https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Szkoła językowa Cambridge School of English

Szkoła językowa Cambridge School of English – kursy i szkolenia językowe, nauka języka angielskiego i języków obcych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm, online lub stacjonarne od 1991 roku.

Zapraszamy na kursy języków obcych w formule online, stacjonarnej lub blended- learning.
Rozwiń kluczowe kompetencje językowe już dziś!

6.000+

Studentów rocznie

100.000+

Absolwentów

78 +

Kursów w ofercie

Posadź drzewo w Ghanie i rozwijaj się językowo z naszą szkołą języków obcych online

Zaczęliśmy współpracę z organizacją Click a Tree, która zajmuje się sadzeniem drzew m.in. w Ghanie, Kenii, Tajlandii, by stworzyć naturalne środowisko dla zwierząt jak i pomóc lokalnej społeczności. Dzięki temu i ty możesz przyczynić się do zwiększenia liczby drzew w Ghanie. Zadbajmy o naszą wspólną teraźniejszość oraz przyszłość.

Dowiedz się więcej tutaj: Zasadź drzewo.

Poznaj nasze nowe platformy edukacyjne

Nasze platformy edukacyjne pozwalają na naukę języka angielskiego online w sposób interaktywny i ciekawy. Są też znakomitym narzędziem do uzupełnienia zajęć z lektorem. Nie tylko pomogą ci przyswoić wiedzę, ale także sprawią, że będziesz m_gł_ poszerzać ją samodzielnie. To ty decydujesz kiedy, gdzie i czego będziesz się uczył_!

Teraz w naszej ofercie mamy również coś dla najmłodszych. Platforma edukacyjna Squla stworzona jest, by pomóc dziecku (w wieku przedszkolnym i uczniów klas 1-6) przyswoić wiedze poznaną w szkole. 

Cambridge AI Speech Tutor - nauka poprawnej wymowy online

Zdobądź wymarzoną pracę, wygłoś świetną prezentację lub dogaduj się bez problemu z obcokrajowcami dzięki wypracowaniu poprawnego, czystego akcentu amerykańskiego!

Cambridge AI Speech Tutor to innowacyjne narzędzie, które zostało stworzone, by umożliwić naukę poprawnego akcentu online, bez potrzeby angażowania drugiej osoby, czy lektora. Narzędzie bardzo dokładnie analizuje wypowiadane zdania, słowa, a nawet poszczególne dźwięki i ocenia je w postaci procentów. Im wyższy procent, tym lepiej został wypowiedziany dany dźwięk.

Wypróbuj za darmo już teraz, w naszym globalnym sklepie cambridge-ai.center, wpisując ten kod w koszyku: Cambridge-ai-100.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj tutaj.

Sensations English - nauka przez wiadomości

Kto by nie chciał uczyć się języka angielskiego poprzez oglądanie inspirujących filmów oraz czytanie ciekawych artykułów traktujących o aktualnych wydarzeniach, obyczajach i kulturze krajów porozrzucanych na naszej planecie?

To platforma edukacyjna, która zadowoli każdego, kto lubi uczyć się poprzez czytanie i oglądanie ciekawych materiałów. Każde z nich są dostosowane do 5 poziomów znajomości języka angielskiego, a po przyswojeniu ich użytkownik ma do wypełnienia kilka krótkich ćwiczeń pomagających utrwalić wiedzę. Uczysz się kiedy chcesz, na dowolnym urządzeniu, ale też rozwijasz swoją wiedzę na temat aktualnych wydarzeń na całym świecie oraz kultury czy obyczajów innych krajów.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tutaj

Squla - platforma dla dzieci

Zapewnij swojemu dziecku produktywny czas nauki w domu i rozpal w nim pasję do poszerzania wiedzy!

Platforma edukacyjna Squla, przeznaczona jest dla najmłodszych uczniów, aż do klasy 6. Użytkownicy mają dostęp do tysięcy ciekawych edukacyjnych wideo, quizów i zabaw. Wszystkie materiały są zgodne z aktualną podstawą programową. Dzieci mogą rozwijać oraz utrwalać swoją wiedzę nie tylko z zakresu języka angielskiego, ale również z innych języków obcych, czy innych przedmiotów przewidzianych w podstawie programowej. 

Czytaj dalej tutaj! Squla

Lub już teraz wykup dostęp dla twojego dziecka!

SpeakinGo - rozmawiaj z komputerem

SpeakinGo jest platformą edukacyjną, dzięki której uczysz się nie tylko angielskiego online, ale też poprawnej wymowy. Nauka na platformie polega na prowadzeniu dialogu z komputerem, on ci zadaje pytania, a ty mu odpowiadasz i odwrotnie. Jeśli system nie zrozumie co powidział_ś, sam sobie odpowie na pytanie. Przez ciekawe rozmowy, interesujące grafiki i zarówna tekst wypowiadany przez narzędzie oraz jego polskie tłumaczenie, nauka staje się przyjemna oraz interaktywna. Uczysz się na swoich zasadach z komfortu własnego domu.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: SpeakinGo

Zapisz się już dziś i zacznij uczyć się angielskiego online!

Cambridge Online Tutor - platforma
e - learningowa

Spraw, by Twoja nauka języka angielskiego była jeszcze efektywniejsza. Udoskonal swoją naukę języka angielskiego, dzięki nowoczesnemu narzędziu Cambridge Online Tutor! 

Cambridge Online Tutor to innowacyjna platforma e-learingowa, przeznaczona dla dzieci, młodzieży, dorosłych, szkół, nauczycieli oraz firm, która idealnie uzupełnia tradycyjną wersję kursów online z języka angielskiego ogólnego (General English) oraz języka angielskiego biznesowego (Buisness English) z lektorem. Platforma pomaga także w przygotowaniach do zdobycia certyfikatów z języka angielskiego. 

Cambridge Online Tutor zawiera ponad 6000 zadań w języku angielskim, na poziomach od A1 do C2 w skali CEFR, co pozwala na swobodną naukę na każdym etapie zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego. Ze względu na różnorodność zadań i form przekazu, platforma jest przystosowana zarówno do najmłodszych użytkowników, jak i do pracowników dużych firm. Dzięki Cambridge Online Tutor przećwiczysz wszystkie umiejętności językowe, takie jak mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie, a możliwość korzystania z platformy na różnych urządzeniach mobilnych sprawi, że nauka będzie jeszcze prostsza i przyjemniejszabardziej przyjemna! 

Zacznij korzystać już dziś! =>

Przetestuj naszego “Cambridge Online Tutor” za darmo!

Zarejestruj się na https://tutor.cambridgeschool.online/ na darmowy test poziomu języka angielskiego.

Klikając „Take the Test”, a po zarejestrowaniu się tam i wykonaniu bezpłatnego testu poziomu, aktywujemy dla Ciebie 3-dniowy bezpłatny okres próbny.

 

uTalk - aplikacja do nauki języków obcych

Już dziś zacznij swoją przygodę z nauką języków obcych, dzięki aplikacji uTalk!

uTalk to aplikacja, która umożliwia naukę ponad 140 języków obcych. Dzięki profesjonalnie przygotowanym materiałom, już od pierwszych dni Twoja nauka języka obcego będzie na najwyższym poziomie. Treści i materiały zostały opracowane w ciekawy oraz angażujący sposób, dzięki czemu aplikacja przeznaczona jest dla użytkowników w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania językowego.

Aplikacja oferuje miesięcznie 180 godzin z materiałami do nauki, które zbudowane są tak, aby z lekcji na lekcje, coraz bardziej się rozwijać. Poziom trudności z każdą godziną lekcyjną wzrasta, a ty masz możliwość monitorowaniać swoichje postępówy w nauce.

Dołącz do językowej społeczności i zapisz się już dziś! 

 

Szkoła językowa i języków obcych Cambridge School of English - Angielski dla dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych i seniorów online lub z dojazdem


Bezpłatna lekcja próbna

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny termin lekcji  *dotyczy lekcji próbnej na kursie grupowym  Dlaczego warto wybrać
  Szkoła językowa Cambridge School of English?

  Wysoka jakość

  Szkolenia językowe opracowane w oparciu o autorskie programy nauczania oraz różnorodne materiały dydaktyczne

  Doświadczenie

  Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów językowych (FCE, CAE, CPE, IELTS, STANAG, LCCI, TOEFL, TOEIC, TELC)

  Niewielkie grupy

  Tworzymy grupy do maksymalnie 8 osób, co pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów

  Profesjonalny zespół

  Wykwalifikowani Native Speakers oraz Non-Native Speakers - absolwenci filologii obcych oraz studiów lingwistycznych

  Potwierdzenie kompetencji

  Po zakończeniu kursu otrzymasz dyplom z oceną wszystkich kompetencji językowych

  Monitoring postępów w nauce

  Będziemy na bieżąco analizować Twoje postępy w nauce wybranego języka obcego

  Do kogo skierowana jest nasza oferta?

  Z naszej oferty szkoleń językowych korzystają: 

  Cambridge School of English posiada bogatą ofertę szkoleń językowych dla firm. Organizujemy zajęcia z języka angielskiego oraz kilkunastu innych języków obcych w formie indywidualnej oraz grupowej.

  Uczymy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.
  Nasi Kursanci pogłębiają znajomość niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, norweskiego, szwedzkiego, koreańskiego, mandaryńskiego i innych. Od wielu lat organizujemy również kursy języka polskiego dla obcokrajowców na każdym poziomie zaawansowania (A0 – C2).

  Szkolenia językowe i kursy języka angielskiego online lub z dojazdem dla firm i instytucji
  kurs języka włoskiego, chińskiego, japońskiego, rosyjskiego, angielskiego, polskiego warszawa i online

  Uczymy także innych języków

  Interesują Cię kursy języka hiszpańskiego? Kursy języka francuskiego? Kursy języka włoskiego? A może coraz bardziej popularne – kursy języka chińskiego i kursy języka japońskiego?

  Cambridge School of English to nie tylko szkoła języka angielskiego

  Niemal od początku istnienia organizujemy kursy innych języków obcych, dostosowując się do oczekiwań naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się  szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym z hiszpańskiego, francuskiego,  włoskiego, niemieckiego, japońskiego, koreańskiego i innych języków.

  Referencje

  Blog

  pl_PLPolish

  Popup

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Już wychodzisz?

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

  Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

      Dołącz do newslettera!

   Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.