https://cambridge.pl
Przejdź do treści
E-Korepetycje językowe online lub korepetycje z dojazdem - prywatne e-korepetycje z języka angielskiego i języków obcych online lub w domu z dojazdem (e-korki lub e-korepetycje język angielski i inne języki online) z Cambridge School of English w Warszawie i na terenie całej Polski

Elastyczne i skuteczne rozwiązanie dostosowane do potrzeb i możliwości każdego ucznia

Korepetycje (korki) z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych (korepetycje angielski z dojazdem lub online) oferowane przez Cambridge School of English to gwarancja elastyczności i efektywności zajęć. Zapewniamy indywidualne podejście dostosowane do potrzeb i możliwości każdego kursanta oraz dojazd lektora do domu. Ucz się w dogodnym dla Ciebie czasie w sprzyjających warunkach.

Korepetycje (korki) z języka angielskiego oraz innych języków obcych z dojazdem do kursanta w Warszawie i na terenie całej Polski lub e-korepetycje (e-korki) z angielskiego online - Korzyści płynące z korepetycji w domu

Uczenie się języka obcego to proces, który wymaga wytrwałości, systematyczności, uważnego powtarzania materiałów. W natłoku innych przedmiotów, których na co dzień uczą się dzieci w szkołach, przyswajanie języka obcego samodzielnie i bez nadzoru oraz wsparcia nauczyciela może okazać się trudne, jednocześnie nie przynosząc pożądanych efektów. W takiej sytuacji łatwo o spadek motywacji i niechęć do dalszej nauki.

Nie każdy rodzic dysponuje czasem oraz kompetencjami językowymi, aby osobiście pomagać pociechom w nauce języka obcego. W takich przypadkach lepiej pozostawić tę przestrzeń profesjonalistom.

Wybierz ofertę Cambridge School of English, jeśli chcesz pomóc swojemu dziecku i zapewnić mu najwyższej jakości korepetycje z uwzględnieniem:

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

bieżącej pomocy w nadrabianiu ewentualnych zaległości językowych;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

przygotowania do sprawdzianów, testów, kartkówek, ale również konkursów i olimpiad językowych;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

poszerzenia wiedzy i kluczowych umiejętności językowych;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zapewnienia dziecku wszechstronnego rozwoju, znakomitych wyników w nauce i przygotowania dziecka do dalszej edukacji w przyszłości (wielu naszych kursantów decyduje się na studia za granicą)

Zajęcia / Korepetycje odbywać się będą u dziecka w domu, w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu, które sprzyja przyswajaniu wiedzy. Możliwe jest także zorganizowanie zajęć językowych w placówkach Cambridge School of English.

Szkoła językowa Cambridge School of English od niemal 3 dekad organizuje korepetycje języka angielskiego lub języków obcych z dojazdem do klienta nie tylko na terenie Warszawy – ale także z każdego miejsca na świecie poprzez e-korki lub e-korepetycje językowe online na naszej platformie e-learningowej. Z przyjemnością organizujemy korepetycje z języka angielskiego na terenie całej Polski7 dni w tygodniu od 06:30 do 21:00, aby dostosować się do planu zajęć każdego kursanta.

Kluczowy wpływ na wysoki poziom naszych usług ma system obiegu informacji zwrotnej, który pozwala zarówno naszym kursantom, rodzicom, jak też metodykom Cambridge School of English na monitorowanie prawidłowego i skutecznego procesu edukacyjnego.

Zarówno nauczyciele Cambridge School of English, jak też uczestnicy kursów językowe i języka angielskiego i/ lub opiekunowie dzielą się informacją zwrotną (feedbackiem) w Cambridge School of English.

Uczniowie oraz ich rodzice mogą poprosić o wgląd do dokumentacji w lekcje językowe, które odbyły się w ramach współpracy z szkoła językowa Cambridge School of English. Dodatkowo nasi uczniowie oraz ich rodzice mogą skorzystać z wielu rad i wskazówek związanych ze stylami uczenia się oraz tym jak w domowych warunkach stymulować różne rodzaje inteligencji. Metodycy Cambridge School of English są do dyspozycji, aby zaplanować dalszą ścieżkę edukacji i rozwoju poszczególnych umiejętności językowych. Służą również pomocą w przypadku wyboru odpowiedniego egzaminu językowego bądź ścieżki dalszego rozwoju.

Korzystanie z korepetycji językowych z dojazdem lub w siedzibie Cambridge School of English nie wiąże się z długotrwałymi zobowiązaniami. Procedury redukujemy do minimum – kursant wybiera liczbę jednostek dydaktycznych (minimum 10 lekcji), a w przypadku odwołania zajęć, należy kierować się zasadą 24 godzin (na przykład, gdy musimy odwołać lekcję przypadającą na środę o 16.00, należy skontaktować się z biurem szkoły do wtorku do 16.00).

Warto podkreślić fakt, że im więcej godzin dydaktycznych wykupi kursant, tym cena jednostkowa będzie niższa. Zajęcia indywidualne i korepetycje online lub z dojazdem (korki językowe online dla dzieci i młodzieży) to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób pracujących zdalnie bądź często podróżujących.

Dobranie właściwego nauczyciela stanowi podstawę skutecznej i przyjemnej nauki. Nasza szkoła współpracuje ze sprawdzonymi i kompetentnymi fachowcami. Nasza kadra dydaktyczna obejmuje nauczycieli wielu języków obcych, zarówno z zakresu języka ogólnego, jak i biznesowego oraz specjalistycznych odmian języka (prawo, logistyka, HR i inne).

Nasi nauczyciele są starannie dobierani do preferencji kursantów, bierzemy pod uwagę ich profile zawodowe, specjalizacje, zainteresowania i doświadczenie.

Jeśli, pomimo najwyższych starań z naszej strony, nauczyciel nie odpowiada kursantowi bez zbędnych formalności, proponujemy osobę innego wykwalifikowanego lektora bez konieczności ponoszenia przez Państwa jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Szkoła języków obcych Cambridge School of English i Akademia Cambridge 

Warszawa Ul. Widok 10/LU1 – Centrum

Zapisy: tel. 22 397 86 27 lub 601 920 293, mail: office@cambridge.com.pl

lub skorzystaj z formularza

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje języka angielskiego online i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów – angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.