https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Witamy w naszym „Cambridge Premium Club”, najnowszym i najbardziej ekscytującym członkostwie organizowanym przez jedną z wiodących światowych szkół języka angielskiego – Cambridge School of English! 

Czym jest członkostwo w
"Cambridge Premium Club"?

Nasz klub został zaprojektowany, aby zapewnić Tobie i naszym najbardziej lojalnym i entuzjastycznym studentom, którzy są zaangażowani w doskonalenie języka angielskiego i innych umiejętności językowych, wyjątkowe korzyści i przywileje.

Jako członek naszego Cambridge Premium Club uzyskasz dostęp do szeregu niesamowitych zniżek i ofert specjalnych, ale także do bezpłatnych edukacyjnych wrażeń i doświadczeń. Są to między innymi zniżki na nasze popularne kursy języka angielskiego online i edukacyjne platformy e-learningowe.

Będziesz mieć również preferencyjny dostęp do naszych doświadczonych nauczycieli i korepetytorów, którzy będą pod ręką, aby zapewnić Ci profesjonalne wskazówki i wsparcie w Twojej podróży do nauki języka, a nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością przeprowadzi Cię przez cały proces i doradzi w budowaniu najlepszej i zoptymalizowanej ścieżki nauki dla Ciebie.

Więc na co czekać? Dołącz do naszego „Cambridge Premium Club” już dziś i zacznij korzystać ze wszystkich korzyści i przywilejów związanych z byciem cenionym członkiem. Dzięki naszemu profesjonalnemu nauczaniu, innowacyjnym materiałom do nauki i wspierającej społeczności będziesz na dobrej drodze do opanowania wyzwania związanego z nauką języka angielskiego w jak najkrótszym czasie. Nie przegap tej niesamowitej okazji – zarejestruj się już dziś i zacznij korzystać z wielu zalet członkostwa w naszym „Cambridge Premium Club”.

Zdobądź wspaniały prezent powitalny, rejestrując się w naszym „Cambridge Premium Club”

Dołącz do naszego „Cambridge Premium Club” i zacznij czerpać ze swoich nowych, edukacyjnych korzyści! Zarejestruj się za pomocą poniższego linku i otrzymaj, jako jedną z opcji, 70% zniżki na nasz Cambridge Online Tutor.

Nasz Cambridge Online Tutor to najbardziej kompletna i innowacyjna platforma e-learningowa do nauki języka angielskiego online – dla dzieci, młodzieży, dorosłych, firm, szkół i nauczycieli, oferowana przez naszą szkołę języka angielskiego – Cambridge School of English. Powstała jako nowoczesne narzędzie uzupełniające tradycyjne kursy General English (poziom A1 do C2 CEFR), Business English (w tym wiele kursów specjalistycznych ESP – English for Specific Purposes), przygotowujące do egzaminów online z lektorem w trybie blended learning. Nasza innowacyjna platforma może być także metodą do nauki samodzielnej, z ogromną ilością dodatkowych materiałów pomocniczych i narzędzi, takimi jak podcasty, radio, telewizja itp., a także oparte na ponad 6000 ćwiczeń i quizach na najpopularniejszych 400 angielskich książkach z największych i najpopularniejszych wydawnictwach. Możesz przygotować się do każdego aspektu nauki języka angielskiego i kształcić się najlepiej (efekty są jeszcze lepsze w połączeniu z jednym z naszych wspaniałych i doświadczonych lektorów, tworząc metodę nauki blended-learning), do egzaminu z języka angielskiego i certyfikatu do wyboru – jest też wiele egzaminów próbnych wliczonych w cenę każdego z tych egzaminów.

Możesz oczywiście zajrzeć i przetestować platformę za darmo – zarejestruj się przez https://tutor.cambridgeschool.online po kliknięciu łącza „Rozwiąż test”, a bezpłatny 3-dniowy dostęp próbny zostanie Ci przydzielony w ciągu 24 godzin.

Proces rejestracji do naszego „Cambridge Premium Club” jest bardzo prosty – po zarejestrowaniu się poprzez formularz rejestracyjny otrzymasz e-mail z linkiem. Gdy klikniesz w link, potwierdzisz swoją rejestrację, zostaniesz przekierowany na naszą specjalną podstronę z początkowymi prezentami powitalnymi i ofertami i możesz zacząć cieszyć się korzyściami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ponadto będziesz na bieżąco informowany o naszych specjalnych okazjach.

Nie zwlekaj zapisz się już dziś i zostań członkiem naszego "Cambridge Premium Club"

Ten proces został zaprojektowany specjalnie dla naszej szkoły językowej i rejestracji „Cambridge Premium Club”, aby zapewnić, że nasza komunikacja z Tobą jest zgodna z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi prywatności.

Powyższy prezent powitalny dotyczący Cambridge Online Tutor to tylko jedna z wielu opcji, z których możesz skorzystać, rejestrując się w naszym “Cambridge Premium Club”. Możesz także wybrać inne opcje, związane z innymi językami, platformami lub pakietami językowymi z naszymi lektorami :).

Nasza szkoła języka angielskiego ma znacznie więcej do zaoferowania. Wszystko, co musisz zrobić, to zapisać się do naszego „Cambridge Premium Club” i cieszyć się zniżkami!

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie bez żadnych zobowiązań – w każdej wiadomości, którą będziesz od nas otrzymywać, znajduje się link do rezygnacji z subskrypcji.

Masz pytania? Skonkatuj się z nami: office@cambridge.com.pl lub pod numerem telefonu 22 6223019.

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów – angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.