https://cambridge.pl
Przejdź do treści
język angielski, kursy językowy, wirtualna klasa, lekcje online, blended learning

Wirtualna klasa, blended learning i lekcje angielskiego online - Kurs językowy i nauka języka angielskiego i innych języków obcych w szkole językowej online

Kursy in-company, szkolenie biznesowe​

Dowiedz się więcej o szkoleniach językowych online dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a także o profesjonalnych kursach językowych dla klientów biznesowych.

Korzyści płynące z uczęszczania na kursy online w szkole językowej Cambridge School of English:

  • Elastyczna i wygodna forma nauki języka angielskiego;
  • Spersonalizowany tok nauki dostosowany do potrzeb językowych Kursanta;
  • Profesjonalni lektorzy z doświadczeniem non- native speakers oraz native speakers;
  • W ofercie język angielski ogólny, biznesowy, specjalistyczny i inne języki obce;
  • Wysoka jakość oferowanych szkoleń nieprzerwanie od 1991 roku.
 

Nauka języka angielskiego i innych języków online (kurs online i blended learning) – najważniejsze informacje

Szkoła językowa Cambridge School of English oferuje wiele różnorodnych kursów języka angielskiego i innych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania (A1 –C2) w skali CEFR w formule online oraz blended learning.

Organizujemy kursy języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego oraz szkolenia, które przygotowują do egzaminów lub umożliwiają uzyskanie certyfikatów językowych. Wirtualna klasa pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności językowe w formie jaką jest nauka języka obcego online i w formule blended learning.

Kurs języka angielskiego online lub innego języka obcego odbywający się na platformie językowej CambridgeSchool.online ma na celu doskonalenie znajomości języka obcego z uwzględnieniem wszystkich umiejętności językowych (mówienia, słuchania, czytania i pisania), ale również daje możliwość prowadzenia dyskusji z doświadczonym lektorem oraz pozostałymi uczestnikami. Zajęcia online odbywają się na platformie internetowej CambridgeSchool.online, która jest wygodnym oraz intuicyjnym narzędziem i umożliwia bezproblemową interakcję z nauczycielem oraz innymi uczestnikami kursu językowego. 

Szkolenia językowe online organizowane przez Cambridge School of English prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych i zaangażowanych nauczycieli (non-native speakers oraz native speakers). Zajęcia mają formę lekcji grupowych lub indywidualnych i odbywają się według ustalonego harmonogramu. W toku szkolenia realizowane są materiały autorskie lub podręcznik.

Zajęcia w formule blended learning stanowią połączenie kursu na platformie online (e-learningu) z zajęciami prowadzonymi przez lektora języka obcego. Kursanci Cambridge School of English najczęściej korzystają z połączenia szkolenia przygotowującego do egzaminu językowego w formie e-learningu wraz z zajęciami z nauczycielem w formie indywidualnej.

Nauka języka angielskiego online i w formule blended learning to idealne rozwiązanie dla osób, dla których dotarcie na zajęcia językowe stacjonarnie jest utrudnione lub niemożliwe, ale również dla tych, którzy chcą uczyć się w zaciszu własnego domu. Jedyne czego potrzebujemy to stabilne połączenie z Internetem, mikrofon, głośnik lub słuchawki oraz kamera. 

Czym jest narzędzie wirtualna klasa online?

Wirtualna klasa online pozwala na realny przyrost wiedzy i zaobserwowanie postępów w nauce. Dzięki funkcji live streaming nauczyciel może na bieżąco kontrolować pracę uczestnika oraz udzielać informacji zwrotnej. Wszystkie materiały dydaktyczne są wyświetlane bezpośrednio na platformie internetowej CambridgeSchool.online. Dzięki tablicy interaktywnej, możliwości wgrywania plików audio, prezentacjom, materiałom autentycznym nauka zdalna ma charakter dynamiczny i motywujący do zgłębiania wiedzy. Oznacza to, że działa bardzo podobnie do kursów stacjonarnych, a dodatkowe atuty czyli nauka języka online daje nam komfort korzystania z zajęć w dowolnym miejscu.

Wirtualna klasa to miejsce, gdzie zajęcia językowe odbywają się w czasie rzeczywistym, dzięki live streamingowi. Kursanci mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach językowych będąc w dowolnym miejscu, a zatem utrudnienia związane z dotarciem pod wskazany adres przestają być istotne.

Wirtualna klasa umożliwia zorganizowanie każdego kursu spośród wielu opisanych na stronie Cambridge School of English (informacje na temat kursów językowych dostępne są na naszej stronie internetowej: https://cambridge.com.pl/) i cieszy się dużą popularnością wśród Kursantów.

Wygodna i intuicyjna platforma do nauki języka obcego online CambridgeSchool.online umożliwia udział w zajęciach językowych w czasie rzeczywistym oraz kontakt z zarówno wykładowcą, jak i innymi uczestnikami szkolenia. Wystarczy zalogować się na platformie w wyznaczonym czasie, a lekcja online rozpocznie się.
Przed rozpoczęciem szkolenia językowego sprawdzamy poziom zaawansowania języka obcego. Test poziomujący z języka angielskiego dostępny jest na naszej stronie: test poziomujący – język angielski. Do dyspozycji Kursantów pozostają również metodycy Cambridge School of English, którzy przeprowadzają weryfikację poziomu języka obcego w formie ustnej, a także służą pomocą w wyborze odpowiedniego kursu językowego. Metodycy Cambridge School of English oferują testy poziomujące w formie rozmowy telefonicznej po uprzednim umówieniu się.

Filozofia szkoły językowej Cambridge School of English to We care – Zależy nam – motywujemy do nauki!

Zapisz się już dziś! Do grup można dołączyć w dowolnym momencie!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Szkoła języków obcych Cambridge School of English i Akademia Cambridge 

Warszawa Ul. Widok 10/LU1 – Centrum

Zapisy: tel. 22 397 86 27 lub 601 920 293, mail: office@cambridge.com.pl

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.