https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Jooble – ucz się języka obcego biznesowego i znajdź zawód marzeń za granicą!

Cambridge School of English współpracuje z firmą Jooble!

Jooble - nauka języka obcego i angielskiego biznesowego, praca za granicą, jak znaleźć lepszą pracę, dobre oferty pracy

Jooble to międzynarodowa wyszukiwania ofert pracy, z której codziennie korzysta miliony ludzi w 69 krajach na całym świecie.

Firma działa na rynku rekrutacji on-line od roku 2006. W ciągu 14 lat istnienia przeszła drogę od startupu założonego przez dwóch studentów do globalnej platformy rekruterskiej. Dziś, według SimilarWeb, Jooble znajduje się w segmencie ofert pracy w TOP-3 witryn internetowych na świecie pod względem ruchu.

Misją Jooble jest pomaganie ludziom w znalezieniu pracy

Firma nieustannie pracuje nad tym, aby proces zatrudnienia był jak najwygodniejszy i najszybszy, zarówno dla kandydata, jak i pracodawcy. 

Dlaczego warto wybrać Jooble?

– Firma istnieje na rynku od 15 lat;

– Osiąga 1 mln odsłon rocznie;

– Pokazuje oferty pracy z ponad 70 krajów na świecie;

– Używa aż 25 języków obcych.

Jooble codziennie agreguje oferty pracy z ponad 250 000 źródeł z całego świata. Źródła obejmują witryny internetowe firm, sieci społecznościowe, ogłoszenia itd. Dzięki temu wszystkie oferty pracy są dostępne w jednym miejscu.

Dziś Jooble jest globalnym partnerem LinkedIn i Google, których technologie pomagają przezwyciężyć bezrobocie.

Naucz się języka obcego już dziś i pnij się po szczeblach zawodowej kariery razem z Jooble!

W Jooble nie ma biurokracji, nudnego dress code, skomplikowanej hierarchii, odgórnej kontroli i innych problemów, mają za to otwarte kierownictwo, gotowe inwestować w rozwój zawodowy i komfort pracowników, a także szeroki wachlarz zadań wymagających rozwiązań.

Zespół Jooble stanowią ludzie gotowi poświęcić się dla wspólnej sprawy i zacząć rozwiązywać problemy bez czekania na polecenia.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

 

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.