https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Angielski od Podstaw: Kursy Języka Angielskiego i innych Języków Obcych A1. Zajęcia językowe online lub stacjonarnie w szkole językowej Cambridge School of English

Odkryj Angielski od Podstaw: Kursy Języka Angielskiego i innych Języków Obcych A1 dla Początkujących w Cambridge School of English

Witaj w świecie języka angielskiego i innych języków obcych! Czy marzysz o tym, by płynnie posługiwać się najpopularniejszym językiem świata? Rozpocznij swoją podróż w Cambridge School of English – profesjonalna szkoła językowa w Warszawie, oferująca specjalistyczne nauka i kursy i lekcje języka angielskiego online lub stacjonarnie Warszawa dla początkujących. Nasze kursy na poziomie A1 są idealne dla osób, które stawiają pierwsze kroki w nauce angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego i innych języków obcych! Dzięki naszym kursom, będziesz mógł wygodnie i skutecznie opanować podstawy tego fascynującego języka.

Pierwsze Kroki w Nauce Angielskiego i Innych Języków Obcych – Dlaczego Warto Zacząć od Poziomu A1?

Rozpoczęcie nauki języka angielskiego i innych języków obcych od poziomu A1 to idealny sposób na solidne podstawy, które są kluczowe dla dalszego, efektywnego rozwoju językowego. Kursy dla początkujących w Cambridge School of English zapewniają:

 • Indywidualne podejście do każdego ucznia: Nasze kursy są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, co pozwala na efektywną naukę od samego początku.
 • Zajęcia z Native Speakerami: Ucz się od doświadczonych lektorów, dla których angielski jest językiem ojczystym. To doskonała okazja, by nauczyć się prawidłowej wymowy i akcentu.
 • Praktyczne umiejętności językowe: Skoncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, co jest niezbędne do codziennego używania języka angielskiego.

Angielski od Podstaw: Kursy Języka Angielskiego i innych Języków Obcych A1 dla Początkujących na platformie e-learningowej

Nasze kursy językowe online odbywają się na różnych poziomach zaawansowania – od A2 do B1. Dlatego wybierz ten, który najbardziej Ci pasuje i rozwijaj swoje umiejętności językowe.
Kadra szkoleniowa Cambridge School of English i Akademii Cambridge to Native English Speakerzy oraz lektorzy polscy z wyższym wykształceniem filologicznym i/lub lingwistycznym. Nasi nauczyciele są absolwentami renomowanych uniwersytetów i uczelni, wielu z nich, dzięki dodatkowym fakultetom, ma specjalizacje w różnych dziedzinach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych nauczycielach – zapraszamy do poznania nas! Kliknij tutaj.

Dodatkowo do naszego kursu dodajemy wyjątkową platformę e-learningową, gdzie możesz uczyć się dowolnego języka obcego do poziomu B1!

Dostęp do platformy e-learningowej – nauka języka obcego od podstaw online

Oferowane przez nas rozwiązanie to nowoczesna platforma – uTalk do nauki języków obcych online w naszej szkole językowej! Na platformie znajdziesz materiały na 180 godzin nauki na każdy miesiąc, 2500 przydatnych słów i zwrotów oraz ponad 60 tematów.
Wszystko zaprojektowane jest tak, aby ścieżka nauki była jak najbardziej efektywna. Poziom trudności zwiększa się z każdym kolejnym zadaniem. Dzięki temu jesteś w stanie monitorować swoje postępy i nie zostaniesz przytłoczony/a nadmiarem informacji na różnych etapach nauki.
Ta wyjątkowa aplikacja do nauki języków obcych online skupia się na aktywizacji różnych obszarów mózgu, poprzez oddziaływanie na poszczególne zmysły. Wszystkie zadania są dodatkowo okraszone zdjęciami, odpowiadającymi nowemu słownictwu i pomagającymi skojarzyć obraz ze słowem. Dostępne ćwiczenia pozwalają rozwijać umiejętności: słuchania, czytania, mówienia, a także zapamiętywania – często wszystkie na raz, w przyjemny i ciekawy sposób!

Cambridge Online Tutor

Cambridge Online Tutor to innowacyjna platforma e-learningowa dostępna w naszej szkole językowej Cambridge School of English, która oferuje kursy języka angielskiego oraz innych języków. Ta nowoczesna platforma stanowi dodatek do tradycyjnych kursów języka angielskiego, zarówno ogólnego jak i biznesowego, oraz oferuje możliwość samodzielnej lub prowadzonej przez lektora nauki online w celu przygotowania do certyfikatu z języka angielskiego. Jest to efektywne rozwiązanie umożliwiające naukę zarówno w systemie blended-learning i flipped class, jak i jako kompleksową samodzielną naukę angielskiego.

Platforma Cambridge Online Tutor zawiera około 6.000 różnych zadań w języku angielskim, na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2 według skali CEFR. Dzięki temu umożliwia ona efektywną naukę na każdym poziomie, od podstawowego po zaawansowany.

Przetestuj naszego “Cambridge Online Tutor” za darmo!
Zanurz się w świat interaktywnych lekcji, testów, i rozbudowanych zasobów językowych!

Zarejestruj się na: https://tutor.cambridgeschool.online/

Aktywujemy dla Ciebie 3-dniowy bezpłatny okres próbny następnego dnia roboczego w przeciągu 24 godzin. Po aktywacji, Twój dostęp do pełnej wersji platformy działa od następnego zalogowania się.

Cambridge AI Speech Tutor

Cambridge AI Speech Tutor to przełomowe urządzenie wspomagające naukę i ocenę umiejętności mówienia w języku angielskim.

Jego działanie przypomina tradycyjne metody ćwiczenia wymowy, gdzie zapisuje się i odtwarza wypowiedziane zdania, używając do tego celu dyktafonu. W wersji Pro, Cambridge AI Speech Tutor dokładnie analizuje Twoją angielską wymowę, oceniając nagraną przez Ciebie mowę. Sprawdza on nie tylko całe wypowiedzi, ale również poszczególne słowa i dźwięki, przyznając punkty procentowe (od 0 do 100) za każdą poprawnie lub niepoprawnie wymówioną sylabę.

Wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji (AI) w Speech Tutor to nowatorskie podejście, które zmienia sposób samodzielnej nauki angielskiego, dodając do niej kluczowy element – ćwiczenie wymowy.

uTalk

uTalk to platforma oferująca możliwość nauki do 150 różnych języków obcych online, dostępna w Cambridge School of English, z opcją nielimitowanego lub rocznego dostępu. Dzięki temu, możesz zanurzyć się w nauce wybranego języka na dowolny czas.

uTalk umożliwia naukę ponad 150 języków obcych online, począwszy od popularnych, jak niemiecki, francuski czy hiszpański, aż po rzadziej spotykane, jak asamski, cziczewa czy gudźaracki, i nawet starożytną grekę. Platforma oferuje szeroki zakres materiałów edukacyjnych, z 180 godzinami nauki miesięcznie, 2500 praktycznymi słowami i zwrotami, oraz ponad 60 tematami do każdego języka.

Ścieżka nauki w uTalk jest starannie zaprojektowana, aby była jak najbardziej efektywna, z stopniowo zwiększającym się poziomem trudności, co pozwala na śledzenie postępów i uniknięcie przytłoczenia. Aplikacja koncentruje się na aktywizacji różnych obszarów mózgu, angażując poszczególne zmysły.

Zapraszamy na nasze kursy języka angielskiego online dla początkujących na poziomie A1

W naszej ofercie znajdują się też kursy dla dzieci i młodzieży! To nie tylko forma korepetycji online, ale także świetny start w przyszłość i ogromna pomoc w szkole!

Kursy język angielski dla początkujących - nauka języka obcego od podstaw dla seniorów stacjonarnie w Warszawie

Serdecznie zapraszamy seniorów do udziału w naszych intensywnych kursach języka angielskiego na poziomie początkującym (A1, A2), które prowadzone są stacjonarnie w Warszawie przez polskich lektorów.

Nasze kursy językowe dla seniorów z języka angielskiego zapewniają:

– Naukę gramatyki i słownictwa w przyjaznej atmosferze;
– Rozwój umiejętności porozumiewania się w codziennych sytuacjach;
– Możliwość poznawania nowych osób i prowadzenia rozmów zarówno po polsku, jak i po angielsku;
– Zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych materiałów dodatkowych, takich jak nagrania, teksty, krzyżówki, filmy, piosenki czy artykuły.

Kurs odbywa się w przyjaznej atmosferze, gdzie cierpliwi lektorzy prowadzą zajęcia na interesujące tematy. Jest to również doskonała okazja do poznania nowych osób i omówienia różnych kwestii, w tym kulturowych.
Kurs obejmuje semestralny program nauki języka angielskiego, składający się z 60 jednostek lekcyjnych, każda trwająca 45 minut. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co sprzyja indywidualnemu rozwojowi umiejętności językowych każdego uczestnika. Kładziemy nacisk na rozwijanie czterech kluczowych kompetencji językowych, ze szczególnym uwzględnieniem mówienia. Kurs jest prowadzony przez doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów oraz oferuje dostęp do bogatego zestawu materiałów dydaktycznych. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ich udział.

Indywidualny kurs języka chińskiego dla początkujących z non-native speakerem online

Odkryj fascynujący świat języka chińskiego z naszym kursem! Nasze zajęcia zapewnią Ci nie tylko umiejętność komunikacji w jednym z najbardziej wpływowych języków na świecie, ale także wciągną Cię w bogatą kulturę i historię Chin. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym uczniem, nasza oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb. Rozpocznij swoją językową przygodę już teraz i otwórz drzwi do nowych możliwości!

 • nauczysz się nowych form gramatycznych i słownictwa w sympatycznej atmosferze;
 • zyskasz umiejętność radzenia sobie w codziennych sytuacjach komunikacyjnych;
 • będziesz mieć możliwość dopasowania terminu i czasu zajęć pod siebie i swoje potrzeby;
 • otrzymasz indywidualny i dopasowany do Ciebie tok nauki;
 • zdobędziesz odpowiedzi na nurtujące pytania językowe od lektora, w czasie zajęć 1:1;
 • będziesz pracować z różnorodnymi materiałami dodatkowymi, takimi jak nagrania czy artykuły.

Dzięki komfortowym platformom, takim jak CambridgeSchool.online, Zoom, Clickmeeting czy Skype, odbycie zajęć możliwe jest bez wychodzenia z domu.

Marzysz o rozpoczęciu nauki, któregoś z języków skandynawskich! U nas nauczysz się norweskiego lub szwedzkiego od podstaw!

Jeśli ciągnie Cię do poznawania mniej znanych języków obcych – koniecznie zastanów się nad norweskim czy szwedzkim! Są to języki bardziej unikatowe niżeli angielski, francuski czy hiszpański – znacznie mniej osób potrafi się nimi swobodnie posługiwać. Daje Ci to przewagę na rynku pracy, jeśli będziesz szukać ofert ze znajomością tych jednego z tych języków (lub nawet dwóch naraz!), a robi się ich coraz więcej!

 

 • nauczysz się nowych form gramatycznych i słownictwa w sympatycznej atmosferze;
 • zyskasz umiejętność radzenia sobie w codziennych sytuacjach komunikacyjnych;
 • będziesz mieć możliwość dopasowania terminu i czasu zajęć pod siebie i swoje potrzeby;
 • otrzymasz indywidualny i dopasowany do Ciebie tok nauki;
 • zdobędziesz odpowiedzi na nurtujące pytania językowe od lektora, w czasie zajęć 1:1;
 • będziesz pracować z różnorodnymi materiałami dodatkowymi, takimi jak nagrania czy artykuły.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

 

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.