskich uczelniach z pomocą naszego partnera - Atlas Academy

Marzą Ci się studia za granicą? Chcesz studiować na najlepszych uniwersytetach?

Marzysz o podróżach, przygodach, nowych doświadczeniach? Chcesz przeżyć coś wyjątkowego i poznać nowych ludzi?

– Pragniesz zdobyć doświadczenie i wiedzę, która później będzie ogromnym plusem w pracy?

Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie! - Nasz nowy partner Atlas Academy

Atlas Academy pomaga osiągającym wysokie wyniki uczniom szkół średnich dostać się do najlepszych uniwersytetów w USA i Europie, m.in. takich jak Harvard, Yale, Oxford, Cambridge, SciencesPo i wielu innych uczelni!

Dzięki Atlas Academy studenci mają znacznie większe szanse na przyjęcie do Ivy League+, czyli do najlepszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych:

– Stanford University,

– University of Chicago (UChicago),

– Duke University,

– Massachusetts Institute of Technology (MIT),

– Harvard University,

– Northwestern University,

– University of California (UC Berkeley),

– Yale University,

– University of California (UCLA),

– New York University (NYU).

– Przystępność cenowa.
Najlepsze uniwersytety amerykańskie zazwyczaj działają na zasadzie “Need-based aid”, co oznacza, że ​​rodziny zarabiające poniżej 70 tys. dolarów rocznie zazwyczaj nie muszą płacić czesnych, a rodziny posiadające większy przychód rocznie stopniowo płacą większe sumy, które jednak nigdy nie stworzą obciążenia finansowego rodziny ucznia.

– Światowej sławy profesorowie i małe grupy.
Nauka w małych grupach zajęciowych (10-15 studentów), wykłady z laureatami Nagrody Nobla, znanymi inwestorami oraz ważnymi politykami państw to doświadczenie zmieniające życie, którego nie będziesz miał okazji doświadczyć nigdzie indziej!

– Społeczność.
Studiowanie z najzdolniejszymi młodymi ludźmi z całego świata
oznacza ogromny rozwój osobisty i naukowy zarówno wewnątrz, jak i poza uniwersytetem. Zapewniona możliwość kontaktu z absolwentami zapewnia z kolei wyjątkowe możliwości kariery w wyselekcjonowanych firmach i nie tylko!

– Zasoby i udogodnienia.
Najlepsze uniwersytety amerykańskie inwestują dużo pieniędzy w badania i mają jedne z największych laboratoriów i bibliotek na całym świecie.

Dzięki Atlas Academy studenci mają też okazję dostać się na najlepsze uniwersytety i anglojęzyczne programy w całej Europie:

– Oxford,
– Cambridge,
– UCL – London’s Global University,
– ICL – Imperial College London,
– KCL – King’s College London,
– LSE – London School of Economics,
– The University of Edinburgh,
– Bocconi University,
– UvA – University of Virginia,
– TU Delft – Delft University of Technology,
– SciencesPo – Paris Institute of Political Studies,
– École Polytechnique
I wiele, wiele innych!

– Przystępność cenowa.
Uczelnie publiczne w Europie kontynentalnej mają znacznie niższe czesne niż w USA czy w Wielkiej Brytanii, niezależnie od sytuacji finansowej rodziny. Na przykład, większość holenderskich uniwersytetów pobiera około 2000 euro rocznie (dla studentów z Unii Europejskiej), a także oferuje stypendia socjalne i specjalne stypendia dla pracujących studentów.

– Wyższe wskaźniki akceptacji.
Większość czołowych europejskich uniwersytetów jest mniej selektywna niż ich amerykańscy odpowiednicy, a przy jednocześnie zachowuje wysokie standardy kształcenia akademickiego.

– Prestiż.
Najlepsze uniwersytety w Europie mogą pochwalić się bardzo wysokim standardem akademickim i prestiżem porównywalnym z najlepszymi uniwersytetami w USA.

Liczne osiągnięcia w przyjmowaniu europejskich uczniów do uniwersytetów takich jak Harvard, Yale, Oxford, Cambridge i innych. Spośród 29 kandydatów, którzy ukończyli nasz pełny kurs przygotowawczy, 14 obecnie studiuje na TOP 10 uniwersytetach na całym świecie, a reszta – w TOP 50. To niezwykle wysoki wskaźnik sukcesu w Europie, a nawet wśród najlepszych konsultantów ds. rekrutacji w USA.

– Tylko najlepsi konsultanci – nasz zespół studenci i absolwenci najlepszych uczelni świata, którzy sami z powodzeniem pokonali proces aplikacji i są teraz na szczycie swojego roku akademickiego (top 5%, top 20%) w najbardziej prestiżowych uczelniach.

Bezpośredni kontakt z koordynatorami ds. rekrutacji i pomocy finansowej. Mentorzy Atlas Academy są w stanie zapewnić uczniom indywidualne, dostosowane do potrzeb porady i stosować najlepsze praktyki z byłych aplikacji studentów na zagraniczne uczelnie. Korzystając z ich spostrzeżeń na temat procesu przyznawania pomocy finansowej, mentorzy pomogli uczniom wynegocjować lepsze pakiety pomocy finansowej i zaoszczędzić, w niektórych przypadkach nawet, do 36 000 dolarów.

Zainteresowało Cię Atlas Academy? Zapraszamy do kontaktu!