Jooble – ucz się języka obcego biznesowego i znajdź zawód marzeń za granicą!

Cambridge School of English współpracuje z firmą Jooble!

Jooble - nauka języka obcego i angielskiego biznesowego, praca za granicą, jak znaleźć lepszą pracę, dobre oferty pracy

Jooble to międzynarodowa wyszukiwania ofert pracy, z której codziennie korzysta miliony ludzi w 69 krajach na całym świecie.

Firma działa na rynku rekrutacji on-line od roku 2006. W ciągu 14 lat istnienia przeszła drogę od startupu założonego przez dwóch studentów do globalnej platformy rekruterskiej. Dziś, według SimilarWeb, Jooble znajduje się w segmencie ofert pracy w TOP-3 witryn internetowych na świecie pod względem ruchu.

Misją Jooble jest pomaganie ludziom w znalezieniu pracy

Firma nieustannie pracuje nad tym, aby proces zatrudnienia był jak najwygodniejszy i najszybszy, zarówno dla kandydata, jak i pracodawcy. 

Dlaczego warto wybrać Jooble?

– Firma istnieje na rynku od 15 lat;

– Osiąga 1 mln odsłon rocznie;

– Pokazuje oferty pracy z ponad 70 krajów na świecie;

– Używa aż 25 języków obcych.

Jooble codziennie agreguje oferty pracy z ponad 250 000 źródeł z całego świata. Źródła obejmują witryny internetowe firm, sieci społecznościowe, ogłoszenia itd. Dzięki temu wszystkie oferty pracy są dostępne w jednym miejscu.

Dziś Jooble jest globalnym partnerem LinkedIn i Google, których technologie pomagają przezwyciężyć bezrobocie.

Naucz się języka obcego już dziś i pnij się po szczeblach zawodowej kariery razem z Jooble!

W Jooble nie ma biurokracji, nudnego dress code, skomplikowanej hierarchii, odgórnej kontroli i innych problemów, mają za to otwarte kierownictwo, gotowe inwestować w rozwój zawodowy i komfort pracowników, a także szeroki wachlarz zadań wymagających rozwiązań.

Zespół Jooble stanowią ludzie gotowi poświęcić się dla wspólnej sprawy i zacząć rozwiązywać problemy bez czekania na polecenia.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.